Sari la conținut

Alesia 0721834764


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fatty confirmed. Nicio sansa sa vin

Mamaaa iar asta... bai omule ce numesti tu fatty bai frate asta e grasa? E putin pufoasa, daca tie iti plac numai schiloadele si vrei sa futi oase e treaba ta. Poluezi fiecare topic aiurea.

O jignesti si pe ea, ne enervezi si pe noi care poate o placem co forme, ce noi comentam la toate scheletele sau ca ai gusturi de **spam editat**?

Abtine-te, sau commenteaza la tine pe santier, sau la salubritate unde plm iti petreci zilele triste si vii aici sa ma calci pe nervi.

  • Like 1
Link spre comentariu

Hmmmm, cam grasuta, celulita vizibila cat cuprinde, servicii slabute...la ce o cere 150 pe finalizare ?!  Si ce suparare era cand Adelle a ridicat de la 70 la 100 I Pai,  mai bine,  ii fac din nou o vizita lui Adelle ca arata mai bine si prestatia este ok , cu CIM si COF !

Link spre comentariu

Ca sa fie clar!

Femeile își pun ce prețuri vor️Cum și la ele se duce cine vrea! Nimeni nu este obligat sau forțat . Nu îți convine de preț, comentezi simplu strict de preț saaaau ați putea da dovada ca sunteți domni și sa veniti cu o propunere/sfat spre femeie “ știi consider ca este mai indicat prețul x și y pentru început” . Nu sa ii Săriți in cap, sa jigniți, sa faceți femeia sa se simtă prost, inconfortabil , etc. Ca ce ? Ca nu va convine vouă ca are 300 ora , ăștia care comentați de tarif , veniti oricum doar o singura data de încercare . Nu înțeleg. Da știi tu ca e grasa pt înălțimea ei? Și dacă are celulita ce? Și eu am și sunt slaba , și nevastă-sa are, și fiicata va avea .. Doamne punctati niște rahaturi. Dar de unde știi tu, sau altul ca tipa nu este suuuuper de treaba , haioasa, ai cu cine discuta , e lipicioasa. Și in primul rând este curată ! Este curataaaa fata de multe altele la care poate va duceți voi cu 70 lei și pute carnea pe ea sau schimba costumul după ele abia după al 8 le-a client și se spală din 2 in 2 clienți in cazurile alea fericite de femeie imputite ! Și cu asta am zis tot. Nu mai scrieți aiureli

  • Like 1
Link spre comentariu

Ba libidinosule . Adică tu sa ne faci pe noi săracii și ca ne au adus mafioții din Moldova sa le facem bani , ca noi suntem de fapt niște muritoare de foame 😂 stai liniștit ca avem acasă o stare financiară foarte buna!

Tu înainte de toate du te la femeie când o sa ai bani, nu doar comenta aiurea la toate . Ti am mai zis eu ție, tu sigur ești un libidinos , un bărbat împuțit, un ciudat, la cum vorbești, irozinezi, jignești,te legi de femei sau orice aspect al femeii, clarrr te caracterizează ce am zis . Asta ești! Un bărbat urat !

Link spre comentariu

De fapt pis in gat 99 la suta dintre clientii vostri. Sunt educat, curat, frumos, in forma. Am fost la femei de pe forum, fut si civile, am si o relatie stabila, spre deosebire de tine eu nu trebuie sa aberez ca parintii mei au tone de bani in timp ce ma prostituez. 😵

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

De fapt pis in gat 99 la suta dintre clientii vostri. Sunt educat, curat, frumos, in forma. Am fost la femei de pe forum, fut si civile, am si o relatie stabila, spre deosebire de tine eu nu trebuie sa aberez ca parintii mei au tone de bani in timp ce ma prostituez. 😵

Bah coaie tu nu mai ai viata personala?? Peste tot comentezi plm mai ia și tu o pauza ma mir cum de nu ești Banat pana acum..

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...