Sari la conținut

VisTantric -Ramnicu Valcea


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Mâine am sa trec pe la Vâlcea,ai fi dispusă sa facem o filmare la mine in mașina ( camion mai exact) am eu așa un fetish

Nu

 

Tinuta sexy a salvat situatia si vizionarea acestui video ! Pacat de partener - nu l ai atras , obiectul nu i s a sculat prea mult .... cu cat l ai platit sa accepte sa i filmezi ‘ imensa dotare ‘ ? La ce cur fleacait ai se potriveste fix dotarea lui tot fles.....

Vorbești aiurea, ca de obicei.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Meseriaș video abia aștept să te cunosc:)

Ok

 

Toata lumea stie, VIS e meserie😘😘

ÃŽți dai seama cum e pentru baietii de pe Publi, pentru cei norocoși zic...
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Tinuta sexy a salvat situatia si vizionarea acestui video ! Pacat de partener - nu l ai atras , obiectul nu i s a sculat prea mult .... cu cat l ai platit sa accepte sa i filmezi ‘ imensa dotare ‘ ?

 

La ce cur fleacait ai se potriveste fix dotarea lui tot fles.....

Daca tie nu iti Alexandra si din cate vad nu postezi nimic referitor la presetatiile ei, nu inteleg de ce tot faci comentarii rautacioase la adresa ei. Din cate observ eu, esti singurul de pe forum deranjat de prezenta ei. 

Nu am nimic cu nimeni in general dar obsesia dezvoltata de tine pt Alexandra e de neinteles.

De ce nu continui sa mergi la alte dame de companie si sa postezi commenturi sau review-uri relevante care pot ajuta comunitatea de pe forum.

E deranjat ceea ce faci indiferent de ce s-a intamplat intre tine si Alexandra.

Sper sa intelegi ca forumul este strict pt recenzii ci nu pentru probleme personale si jigniri gratuite si irelevante.

Daca un 2 oameni iti spun ca esti beat, te duci si te culci. Cam asta iti spune si tie toata lumea. Lasa jignirile si vezi-ti de viata ta. Nu aveam de gand sa postez acest mesaj dar vad ca nu vrei sa intelegi in niciun fel si ma gandesc ca daca auzi lucrurile astea mai des, incepi sa intelegi si tu mai bine niste lucruri importante legate de comportamentul tau.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu inteleg de ce mi-am pierdut timpul sa iti explic ceva util, cand n-ai cu cine, n-ai cu cine.

Succes, sunt convins ca acest comportament te va duce departe in viata.

Blondutu poate crede ca se tine de glume și rade de noi ca ne vede asa serioși. Ma mir ca îl lasă adminul sa își facă de cap, umbla vorba printre forumisti ca administratorul forumului e supărat pe mine ca l-am refuzat.Eu nu știu dacă am făcut asa ceva, chiar dacă aceasta ar merita...Si pe mine nu m-ascultă!

... Dar ma miră că nu lăsa membri importanți sa își facă conturi suplimentare și îl lasă pe mucea ăsta.

Mai e și posibilitatea ca mucea sa își caute pretendenți pe topicele fetelor, sunt rare ocaziile când poate sa fie obiectiv...Deja sunt mulți care au descrierea lui de la fete, numărul lui de telefon este trecut la clienți țepari în secțiunea fetelor...si te pomenești ca va atrage atenția cui nu trebuie.

 

Uite aici, mai jos, mi-am aruncat energia negativa preluată de la un băiat fără bun simț....in univers, prin mișcări armonioase, scuturaturi ale pulpelor, prin dans. 😅😘

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Chiar acum, i-am dat un semn unei prietene sa ma ajute prin terapia vorbei sa scap de starea preluata și...ea tot întârzia.

Apoi a venit melodia aceasta la televizor, mi-am amintit ca lumea întreaga nu se limitează la dorinta unuia...

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Blondutu poate crede ca se tine de glume și rade de noi ca ne vede asa serioși. Ma mir ca îl lasă adminul sa își facă de cap, umbla vorba printre forumisti ca administratorul forumului e supărat pe mine ca l-am refuzat.Eu nu știu dacă am făcut asa ceva, chiar dacă aceasta ar merita...Si pe mine nu m-ascultă!

... Dar ma miră că nu lăsa membri importanți sa își facă conturi suplimentare și îl lasă pe mucea ăsta.

Mai e și posibilitatea ca mucea sa își caute pretendenți pe topicele fetelor, sunt rare ocaziile când poate sa fie obiectiv...Deja sunt mulți care au descrierea lui de la fete, numărul lui de telefon este trecut la clienți țepari în secțiunea fetelor...si te pomenești ca va atrage atenția cui nu trebuie.

 

Uite aici, mai jos, mi-am aruncat energia negativa preluată de la un băiat fără bun simț....in univers, prin mișcări armonioase, scuturaturi ale pulpelor, prin dans. 😅😘

.

 

 

Ai cacat in coltul gurii - poate ti-o pune adminul si iti inchide contul ca prea latrii ca o vaca la poarta noua

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Boschetar ești tu, pentru ca vrei sa futi pe banii altora, în confortul oferit de alții și gagica de care au ei grija... aceștia pe care ii jignești.

PS.

De Oana nu te rugai și tu sa vina, cu chiloți pe ea, etc.?!

Faci pe grozavul degeaba, nu ești mai răsărit decât nimeni...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Boschetar ești tu, pentru ca vrei sa futi pe banii altora, în confortul oferit de alții și gagica de care au ei grija... aceștia pe care ii jignești.

PS.

De Oana nu te rugai și tu sa vina, cu chiloți pe ea, etc.?!

Faci pe grozavul degeaba, nu ești mai răsărit decât nimeni...

Chiar nu se merită să îl bagi in seama oricum este din alt film :)
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Bineînțeles că nu merita dar ma oftica sa vad cum în Romania oamenii inteligenți, frumoși la suflet și luminoși se lasă înjositi și lasă ochii în jos în fata unor nimicuri fătate de minți sterile.Sunt de acord ca nu trebuie sa ne risipim frumusețea și timpul cu astfel de oameni, dar macar pentru câteva clipe putem oferi exemplu, dar din dar se face...

De asemenea, tăcerea în fata infractorilor face din voi niște complici.

În fine, cred ca știți și voi toate acestea și preferați sa va lăsați încărcați de vina și frustrare în contact cu acest gen de oameni...pentru ca ei totuși exista și sunt printre noi.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Boschetar ești tu, pentru ca vrei sa futi pe banii altora, în confortul oferit de alții și gagica de care au ei grija... aceștia pe care ii jignești.

PS.

De Oana nu te rugai și tu sa vina, cu chiloți pe ea, etc.?!

Faci pe grozavul degeaba, nu ești mai răsărit decât nimeni...

 

 

Betiva jegoasa si imputita care bei borhot de Orlesti la pet si te pisi pe tine .

 

In retardul tau mintal te vezi frumoasa dar esti la concurenta cu mintea si trupul unei vaci ....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Asa și...care e problema ta?

Imaginează-ți tu multe, în gura mare despre mine...si dacă nu te-o fute vreunu p-aci, te vor fute sigur după gratii!

Spune tu sincer, cu gurița ta senzuală ca nu asta cauți!

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Alexandra chiar nu are rost să îl bagi în seamă :)

Totuși rostul acestui topic este ca eu sa îmi expun prezenta și de asemenea cei care ma întâlnesc, iar dacă nimeni nu ia atitudine fata de injuriile ăstuia...ma fac eu bărbată, nu e problema.Folosesc strict acele calități asupra cărora voi ați pus pecete, voi bărbații, dar cu mult îmbunătățite...asa,in ciuda tuturor sau spre încântarea câtorva.Intelegi?:))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Asa și...care e problema ta?

Imaginează-ți tu multe, în gura mare despre mine...si dacă nu te-o fute vreunu p-aci, te vor fute sigur după gratii!

Spune tu sincer, cu gurița ta senzuală ca nu asta cauți!

 

 

Posibil sa fi stat si la mititica de ai cunostinte :)) , esti plina de cacat - mai curat e un wc public !

Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

:))

Nuh, suntem curioși doar, toți cei care îți citim prostiile...pe cine vrei, pe cine cauți pe acest topic.

La tine s-a cam stins lumina de vreo 5 ani și prost e ăla de o va aprinde, sa te lumineze.

Mă gândesc că poate vreun mascul feroce te vrea și mie nu are curajul sa îmi spună, iar tu ești în mod complet neclar fata de mine.

Nu știi sa stabilesti întâlnirea, detalii și alte aspecte ce țin de acele momente pe care le dorești.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...