Sari la conținut

Rebeca 0758772540 😘😘


rebeca1103

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Pai nu are nimic ... nu prea are cum sa dovedească aceasta acuzație data pe nedrept, pentru ca repet, am fost apelata pentru programare și nu a mai venit..

Da ! Ca am fost la o alta domnisoara care sta cu un etaj mai sus , stie Rebeca despre cine vorbesc...

Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

Da ! Ca am fost la o alta domnisoara care sta cu un etaj mai sus , stie Rebeca despre cine vorbesc...

Știu și eu despre cine vorbești,deci tot ai avut o seară cu happy and ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

După ce mi-ai spus acum, am căutat mai bine in lista de apeluri și la 22.30 m-ai sunat și am făcut programarea Pt ora 00.00. La ora 23.40 m-ai sunat sa ma intrebi unde stau și ți-am

Spus ca am intr-adevăr o programare la ora 24.00. Greșeala mea a fost ca nu ți-am

Memorat nr-ul. Eu te așteptăm defapt pe tine, dar tu NU mi-ai spus ca ești cel

Programat, ai întrebat doar unde stau, iar in primul apel mi-ai Spus ca știi zona.

Rebeca draga ,tu ma incurci cu altcineva :laugh2 din anumite " motive " sterg apelurile si mesajele ce am primit de la tine , gen cat vreau sa stau etc...mi-ai spus ca ai pe altcineva programat la 24:00 ! Eu am fost acolo si cand te-am sunat ca am ajuns mi-ai spus ca esti ocupata si ca revii tu cu un apel. Peste jumatate de ora mi-ai scris si m-ai intrebat cat vreau sa stau si ti-am spus ca o ora ,dar spuneai ca ai alta programare ...

Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

După ce mi-ai spus acum, am căutat mai bine in lista de apeluri și la 22.30 m-ai sunat și am făcut programarea Pt ora 00.00. La ora 23.40 m-ai sunat sa ma intrebi unde stau și ți-am

Spus ca am intr-adevăr o programare la ora 24.00. Greșeala mea a fost ca nu ți-am

Memorat nr-ul. Eu te așteptăm defapt pe tine, dar tu NU mi-ai spus ca ești cel

Programat, ai întrebat doar unde stau, iar in primul apel mi-ai Spus ca știi zona.

 

Vezi Rebeco de ce e bine să ai o agendă în care notezi ora și nr celui care vine ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

După ce mi-ai spus acum, am căutat mai bine in lista de apeluri și la 22.30 m-ai sunat și am făcut programarea Pt ora 00.00. La ora 23.40 m-ai sunat sa ma intrebi unde stau și ți-am

Spus ca am intr-adevăr o programare la ora 24.00. Greșeala mea a fost ca nu ți-am

Memorat nr-ul. Eu te așteptăm defapt pe tine, dar tu NU mi-ai spus ca ești cel

Programat, ai întrebat doar unde stau, iar in primul apel mi-ai Spus ca știi zona.

Dada , ti-am spus ca stiu zona , dar ti-am spus si ca ajung in 30 minute :-) 

Nu iti spun ca ai facut-o cu intentie , dar tot ai gresit. Si  da , am dovezi dar nu vreau sa implic si alte persoane ! Asta este , din partea mea trecem peste !

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Dragul meu, îmi pare rău de parerea pe care tu ți-ai făcut-o despre mine.. și e o singura soluție de a rezolva aceasta treaba, sa ți faci o programare😘

Marketingul e gresit! Deocamdata nicio lauda, raspunsuri evazive, si poze doar cu fund. Trebuie sa-ti schimbi promoter🦈

post-338114-0-31343700-1600596860_thumb.jpeg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dimiiii🥰🥰😘

Sunt disponibilă pentru programări dragilor 😊

Serviciile sunt:

150 finalizarea

250 ora

350 deplasarea ( hotel sau pensiune)

-Sărutări corporale

-diferite poziții

-finalizare corporală

-oral protejat/neprotejat in funcție de igiena

-fantezii

post-338114-0-50913300-1600678678_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

...

-oral protejat/neprotejat in funcție de igiena

-fantezii

Detaliază-ne asta, te rog!

Pozele tale mă intrigă. Se prea poate să-ți fac o vizită chiar azi.

Zi frumoasă ca tine și ușoară ca mine! :D

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

După cu am scris mai sus,am trecut pragul fetei și după ușă mă aștepta vulpița,o fată drăguță și frumoasă. La fizic are o armonie plăcută,sâni mărișori pentru acel body skinny,funduleț ok. La față e drăguță,ocii sunt frumoși,ce să mai spun ?

 

Am socializat în bucătărie lângă un suc despre una-alta,deschisă la subiecte,fără aere de divă,chiar o prezență plăcută.

 

După duș am intrat în cameră și ne-am făcut puțin de cap,sărutări corporale,69,mângâieri ,îmbrățișări,călărit și un doggy care s-a terminat cu happy and-ul pe sânii ei mărișori :)

 

Note:

Locație 10, apartament frumos situat în Prima Universității,cu baie curată și prosop mare,pufos

 

Aspect 9, o fată undeva la 163-165 cm,subțirică și cu sâni mărișori

 

Igienă 10, ireproșabilă,nu am nimic de obiectat

 

On 8.5, plăcut dar fără artificii,își face treaba bine și nu sa oprit până iam cerut protecția

 

Np 9, se mișcă bine, nu comentează la poziții și o puteam penetra deep

 

Gfe 9, în lipsa de fk, gâfâie plăcut,uneori îmi dădea impresia că îi place

 

Cadou 150 leuți pentru on,np și cob. Timpul a fost un pic depășit deoarece am mai povestit un pic și după acțiune lângă o țigară. Nu sa uitat la ceas și am fost deloc grăbit.

 

De recomanda Da

 

De revenit sigur

 

De adio, te pup vulpiță dulce,mi-a făcut deosebită plăcere să te cunosc

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Te pupiiii 😘😘🥰

După cu am scris mai sus,am trecut pragul fetei și după ușă mă aștepta vulpița,o fată drăguță și frumoasă. La fizic are o armonie plăcută,sâni mărișori pentru acel body skinny,funduleț ok. La față e drăguță,ocii sunt frumoși,ce să mai spun ?

 

Am socializat în bucătărie lângă un suc despre una-alta,deschisă la subiecte,fără aere de divă,chiar o prezență plăcută.

 

După duș am intrat în cameră și ne-am făcut puțin de cap,sărutări corporale,69,mângâieri ,îmbrățișări,călărit și un doggy care s-a terminat cu happy and-ul pe sânii ei mărișori :)

 

Note:

Locație 10, apartament frumos situat în Prima Universității,cu baie curată și prosop mare,pufos

 

Aspect 9, o fată undeva la 163-165 cm,subțirică și cu sâni mărișori

 

Igienă 10, ireproșabilă,nu am nimic de obiectat

 

On 8.5, plăcut dar fără artificii,își face treaba bine și nu sa oprit până iam cerut protecția

 

Np 9, se mișcă bine, nu comentează la poziții și o puteam penetra deep

 

Gfe 9, în lipsa de fk, gâfâie plăcut,uneori îmi dădea impresia că îi place

 

Cadou 150 leuți pentru on,np și cob. Timpul a fost un pic depășit deoarece am mai povestit un pic și după acțiune lângă o țigară. Nu sa uitat la ceas și am fost deloc grăbit.

 

De recomanda Da

 

De revenit sigur

 

De adio, te pup vulpiță dulce,mi-a făcut deosebită plăcere să te cunosc

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...