Sari la conținut

Servicii totale 0762479788


Vizitator raisaisa

Postări Recomandate

Vizitator raisaisa
Reputație: 0

Bună,mă numesc Raisa,am 19 ani si sunt o fata sociabilă, amabilă, pe prim plan avand igiena și bunul simț. Ca si servicii

Normal-oral 150 finalizarea

Normal-oral 250 ora

Toatal-300 finalizarea

Total-400 ora

Pentru domnii doritori ofer:

Dominare

Penetrare

Legare

Limbaj vulgar

Footfetish

contacteză-mă și nu vei regreta! Nu accept cu bile și nici în stare de ebrietateâ—â—â— Am dreptul de a-mi selecta clientii! 🤗🤗

 

?? https://imgur.com/gallery/33rLmRf

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am fost pe faza acum vreo 3 zile în momentul sosirii domnișoare Raisa de la munte, pe litoral.ce va pot relata cu mindrie este ca mi a satisfăcut cu virf și îndesat pofta nesatioasa de a i zmotocii bine pasarica superba oral.

Am început un 69 care părea sa se încheie banal, datorita mie, oprindu- ma după citeva minute, fiind mult prea e citat și în pragul orgasmului,fără sa îmi dau seama ca partenera mea de sex era extrem de plăcut impresionata de talentul și priceperea mea pentru cunnilingus, i-am remarcat privirea puțin dezamăgită de faptul ca m-am oprit și am luat o decizie înțeleaptă de a o invita sa renunțe la relație și sa îmi facă un facesitting pentru a continua ce începuse sa ii facă o enorma plăcere.

Am rămas asa cam o jumătate de ora, cu limba și buzele încleștare într-o superba pasarica fresh, pină cind am simtit ca nu mai am aer sa respir, între timp, domnișoară savurind cu nesaț fiecare clipa și dind semne de excitare maxima.

Spre necazul meu, nu am reusit decit un umil 4,5 pe scara richter, cite a contracții de mușchi vaginali și o ușoară tresărire la final, satisfăcută dar nu dauna totala.

La plecare mi a destăinuit ca i-a p l acut mult cum am răsfățat - o dar pentru o cifra de peste 7 pe richter are nevoie de 2 3 ore de cunnilingus cu un partener implicat emoțional într o relație serioasa.

Ca desert am continuat cu un doggy irezistibil, senzual și de scurta durata, fiind curios sa o simt și în misionar ceea ce s-a petrecut într-un mod suav, foarte plăcut pentru mine, o penetrare adincă într un unghi perfect cu mare naturalețe.

Oralul a corespuns, igiena la fel, aspectul fizic foarte excitant, o fata mișto.

Am achitat 200 pentru 45 min.

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator raisaisa
Reputație: 0

Bună am revenit în orașul vostru 🤗

Serviciile mele sunt următoarele :

Normal protejat 

Oral p/n în funcție de igiena 

Anal protejat 

150 finalizarea o/n 

250 ora o/n 69 masaj de relaxare

300 finalizarea total

400 ora total 

Pentu Domnii doritori ofer

Penetrare, limbaj vulgar, uro, scato, bdsm! 

Pentru programări va aștept pe WhatsApp. 

Disponibila între orele 08:00-22:00

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...