Sari la conținut

VisTantric -Ramnicu Valcea


Postări Recomandate

Bătrânule, nu sunt un om grăbit, la fel sunt și anii mei...deocamdată nu se vad că trec.

Presiunea care se face asupra mea este de multi ani...sa merg în orașele mari dar momentan nu vad acest lucru ca fiind interesant, nu cred că îmi pot face preferați sau anumite placeri in doar 3 zile.

ðŸ‘ðŸ‘Timpul trebuie sa treacă într-un fel , cred ca l-ai irosi cu senzualitatea ta într-un oraș nou 3 zile...

Doar dacă te gândești sa poposești în câte un oraș ceva mai mult, numai asa o sa dai de oameni care îți vor aprecia stereotipul.

Ști care e paradoxul..? Mulți futaciosi de pe forum se plâng de fasfuck, futai mecanic, 2 min de oral, etc.,si cand dau de o fata cu o anumita senzualitate și asumata în meseria asta de te face sa ai un best quality Time fuck..hopa nu e bine nici asa si încep sa carcoteasca😵. Te pup Vis!, mi_ar plăcea sa te cunosc, dar asta e poate cândva 😘

Sănătate!

Link spre comentariu
Vizitator bogdanvl
Reputație: 0

A greșit cu ceva încât să aibă nevoie de susținere?

Pe care topic să îmi văd eu de treabă, am eu așa ceva?

Pff, halal băgare de seamă...nu mai pot eu fără atenție de acest fel, mă umezesc doar când pronunț cuvântul forum!

 

Pe topicul asta să îți vezi de treabă.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu cred, mi se pare prea cusut cu ață albă și parcă nu i-aș mai da spor... :)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Bună Alexandra, as dori sa ne întâlnim mâine să-mi petrec timpul în compania ta. Sunt un bărbat matur si serios în ceea ce mă privește pe mine ca si alegător deoarece imi placi ca si femeie si m-ar încânta compania ta !

Cum as putea sa te cunosc mai bine pt a petrece timpul...?

 

Acesta este numărul tău de

telefon 0758472284? Am încercat zilele acestea sa te contactez dar se pare ca nu esti disponibilă ... 0758472284

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Bună Alexandra, as dori sa ne întâlnim mâine să-mi petrec timpul în compania ta. Sunt un bărbat matur si serios în ceea ce mă privește pe mine ca si alegător deoarece imi placi ca si femeie si m-ar încânta compania ta !

Cum as putea sa te cunosc mai bine pt a petrece timpul...?

 

Acesta este numărul tău de

telefon 0758472284? Am încercat zilele acestea sa te contactez dar se pare ca nu esti disponibilă ... 0758472284

Sunt, ia vezi la link ceva drăguț...

https://www.erome.com/a/RohdcP0v

Filmat azi înainte de o intalnire!

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

scrie romaneste ca nu inteleg.

 

Te-ai prins că fac mișto?E drăguț...va arat păsărica!

Ți-a zis să mă vizitezi in cazul in care nu ai văzut acele filmulețe in action mode...dar el nu știe că ai fost refuzat și că apoi ai făcut recenzie falsa, să mă scoți de pe piață.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ai putea preconiza cand ai fii mai liberă sa întâlnim?

In fiecare zi sunt liberă.

Când preconizez că va avea întâlnirea dintre noi doi?Cred că aceasta era întrebarea...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Da...

Cand ne putem intalni?

Probabil că ne vom întâlni...Ce ai vrea să îți zic mai mult?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:la pizda
  • Oras:la pizda

 

Cand sa stiu si eu ce timp imi fac si pt tine. Cand esti libera sa ne vedem, eu azi , maine sunt liber nu am nimic de facut!!!

pierzi timpul degeaba. femeia s-a schimbat si nu in bine. am vizitat-o eu si i-am facut si recenzie

 

vezi aici

 

https://nimfomane.com/forum/topic/168447-alexandra-0758472284-dezastru/

 

 

tot de ea se discuta.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

pierzi timpul degeaba. femeia s-a schimbat si nu in bine. am vizitat-o eu si i-am facut si recenzie

 

vezi aici

 

https://nimfomane.com/forum/topic/168447-alexandra-0758472284-dezastru/

 

 

tot de ea se discuta.

Te-am întrebat ce ținută aveam in acea zi și nu ai știut să zici...

Tu doar ai intrat în casa mea pentru a mă duce la magazin, in nici un caz nu ai făcut sex cu mine...Vrei să dau și mai multe detalii, să îți fie rușine cat de nesimțit ești?Ce ai scris acolo este doar in mintea ta...și văd că insiști in minciună.Vreti să mă mint și eu?Nici o problema, am zis că din cauza minciunilor voastre și jignirilor voastre fac din ce in ce mai puține întâlniri...pentru că mă simt indezirabilă. :))))

  • Minus 1
Link spre comentariu

Te-am întrebat ce ținută aveam in acea zi și nu ai știut să zici...

Tu doar ai intrat în casa mea pentru a mă duce la magazin, in nici un caz nu ai făcut sex cu mine...Vrei să dau și mai multe detalii, să îți fie rușine cat de nesimțit ești?Ce ai scris acolo este doar in mintea ta...și văd că insiști in minciună.Vreti să mă mint și eu?Nici o problema, am zis că din cauza minciunilor voastre și jignirilor voastre fac din ce in ce mai puține întâlniri...pentru că mă simt indezirabilă. :))))

 

 

Stai linistită draga mea, vreau sa ma conving cu ochii mei ca ca nu e asa cum oamenii vorbesc despre tine!

Hai sa stabilim o zi sa ne vedem cand vrei tu!

Mentionez ca sunt o persoană matura , sinceră și serioasă .

Spune-mi în ce zi vrei da ne vedem?

Ai WhatsApp ceva să-ți fac dovada prin screenshot ca vorbesti cu mine!!?

😃

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Adică vrei sa te convingi daca mai știu să fac sex sau daca mi-am pierdut bunul simt peste noapte?

Hm, aiurea ipostaza...

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Am inteles!!!

Și eu, îți arăt păsărica și tu înțelegi că tre' să zici pas...Drăguț din partea ta!

In plus, mai mult decât alții ai dorit să ai garanția că mă prinzi cu telefonul in mână...fix când suni tu!

M-ai strâns cu ușa, alții mă santajeaza, mă jignesc și mint despre mine.De ce meritați voi prioritate?

Mie nu îmi inspirați deloc încredere și comportamentul acesta nu mă incită cu nimic.Voi sunteți bine primiti și aveți parte de momente deosebite în întâlnirile cu mine, dar ce se întâmplă până la momentul in care acestea se vor realiza...nu îmi trezește decât jena ce ar trebui sa o simțiți voi și amuzament când încercați să-mi forțați limitele. :)

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...