Sari la conținut

Eliza 0746988402


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov !
  • Oras:Brasov !

Buna , va aștept in locația mea de lux ultracentrală sa ne cunoaștem mai bine .

Serviciile mele sunt de oral și normal , la prețul de 100 finalizarea sau 200 ora.

Accept diferite fantezi , ( nu accept FK sau 69 ) nu fac anal , finalizarea poate fi corporală sau in prezervativ , dacă dorești finalizare orală și igiena este ok , este contra cost 50 la finalizare 100 la ora .

Pozele îmi aparțin in totalitate și va aștept sa va convingeți și ulterior sa confirmați , va pup o seara plăcută .

post-337658-0-66916600-1600426280_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu

Pai si LUXUL ??? Unde este LUXUL ??? Ai gresit categoria. Trebuia sa postezi la anunturi, nici macar la testate, ca vei incepe cu testarea dupa PRIMA RECENZIE...

Te potinpune la testate fara recenzie acum. Si faptul ca e la lux plm oricum sectiunea asta e o gluma deci ce conteaza
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov !
  • Oras:Brasov !

Buna , va aștept in locația mea de lux ultracentrală sa ne cunoaștem mai bine .

Serviciile mele sunt de oral și normal , la prețul de 150 finalizarea sau 250 ora.

Accept diferite fantezi , ( nu accept FK sau 69 ) nu fac anal , finalizarea poate fi corporală sau in prezervativ , dacă dorești finalizare orală și igiena este ok , este contra cost 50 la finalizare 100 la ora .

Pozele îmi aparțin in totalitate și va aștept sa va convingeți și ulterior sa confirmați , va pup o seara plăcută .

De astăzi mi-am schimbat prețurile . Va mulțumesc pentru înțelegere
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...