Sari la conținut

Cătălina 0755413216


catalina3

Postări Recomandate

Vizitator dany_xl
Reputație: 0

Poate doar din simplu fapt ca eram puțin mai obosita , m ai simțit așa iar pe lângă asta , știind ca ești un client mai selectiv sau mai “pretentios” am fost puțin mai inhibată, de aceea am și specificat mai sus ca așteptam sa citesc recenzia de la tine , dar sper totuși ca am fost pe măsura așteptărilor tare . Alta e satisfacția când îți pleacă clientul mulțumit . Sper ca pe viitor sa depășesc aceste mici bariere care ma opresc sa mi ating “idealul”.

M-ai făcut sa arat ca vreun căpcăun :) ,nu știu de unde ai tras concluziile astea,discuțiile dintre noi cât și când am fost in 3 au fost normale și dezinvolte ,așa ca pe viitor lasă inhibițiile ca nu cred ca ți-am dat măcar un singur motiv sa le ai :)

Link spre comentariu

Nimic spectaculos.  Arată f bine la corp și cam atât.

Părea grăbită. M-a băgat  direct în dormitor, cu conversație aproape zero. Dacă nu mă ceream eu la duș, mă ștergea puțin cu șervețel umed și gata.

La baie, nici un papuc, nimic, prosop am luat eu singurul  care era acolo, părea folosit. M-a expediat cu sexul oral ca un tren de mare viteză. Executat mecanic, doar cât să provoace erecție, după care imediat hai să punem prezervativul. Fără alte organe de lângă măcar atinse, deși sunt ras și am făcut și duș. Lucrat f mult cu mâna,  a trebuit sa îi  spun să o dea deoparte. Am spus că pot sta și o oră ca să fie bine, dar nici o reacție. Doggy style de așteptare ca să termin eu. Schimbat mecanic, 2-3 poziții foarte rapid. Implicare f aproape de zero. Ejaculare în prezervativ.

Locație: 9, arată  ok

Aspect: 9,5, arată bine, dar atât 

Igienă: nu s-a spălat  cât am fost eu. Probabil înainte. Nu am simțit  mirosuri, părea curată. 8

Atitudine: 2, pt că a răspuns la tel și m-a primit. Mai mult,  pas.

Oral neprotejat: 2 spre 3, f slab.

Doggy, misionar (poziții): 3-4, bine că era prezenta fizic.

Preț: 150 lei o finalizare.

Total în discordanta cu recenziile pozitive.

Nu vreau sa supăr pe nimeni. Părerea  mea.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 27 minute, bigf2015 a spus:

Nimic spectaculos.  Arată f bine la corp și cam atât.

Părea grăbită. M-a băgat  direct în dormitor, cu conversație aproape zero. Dacă nu mă ceream eu la duș, mă ștergea puțin cu șervețel umed și gata.

La baie, nici un papuc, nimic, prosop am luat eu singurul  care era acolo, părea folosit. M-a expediat cu sexul oral ca un tren de mare viteză. Executat mecanic, doar cât să provoace erecție, după care imediat hai să punem prezervativul. Fără alte organe de lângă măcar atinse, deși sunt ras și am făcut și duș. Lucrat f mult cu mâna,  a trebuit sa îi  spun să o dea deoparte. Am spus că pot sta și o oră ca să fie bine, dar nici o reacție. Doggy style de așteptare ca să termin eu. Schimbat mecanic, 2-3 poziții foarte rapid. Implicare f aproape de zero. Ejaculare în prezervativ.

Locație: 9, arată  ok

Aspect: 9,5, arată bine, dar atât 

Igienă: nu s-a spălat  cât am fost eu. Probabil înainte. Nu am simțit  mirosuri, părea curată. 8

Atitudine: 2, pt că a răspuns la tel și m-a primit. Mai mult,  pas.

Oral neprotejat: 2 spre 3, f slab.

Doggy, misionar (poziții): 3-4, bine că era prezenta fizic.

Preț: 150 lei o finalizare.

Total în discordanta cu recenziile pozitive.

Nu vreau sa supăr pe nimeni. Părerea  mea.

Atâta timp cât sunt privită de sus , nu văd de ce as avea o alta atitudine . E stric părerea ta , îți respect părerea , dar atât . Nu pot mulțumii  pe toată lumea . Iar referitor la recenzii mele , nu le-am obținut pe ,, ochi frumoși “ . Pupici și îmi pare rău ca nu ai plecat in totalitate mulțumit. 

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU
Acum 3 ore, bigf2015 a spus:

Nimic spectaculos.  Arată f bine la corp și cam atât.

Părea grăbită. M-a băgat  direct în dormitor, cu conversație aproape zero. Dacă nu mă ceream eu la duș, mă ștergea puțin cu șervețel umed și gata.

La baie, nici un papuc, nimic, prosop am luat eu singurul  care era acolo, părea folosit. M-a expediat cu sexul oral ca un tren de mare viteză. Executat mecanic, doar cât să provoace erecție, după care imediat hai să punem prezervativul. Fără alte organe de lângă măcar atinse, deși sunt ras și am făcut și duș. Lucrat f mult cu mâna,  a trebuit sa îi  spun să o dea deoparte. Am spus că pot sta și o oră ca să fie bine, dar nici o reacție. Doggy style de așteptare ca să termin eu. Schimbat mecanic, 2-3 poziții foarte rapid. Implicare f aproape de zero. Ejaculare în prezervativ.

Locație: 9, arată  ok

Aspect: 9,5, arată bine, dar atât 

Igienă: nu s-a spălat  cât am fost eu. Probabil înainte. Nu am simțit  mirosuri, părea curată. 8

Atitudine: 2, pt că a răspuns la tel și m-a primit. Mai mult,  pas.

Oral neprotejat: 2 spre 3, f slab.

Doggy, misionar (poziții): 3-4, bine că era prezenta fizic.

Preț: 150 lei o finalizare.

Total în discordanta cu recenziile pozitive.

Nu vreau sa supăr pe nimeni. Părerea  mea.

Buna seara ,referitor la recenzia colegului impresia mea e ca e cel putin tendentioasa din punctul meu de vedere, am fost de mai multe ori la Catalina si pot spune ca e o tipa comunicativa , finuta , calda dar probabil depinde de modul cum o tratezi si cum o respecti .

Link spre comentariu
13 hours ago, catalina3 said:

Atâta timp cât sunt privită de sus , nu văd de ce as avea o alta atitudine . E stric părerea ta , îți respect părerea , dar atât . Nu pot mulțumii  pe toată lumea . Iar referitor la recenzii mele , nu le-am obținut pe ,, ochi frumoși “ . Pupici și îmi pare rău ca nu ai plecat in totalitate mulțumit. 

Iti pare rau o pula! Trebuia sa ai o "alta atitudine" pt ca ai fost plătita. Daca nu ti a placut cum ai fost "privita" puteai simplu sa l poftesti afara! 

Link spre comentariu
Acum 56 minute, pufos- a spus:

Iti pare rau o pula! Trebuia sa ai o "alta atitudine" pt ca ai fost plătita. Daca nu ti a placut cum ai fost "privita" puteai simplu sa l poftesti afara! 

Nu o sa stau să ma justific în fața ta acum ..mi se părea normal și corect sa i răspund politicos 😜

Link spre comentariu

3 hours ago, catalina3 said:

Nu o sa stau să ma justific în fața ta acum ..mi se părea normal și corect sa i răspund politicos 😜

nu trebuie nici acum si nici altadata sa te justifici in fata mea, Crezi ca platim pentru raspunsuri politicoase sau pentru servicii de calitate? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...