Sari la conținut

Adelina bruneta slim 0736910634


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am cautat informatii despre Adelina dar nu am gasit aici nici o recenzie...asa ca ...manat de curiozitate cat si de dorinta unei aventuri cu una bruneta slim...cat mai slim...am purces spre rondul Alba Iulia unde domnisoara care mi-a raspuns la telefon mi-a indicat locatia.Draguta la telefon dar si mai draguta la vedere.Miniona,slim si bine aranjata.M-a cam luat tare la inceput prin faptul ca a enumerat serviciile care le presteaza si cele care nu le presteaza,incercand sa se faca inteleasa.I-am spus ca nu e cazul de ceva extravagant...pentru inceput si prima vizita las sa vad ce stie si cum vrea ea.Dupa o doza de cola si o tigara....a urmat un dus formal caci eram pregatit...curatenie in locatie...in baie...locatie de lux.Totul protejat a fost dorinta mea.... si chiar surpriza...si-a schimbat atitudinea devenind dulce si devotata situatiei.Terminat in caciulita intr-un "misionarul hotarat pe situatie".Nota;

 

 

locatie 10

oral 8

normal 10

atitudine 8

halatul 200

 

ps....imi cer scuze pt. recenzia scurta ....fata merita mai mult de atat pt. felul cum arata..iar urmatoarea vizita am o promisiune de show erotic cu colega de camera care lipsea in momentul vizitei mele.

Anuntul l-am gasit aici pe "nimfomane".

Succes tuturor confratilor.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
200 L ora
ADELINA, 20 ani, new, bruneta sexy, iti doresti sa ma ai in patul tau sunt micul cadou pe care ti-l poti oferi, iti pot indeplini mici fantezii, oral, normal, masaj, te astept in Rond Alba Iulia (100 €), 26 Oct 10:16
 
Bucuresti

Poze furate :http://fapshare.urlgalleries.net/blog_gallery.php?id=5290701&t=3&g=milene+in+self+portrait+2

post-10757-0-11223300-1382781483_thumb.jpgpost-10757-0-91285100-1382781491_thumb.jpgpost-10757-0-71277600-1382781499_thumb.jpgpost-10757-0-89039300-1382781511_thumb.jpgpost-10757-0-08521700-1382781519_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

da recunosc ca   pe anuntul telefonic lucrez pe poze  false deoarece sunt din bucuresti si am fost descoperita de un vecin ca lucrez in  acest domeniu m-am trezit cu el la usa....si de accea imi este frica sa mai pun  poze reale cu mine pe anuntul telefonic,iar pe nimfomane am pozele  mele 100% reale deoarece pe  acest  site nu au acces toate categoriile de persoane...va pup 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

da recunosc ca   pe anuntul telefonic lucrez pe poze  false deoarece sunt din bucuresti si am fost descoperita de un vecin ca lucrez in  acest domeniu m-am trezit cu el la usa....si de accea imi este frica sa mai pun  poze reale cu mine pe anuntul telefonic,iar pe nimfomane am pozele  mele 100% reale deoarece pe  acest  site nu au acces toate categoriile de persoane...va pup 

Deci, sa intelegem si noi : topic-ul asta http://nimfomane.com/forum/topic/6930-agnes-0732516989-fost-0727622487-piata-romana/ e tot al tau? Si daca da, cate numere de telefon ai sora mea ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deci intelegem ca ai renuntat la topik-ul asta: https://nimfomane.com/forum/topic/6930-agnes-0732516989-fost-0727622487-piata-romana/ . In cazul acesta, daca spui ca nu ai nici o pb sa pui poze reale, aici, pe forum, asteptam cu nerabdare sa le vedem si noi. Si poate un moderator sa treaca in titlu si numele vechi, Agnes si fostul nr de tel  :hihat

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...