Sari la conținut

0733 124 038


Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pozele par sa fie reale, nu e cumva doamna care facea masaj ca tarifele sunt la fel 150nr 250h..as fi pus aici linkul ei dar nu o mai gasesc in publi, tot se poza langa masa de masaj imbracata cu tate la vedere

Mie mi-a spus 200 cu 350, totul protejat cand am sunat. I-am multumit pt. informatii si am cautat mai departe.

Link spre comentariu
  • Oras:Banatistan
  • Oras:Banatistan

Si eu am luat tzeapa la nr 14, am crezut ca intru la 14c si am sunat la interfon la nr 16,am facut confuzie in mintea mea de la ultima vizita ! Vorbeam la telefon cu una de la nr 14, mi-a dat interfonul si in aceeasi secunda in care am format mi s-a deschis ! Mai departe ce am patzit, mai bine nu va povestesc

Link spre comentariu
  • Oras:Circumvalațiunii
  • Oras:Circumvalațiunii

Buna dragilor!

Vreau sa lămuresc cate lucruri cu voi in ceea ce priveste adresa,prețurile,serviciile si colega mea.

 

Locația este intr-adevar pe circumvalațiunii 14 (scara A) este un apartament in regim hotelier,fetele vin si pleaca,ca si mine de altfel,unele cu poze reale altele nu.v-as ruga sa nu asociați adresa cu fetele!Nu tine de mine cine închiriază apartamentul inainte sau dupa mine.

Pozele mele sunt reale 100% din locație,făcute cu telefonul exact in ziua in care am publicat anuntul!!!

Pret:150 finalizarea (aprox 20min)

250 ora

Servicii: uro,masaj de prostata si de relaxare,foot fetish,69,oral,normal,deschisă la mici fantezii si jocuri erotice

După cum știți,fac squirt dar asta nu este un serviciu,vine ca si bonus atunci când am orgasm.

ORAL SI NORMAL INTOTDEAUNA PROTEJAT FARA NICI UN FEL DE EXCEPTIE!

Pentru cine vrea sa stie,Stapana Mona este colega mea.

 

Pupici

Link spre comentariu

Dupa mult timp pe forum am decis sa las si eu prima mea recenzie... (sper sa fie ok)

 

Am fost la fata din poze, zic fata din poze pentru ca pozele sunt reale, la inceputul lunii octombrie. Ca locatie am gasit-o pe circumvalatiunii 14. Cand am ajuns am sunat mi-a deschis si am urcat. La usa m-a asteptat ea, imbracata in lenjeria din imagini. Am mers in camera si am vorbit despre ce si cum avea sa se intample. Am dat banii din proprie initiativa si ne-am apucat de treaba. Am inceput cu un 69, iar apoi pentru ca mi-a spus ca face si squirt am continuat doar eu sa ii acord ei atentie pana au inceput sa sara stropii. Dupa primii stropi am trecut la normal intr-o pozitie putin dubioasa pentru mine (aleasa de ea) in care la un moment dat ea fiind excitata imi cerea sa dau mai tare. Dupa cateva minute am terminat in balon, m-am imbracat si am plecat. Halatul a fost 150 o fin si 250 o ora.

Pe drumul spre iesire m-am intalnit cu o colega de a ei (posibil stapana Mona, nu sunt sigur).

Note:

Aspect 8 - e fata din poze, arata bine, dar nu e foto-model.

Locatie:8 - apartamentul e frumos, dezavantajul e ca e la un etaj mai inalt si mie persona asta nu imi place.

OP - 8 a fost un oral decent , nu am simtit dinti si ma putea termina daca o lasam

NP -9 mi-a placut ca imi cerea sa dau tot mai tare, personal ma excita

De revenit ? - sigur, si de incercat si impreuna cu stapana Mona, dar pretul pentru amandoua e cam piperat  (500 ora)

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Pe Marte ,a doua strada la dreapta
  • Oras:Pe Marte ,a doua strada la dreapta

 Astăzi m-am riscat sa dau un telefon sa merg la domnișoara,crezând ca o sa iau o mare teapa dar nu a fost.Ajuns la locație dau de o domnișoara roșcată care ma poftit în camera am stabilit ca rămân o ora.Fata face squirt aviz amatorilor plus multe alte chestii gen masaj prostatic și alte nebunii.Oralul a fost protejat am primit un masaj cu ulei după am stat la o poveste după care a urmat actul nr 2 dar nu am reușit sa finalizez ca mai aveam nevoie de o ora pentru asta așa că am plecat neterminat.Ce pot sa zic eu as mai revenii în lipsa de altceva.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...