Sari la conținut

Servicii totale 0762479788


Vizitator raisaisa

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Servicii totale 0762479788
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 14 ore, mihaiht a spus:

Se pare ca e colega cu Carmen si sta in Faleza Nord. 
Clasicul  “anal in functie de dimensiune” drept pentru care am dat skip. 

nu e colega cu carmen , ci cu roxana creata 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 22 ore, irecuperabil a spus:

o alta informatie eronata marca tampon

o alta postare imbecila ,off topic , fara rost , cu scopul de a ma discredita .

daca colega raisa era acolo si carmen nu era , insemana ca informatia este corecta .

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 46 minute, vitceibo a spus:

o alta postare imbecila ,off topic , fara rost , cu scopul de a ma discredita .

daca colega raisa era acolo si carmen nu era , insemana ca informatia este corecta .

imbecilitatea nu doare ca altfel ai plange mereu

daca fata a spus ca e colega cu Carmen inseamna ca asa e

te discreditezi singur si te autoblamezi esti prea prajit sa iti dai seama dar continua

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 1 minut, irecuperabil a spus:

imbecilitatea nu doare ca altfel ai plange mereu

daca fata a spus ca e colega cu Carmen inseamna ca asa e

te discreditezi singur si te autoblamezi esti prea prajit sa iti dai seama dar continua

esti  irecuperabil si nu vrei sa pricepi nimic , las-o asa , n-are nici un rost sa continuam .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
La 10.01.2021 la 12:17, vitceibo a spus:

nu e colega cu carmen , ci cu roxana creata 

👁️,dai dat buleala!!🤏🤏🤏🤭.Multa vorba,prosteala ieftina,Hai sa bei o bere cand ai bani ,

PS🍻

Acum 1 minut, raisaisa a spus:

V-am spus și mai repet o data sunt colega cu Carmen 😉🙂

am intels.!!:eek

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 10.01.2021 la 16:04, raisaisa a spus:

Da sunt colega cu Carmen 🙂

daca esti o fata corecta   ceea ce inclin sa cred ca esti , poti mentiona ca la data de 9 ian  in locatia de pe pescarilornr...  se mai afla o colega pe nume ... cu parul cret . 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 13 ore, 2peu_2peu a spus:

👁️,dai dat buleala!!🤏🤏🤏🤭.Multa vorba,prosteala ieftina,Hai sa bei o bere cand ai bani ,

PS🍻

am intels.!!:eek

uite cine s-a gasit sa vorbeasca despre vorba multa si buleala . 

intr-o locatie in care au lucrat sau lucreaza 2-3-4 fete , a fost prezenta in momentul in care eu ma aflam acolo  persoana care am mentionat-o eu , ,pe care am recenzat-o si care la ora actuala  NU mai lucreaza impreuna cu carmen si raisa . 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 5 ore, irecuperabil a spus:

da papusa majoritatea am inteles dar vitceibo trage pe nas nu proceseaza clar si repede informatiile

pe tine oricum nu te intereseaza vreo informatie , ai intrat pe forum cu singurul scop de a defaima si jigni in stinga si in dreapta . ai inceput cu anonna si te straduiesti sa ma faci cu ou si cu otet in speranta ca intr-o buna zi te voi injura si voi fi banat .

pacat de tine ca esti atiti de transparent , insipid si incolor  incit nici macar prietenii tai virtuali nu isi vor mai aduce aminte de tine. 

 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 3 minute, vitceibo a spus:

pe tine oricum nu te intereseaza vreo informatie , ai intrat pe forum cu singurul scop de a defaima si jigni in stinga si in dreapta . ai inceput cu anonna si te straduiesti sa ma faci cu ou si cu otet in speranta ca intr-o buna zi te voi injura si voi fi banat .

pacat de tine ca esti atiti de transparent , insipid si incolor  incit nici macar prietenii tai virtuali nu isi vor mai aduce aminte de tine. 

 

 

ar trebui sa ai alte preocupari de ex sa te interesezi daca ti-a venit pensia sau sa iti fixezi proteza cu lacalut eventual sa stai la barfe ieftine cu hodorogii in fata scarii. vremea ta a trecut cu exceptia a 2-3 sugaci toti se...... pe tine. dar tu tagadam-tagadam tagadam-tagadam

  • Mersi 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 5 minute, irecuperabil a spus:

ar trebui sa ai alte preocupari de ex sa te interesezi daca ti-a venit pensia sau sa iti fixezi proteza cu lacalut eventual sa stai la barfe ieftine cu hodorogii in fata scarii. vremea ta a trecut cu exceptia a 2-3 sugaci toti se...... pe tine. dar tu tagadam-tagadam tagadam-tagadam

preocuparile mele , oricare ar fi ele , nu te privesc pe tine .

observ ca cei care se pisa pe mine  asa cum zici tu , nu imi dau atitea minusuri cite primesti tu de la 2-3 sugaci , cu o singura exceptie , care nu poate face altceva bun sau util , decit sa minuseze , alter -ego-ul tau distinsul domn tupeu , cind e el pe forum , tu dispari , cind esti tu ,nu e el . 

tagadam tagadam ai invatat-o de la antena 3 , de la mircea badea , idolul tau , nu-i asa ?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...