Sari la conținut

DIANA -0727121595


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Hai ca am zis sa dau si eu recenzie acum cat e "la cald"

Am sunat de pe zi practic si am discutat mai mult pe wapp dupa. M-am programat usor la ora 23:00 aprox si chiar am ajuns mai devreme. Usor nu e de ajuns la ea dar cu directionari frumoase din partea ei nici greu nu e :D . Apartamentul arata super, lumanarile si muzica deja imi dadeau impresia de o seara reusita :)

Am stat frumos la o tigara unde m-a servit fata chiar cu un pahar de vin , am vorbit ce si cum si am purces la igienizare.

Ajunsi in dormitor am ramas total surprins de implicarea ei , am primit un FK initiat si sustinut de ea foarte misto, un oral cu ambitie sa ii zic asa :D si foarte bun, 69 imperial si asa m-am terminat si primul numar frumos si fara alte intarzieri. Stat in pat la vorba si mangaieri dupa care igienizare din nou si revenire la evenimentul serii. Aici am vrut eu sa preiau initiativa si sa o fac pe ea sa se simta bine. Dupa un mic "preludiu" am trecut la misionar unde am ramas prost ce frumos geme fata asta ! urmat de doggy, LoT, pozitia lenesului , pe burtica cu perna sub ea etc. Am terminat din nou intr-un 69 frumos si am ramas lat fara sa vorbesc 1 min :D

Din ce spune ea nu isi mai simtea picioarele si a avut 3 orgasme ... e in beneficiul meu sa o cred asa ca asta voi face :)))) . Dusul si mica palavra la urma , imbracat si plecat. Am trecut de ora cu siguranta cu toate ca nici eu nici ea nu stie cand am intrat dar la urma mi-am facut o idee dupa apelul de ghidare. Practic cam 1h 10 - 1h 20m am stat. Baiat finut fiind am lasat si eu extra caci ea oricum m-a impresionat :)

 

Note :

Aspect - 8 pentru ca eu nu sunt fan skinny iar ea are niste forme care mie imi plac foarte mult. Fata e frumoasa si ea

Oral - 8+ (Larissa e de vina ca nu mai pot da 10 sau ca sunt mai critic cu oralul :D)

Normal - 9+ gemete superbe , contre , pozitii de care vrei , implicare si orgasme

Anal - N/A nu am intrebat ca nu sunt interesat

Locatie - 10 printre cele mai ok apartamente vizitate de mine

Igiena - 10 nimic de reprosat

Gfe - 9 dar sunt sigur ca va devenii 10 dupa alte cateva vizite

 

De revenit - Da sigur, mi-a ramas datoare cu un masaj promis la inceput dar la final amandoi eram epuizati :)))

De recomandat - Da , ideea e sa va purtati frumos cu ea si sa apreciati si veti primii la fel inzecit

 

Ciocane tari la toti !

 

Eu nu inteleg . Tu i ai dat nota 8 la aspect ptr ca NU ESTI FAN SKINNY iar ea are NISTE FORME CARE TIE ITI PLAC FOARTE MULT

Un alt coleg zice ca ARE CATEVA KG EXTRA

 

 

Eu sunt in dubii si de drumuri inutile sunt satul . E plin publi de mature si de ciori cu poze false si de specimene care cer bani dar nu stiu pe ce ..doar ptr ca au gaura

?

 

 

Alte poze nu mai ai?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut,

 

Am zis sa ii dau o sansa acestei fete printr-o evaluare corecta a serviciilor prestate de ea.

Programarea s-a efectuat prin telefon si am fost punctual atat eu cat si ea, foarte prompta la telefon.

O data ajuns in locatie am ramas surprins de apartament si ambianta creeata. Am stat de vorba la o tigara ca sa destindem atmosfera dupa care ea a plecat la igienizare si o data ajunsi in dormitor a inceput cu un FK destul de ok, urmat de un oral cu o mica incercare de DT cu "scuzele ca nu poate mai mult". Oralul a fost executat pasional cu schimbari de ritm dupa care un doggy unde la fel mi-a reprosat sa nu mai dau asa tare.... Poate ca sunt eu mai pe "hard". In fine am redus ritmul, fata se misca foarte bine in pula, stie sa o tina tare in permanenta si nu pierde ritmul, geme foarte excitant ba mai mult "sustine ca are orgasm". Se uda natural dar nu excesiv.  Dupa ce am schimbat 2-3 pozitii am finalizat glorios in balon.

 

Acum notele:

Aspect: 7+ -fund maricel destul de tare dar nu ii pot da mai mult dupa standardele mele

Oral: 6+ destul de slab fara DT si fara atentie la vecini

Normal: 9+

Locatie : 10

Igiena : 9+

 

 

De revenit: Da pentru cei ce prefera modul slow

 

Link spre comentariu

Bună!

Aș dori dacă se poate sa îmi trimiți un mesaj pe wapp unde aș vrea să îmi reamintești când am spus eu că mai mult nu pot la DT și când anume aș fi spus eu că e prea "hard" în poziția respectivă.

Poate par fără bun simț dar nu îmi aduc aminte vreodată să fi spun unui client de al meu că nu pot mai mult de atât sau e sexul prea hard.

Și as avea rugămintea dacă vede cineva care m-a vizitat acest comentariu să spună dacă vreodată am avut ceva de comentat în timpul partidei de sex.

Mulțumesc frumos! O seara buna!

Link spre comentariu
  • Oras:La mare pe sezlong
  • Oras:La mare pe sezlong

Eu nu inteleg . Tu i ai dat nota 8 la aspect ptr ca NU ESTI FAN SKINNY iar ea are NISTE FORME CARE TIE ITI PLAC FOARTE MULT

Un alt coleg zice ca ARE CATEVA KG EXTRA

 

 

Eu sunt in dubii si de drumuri inutile sunt satul . E plin publi de mature si de ciori cu poze false si de specimene care cer bani dar nu stiu pe ce ..doar ptr ca au gaura

?

 

 

Alte poze nu mai ai?

Bun , nu sunt fan skinny iar ea nu este skinny ! Nota am dat-o pt ca asa mi s-a parut ok , ce nu intelegi ? Eu recomand cu incredere , daca nu ma crezi e ok , e alegerea ta , spor !

 

Salutare!

Am si eu doua intrebari:

1) fata este de etnie rroma?

2) daca ea precizeaza ca nu accepta finalizare orala, cum de colegul cosmamineru spune ca a terminat de doua ori in pozitia 69?...a fost oralul protejat?

1. Nu este

2. Finalizare pe corp ... daca imi cer sa iti explic cum vine si asta ca la copiii iti dau ignore

Link spre comentariu
Vizitator 0o_f1erbint1
Reputație: 0

S-a dus pulii de suflet si Profetia mea ..... Am vrut sa scriu a doua recenzie a profetiei :) dar am nevoie de prima :) cine mi-a dat reply ? inainte sa cada forumul sa-mi dea si mie aici paste la recenzie, ca mi-a dat unu dar nu mai tin minte cine!

Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Estem bun ce vede ochiul meu ! Facem timp sa ajungem la tine ! 🤣🤣🤣🤣🤣poate intre timp ne mai clatim ochi prin niste poze ! Ce spui Diana ? Curiozitate mare! Trebuie ajuns urgent la tine !

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

S-a dus pulii de suflet si Profetia mea ..... Am vrut sa scriu a doua recenzie a profetiei :) dar am nevoie de prima :) cine mi-a dat reply ? inainte sa cada forumul sa-mi dea si mie aici paste la recenzie, ca mi-a dat unu dar nu mai tin minte cine!

Prima s-a pierdut, scrie ce vrei😉
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...