Sari la conținut

Amy 0731586655


amy111

Postări Recomandate

Vazand acel fund bestial din poze, am zis ca trebuie sa ajung neaparat la domnisoara Amy.

Sunat, stabilit intalnire, ajuns la locatie, mi-a deschis usa o domnisoara tanara, sexy, exact ca si in poze

Locatie: 10, prima universitatii , apartament curat, frumos

Aspect: 9, o fata tanara sexy, corp frumos, proportionat. Punct forte: fundul: rotund, tare....

Igiena: 10, nimic suspect, pasarica ft frumoasa, epilata complet.

ON : 8  destul de banal, dar placut

NP : 8  schimbat 3 pozitii, finalizat in pozitiia doggy. Are un fund foarte misto, o  imagine superba pe la spate...

Scor: 150 ron/ finalizare,

door2door : 25 de minute.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vazand acel fund bestial din poze, am zis ca trebuie sa ajung neaparat la domnisoara Amy.

Sunat, stabilit intalnire, ajuns la locatie, mi-a deschis usa o domnisoara tanara, sexy, exact ca si in poze

Locatie: 10, prima universitatii , apartament curat, frumos

Aspect: 9, o fata tanara sexy, corp frumos, proportionat. Punct forte: fundul: rotund, tare....

Igiena: 10, nimic suspect, pasarica ft frumoasa, epilata complet.

ON : 8 destul de banal, dar placut

NP : 8 schimbat 3 pozitii, finalizat in pozitiia doggy. Are un fund foarte misto, o imagine superba pe la spate...

Scor: 150 ron/ finalizare,

door2door : 25 de minute.

 

 

Te pwpp si te mai astept😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤

Are o jucarie tare faina, in a doua poza tine de ea :))

Te salut domnule Noel!

Eu nu am avut copilărie fără jucării, dar dacă o recomanzi pe domnița Amy111 și zici că are jucărie faină, îmi iau inima în dinți și îi fac o vizită. Sper să nu mă preseze cu timpul că o dau pe mâna ecologiștilor pentru comportament inadecvat față de urși!

Urșii sunt animale sensibile, nu le plac presiunile de niciun fel.

 

Amy ce zici? Ai chef de o provocare?

 

Noel mersi pentru info. Știi bine cuvântul tău contează pentru mine!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator sanyi2020
Reputație: 0

Te salut domnule Noel!

Eu nu am avut copilărie fără jucării, dar dacă o recomanzi pe domnița Amy111 și zici că are jucărie faină, îmi iau inima în dinți și îi fac o vizită. Sper să nu mă preseze cu timpul că o dau pe mâna ecologiștilor pentru comportament inadecvat față de urși!

Urșii sunt animale sensibile, nu le plac presiunile de niciun fel.

 

Amy ce zici? Ai chef de o provocare?

 

Noel mersi pentru info. Știi bine cuvântul tău contează pentru mine!

Eu îți recomand fata asta are o păsărică dulce că mierea.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

Te salut domnule Noel!

Eu nu am avut copilărie fără jucării, dar dacă o recomanzi pe domnița Amy111 și zici că are jucărie faină, îmi iau inima în dinți și îi fac o vizită. Sper să nu mă preseze cu timpul că o dau pe mâna ecologiștilor pentru comportament inadecvat față de urși!

Urșii sunt animale sensibile, nu le plac presiunile de niciun fel.

 

Amy ce zici? Ai chef de o provocare?

 

Noel mersi pentru info. Știi bine cuvântul tău contează pentru mine!

Multumesc @ursulet

 

Amy pe la noi a inceput chiar cu inceputul,adica noi oradeanii am inaugurat-o in meseria asta care chiar daca e la inceput , este foarte atenta la satisfacerea celui ce ii trece pragul si nu te gandi la timp ursulet pentru ca fata nu e pe graba.Eu personal am decat doua vizite ,dar cu siguranta o voi vizita de foarte multe ori daca ramane pe meleagurile noastre.

 

Bafta sa ai ursulet si toti shogorii care o viziteaza.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤

Multumesc @ursulet

 

Amy pe la noi a inceput chiar cu inceputul,adica noi oradeanii am inaugurat-o in meseria asta care chiar daca e la inceput , este foarte atenta la satisfacerea celui ce ii trece pragul si nu te gandi la timp ursulet pentru ca fata nu e pe graba.Eu personal am decat doua vizite ,dar cu siguranta o voi vizita de foarte multe ori daca ramane pe meleagurile noastre.

 

Bafta sa ai ursulet si toti shogorii care o viziteaza.

Mulțumesc pentru observațiile făcute de voi, eu am lansat o provocare și aștept reacția ei pot. Dacă nu apare o fi cu miere o fi fără nu mă bag.

Spor!

Link spre comentariu
Vizitator sanyi2020
Reputație: 0

Multumesc @ursulet

 

Amy pe la noi a inceput chiar cu inceputul,adica noi oradeanii am inaugurat-o in meseria asta care chiar daca e la inceput , este foarte atenta la satisfacerea celui ce ii trece pragul si nu te gandi la timp ursulet pentru ca fata nu e pe graba.Eu personal am decat doua vizite ,dar cu siguranta o voi vizita de foarte multe ori daca ramane pe meleagurile noastre.

 

Bafta sa ai ursulet si toti shogorii care o viziteaza.

Eu odată am vizitat dar are o igiena perfecta.La oral are un pic de învățat,se vede că e începătoare.Si eu o sa vizitez dacă o să am ocazia dacă o să mai stea în Oradea.O femeie perfecta de nota 10 pe linie.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤

Eu odată am vizitat dar are o igiena perfecta.La oral are un pic de învățat,se vede că e începătoare.Si eu o sa vizitez dacă o să am ocazia dacă o să mai stea în Oradea.O femeie perfecta de nota 10 pe linie.

Bună măi Sanyi!

Mulțumesc frumos. Recunosc sunt plăcut surprins de atitudinea ta.

Te rog nu fii suspicios, nici invidios față de mine, cum ai fost la început. Crede-mă pe fruntea fiecăruia dintre noi scrie la fel. Client. Iar scopul domnițelor sunt banii.

Mulțumesc "barátom" pentru gestul tău prietenos!

Sper că am scris bine.

🙃

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sanyi2020
Reputație: 0

Bună măi Sanyi!

Mulțumesc frumos. Recunosc sunt plăcut surprins de atitudinea ta.

Te rog nu fii suspicios, nici invidios față de mine, cum ai fost la început. Crede-mă pe fruntea fiecăruia dintre noi scrie la fel. Client. Iar scopul domnițelor sunt banii.

Mulțumesc "barátom" pentru gestul tău prietenos!

Sper că am scris bine.

🙃

Nu e pentru ce,dar fata foarte buna.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Multumesc frumos pentru sustinere si cuvintele de bine. Asta este un semn ca sunt dulcica cu toata lumea😘😘😘😘.

Normal ca sunt si persoane care poate ma interpreteaza gresit. Nimeni nu s-a putut plange ca am dat pe cineva afara sau ca am grabit😘😘😘 eu apelez la bunul

Simt al fiecaruia, nu grabesc pe nimeni. Este de inteles ca in limita bunului simt nu spun nimic, ca s-a depasit vizita cu cateva minute. Dar la fel cum am

Explicat si in privat cuiva de aici, am avut 2 experiente in care s-a depasit orice limita de bun simt. Cum eu va respect de la inceput pe toti si incerc sa ofer tot ce este mai bun, asta este si pretentia mea.

Accept orice provocare in limita bunului simt.

Sunt constienta ca nu pot fi pe

Placul tuturor 100%, dar ma straduiesc.

 

Va pwpppppp cu drag pe toti😘😘😘👻😘😘😘

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator sanyi2020
Reputație: 0

Bunaaa dimiii😘😘 disponibila pentru programari😘😘😘😘 va pwppppp😘😘😘👻👻

Bellissima.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤

Dulceataaaa va ureaza somn usor😘😘

Va asteapta maine mai bronzata si mai catifelata😘😘👻😜

Vise placute😜🤫😘😘😘

Dragă Amy, să știi nouă ne place ciocolata neagră!

Trebuie să recunosc,

ne-ai impresionat pe mulți de aici. Felicitări! 😚

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...