Sari la conținut

Rebeca 0758772540 😘😘


rebeca1103

Postări Recomandate

Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

"Din pacate" Rebecca s-a incurcat cu programarile si nu m-a mai primit, desi ajunsesem la locatie...

 

Nu e frumos din partea ei, pare că îi lipsește experiența și poate nu are agendă să își noteze ora și nr de tel,sau poate e pe sistemul primul venit.

O să încerc și eu,sper să fie cu mai mult noroc. :hihat

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna, chiar te-am asteptat, sau cel puțin sa anunți ca nu mai poți veni.. din moment ce îmi spui ca ai ajuns in zona și m-ai căutat te rog trimite-mi aici sau pe privat un screenshot cu apelul. Chiar am rămas dezamagita ca o persoana de aici de pe forum sa își facă programare și cel puțin sa nu anunțe ca nu vine. Mulțumesc frumos și o seara buna😉

"Din pacate" Rebecca s-a incurcat cu programarile si nu m-a mai primit, desi ajunsesem la locatie...

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Mulțumesc frumos, dar din fericire pentru mine, pot dovedi ca nu am apel, și nici nu am avut pe altcineva înainte. Programarea a fost respectata, dar nu a fost prezent.

Nu e frumos din partea ei, pare că îi lipsește experiența și poate nu are agendă să își noteze ora și nr de tel,sau poate e pe sistemul primul venit.

O să încerc și eu,sper să fie cu mai mult noroc. :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna, chiar te-am asteptat, sau cel puțin sa anunți ca nu mai poți veni.. din moment ce îmi spui ca ai ajuns in zona și m-ai căutat te rog trimite-mi aici sau pe privat un screenshot cu apelul. Chiar am rămas dezamagita ca o persoana de aici de pe forum sa își facă programare și cel puțin sa nu anunțe ca nu vine. Mulțumesc frumos și o seara buna

Rebeca draga ,tu ma incurci cu altcineva :laugh2 din anumite " motive " sterg apelurile si mesajele ce am primit de la tine , gen cat vreau sa stau etc...mi-ai spus ca ai pe altcineva programat la 24:00 ! Eu am fost acolo si cand te-am sunat ca am ajuns mi-ai spus ca esti ocupata si ca revii tu cu un apel. Peste jumatate de ora mi-ai scris si m-ai intrebat cat vreau sa stau si ti-am spus ca o ora ,dar spuneai ca ai alta programare ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...