Jump to content

Servicii totale 0762479788

Recommended Posts

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

cuvantul potrivit nu era se  pisa (doar anonna se pisa pe tine) ci se caca pe tine

o alta informatie eronata marca tampon

Am fost pe faza acum vreo 3 zile în momentul sosirii domnișoare Raisa de la munte, pe litoral.ce va pot relata cu mindrie este ca mi a satisfăcut cu virf și îndesat pofta nesatioasa de a i zmotocii bi

Posted Images

Acum 14 ore, mihaiht a spus:

Se pare ca e colega cu Carmen si sta in Faleza Nord. 
Clasicul  “anal in functie de dimensiune” drept pentru care am dat skip. 

nu e colega cu carmen , ci cu roxana creata 

• Minus 1
Acum 22 ore, irecuperabil a spus:

o alta informatie eronata marca tampon

o alta postare imbecila ,off topic , fara rost , cu scopul de a ma discredita .

daca colega raisa era acolo si carmen nu era , insemana ca informatia este corecta .

• Like 1
  • Minus 1
Acum 46 minute, vitceibo a spus:

o alta postare imbecila ,off topic , fara rost , cu scopul de a ma discredita .

daca colega raisa era acolo si carmen nu era , insemana ca informatia este corecta .

imbecilitatea nu doare ca altfel ai plange mereu

daca fata a spus ca e colega cu Carmen inseamna ca asa e

te discreditezi singur si te autoblamezi esti prea prajit sa iti dai seama dar continua

• Like 1
  • Minus 2
Acum 1 minut, irecuperabil a spus:

imbecilitatea nu doare ca altfel ai plange mereu

daca fata a spus ca e colega cu Carmen inseamna ca asa e

te discreditezi singur si te autoblamezi esti prea prajit sa iti dai seama dar continua

esti  irecuperabil si nu vrei sa pricepi nimic , las-o asa , n-are nici un rost sa continuam .

• Minus 1
La 10.01.2021 la 12:17, vitceibo a spus:

nu e colega cu carmen , ci cu roxana creata 

👁️,dai dat buleala!!🤏🤏🤏🤭.Multa vorba,prosteala ieftina,Hai sa bei o bere cand ai bani ,

PS🍻

Acum 1 minut, raisaisa a spus:

V-am spus și mai repet o data sunt colega cu Carmen 😉🙂

am intels.!!:eek

• Like 2
  • Minus 1
La 10.01.2021 la 16:04, raisaisa a spus:

Da sunt colega cu Carmen 🙂

daca esti o fata corecta   ceea ce inclin sa cred ca esti , poti mentiona ca la data de 9 ian  in locatia de pe pescarilornr...  se mai afla o colega pe nume ... cu parul cret . 

• Minus 1
Acum 13 ore, 2peu_2peu a spus:

👁️,dai dat buleala!!🤏🤏🤏🤭.Multa vorba,prosteala ieftina,Hai sa bei o bere cand ai bani ,

PS🍻

am intels.!!:eek

uite cine s-a gasit sa vorbeasca despre vorba multa si buleala . 

intr-o locatie in care au lucrat sau lucreaza 2-3-4 fete , a fost prezenta in momentul in care eu ma aflam acolo  persoana care am mentionat-o eu , ,pe care am recenzat-o si care la ora actuala  NU mai lucreaza impreuna cu carmen si raisa . 

• Minus 1
Acum 5 ore, irecuperabil a spus:

da papusa majoritatea am inteles dar vitceibo trage pe nas nu proceseaza clar si repede informatiile

pe tine oricum nu te intereseaza vreo informatie , ai intrat pe forum cu singurul scop de a defaima si jigni in stinga si in dreapta . ai inceput cu anonna si te straduiesti sa ma faci cu ou si cu otet in speranta ca intr-o buna zi te voi injura si voi fi banat .

pacat de tine ca esti atiti de transparent , insipid si incolor  incit nici macar prietenii tai virtuali nu isi vor mai aduce aminte de tine. 

• Minus 1
Acum 3 minute, vitceibo a spus:

pe tine oricum nu te intereseaza vreo informatie , ai intrat pe forum cu singurul scop de a defaima si jigni in stinga si in dreapta . ai inceput cu anonna si te straduiesti sa ma faci cu ou si cu otet in speranta ca intr-o buna zi te voi injura si voi fi banat .

pacat de tine ca esti atiti de transparent , insipid si incolor  incit nici macar prietenii tai virtuali nu isi vor mai aduce aminte de tine. 

ar trebui sa ai alte preocupari de ex sa te interesezi daca ti-a venit pensia sau sa iti fixezi proteza cu lacalut eventual sa stai la barfe ieftine cu hodorogii in fata scarii. vremea ta a trecut cu exceptia a 2-3 sugaci toti se...... pe tine. dar tu tagadam-tagadam tagadam-tagadam

• Mersi 1
  • Minus 2
Acum 5 minute, irecuperabil a spus:

ar trebui sa ai alte preocupari de ex sa te interesezi daca ti-a venit pensia sau sa iti fixezi proteza cu lacalut eventual sa stai la barfe ieftine cu hodorogii in fata scarii. vremea ta a trecut cu exceptia a 2-3 sugaci toti se...... pe tine. dar tu tagadam-tagadam tagadam-tagadam

preocuparile mele , oricare ar fi ele , nu te privesc pe tine .

observ ca cei care se pisa pe mine  asa cum zici tu , nu imi dau atitea minusuri cite primesti tu de la 2-3 sugaci , cu o singura exceptie , care nu poate face altceva bun sau util , decit sa minuseze , alter -ego-ul tau distinsul domn tupeu , cind e el pe forum , tu dispari , cind esti tu ,nu e el . 

tagadam tagadam ai invatat-o de la antena 3 , de la mircea badea , idolul tau , nu-i asa ?

• Minus 1
  • pisicuts changed the title to Servicii totale 0762479788