Sari la conținut

Sabrina 0754618520


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Friendly advice: e buna tare si mai sta doar azi in ct :) cui ii plac pozele sa se duca repede ;)

Singura mica problema e ca are inca cicatrici de la operatie silicoane dar pe mine nu m-au deranjat deloc.

Oral simplu fara atentie la adiacente

Normal bun

Gfe bun

Vorbareata si prietenoasa ;)

Concluzie merita banii dar pleaca azi si nu se va mai intoarce prea curand.

200 un nr oral neprotejat.

Locatia sucevei in spate la camera de comert.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Am marcat si eu, sta intr-unul din blocurile cu 10 etaje in spatele Camerei de Comert. 
28-30 ani, un pic pufoasa la coapse si fund, sani mari siliconati, atitudine exemplara, impreunare de calitate. 
Locatie placuta, prosop mare si curat, singura in apartament. 
E de o saptamana aici si pleaca spre Ardeal. 
300 ora, bani bine investiti. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 29.06.2021 la 22:12, mihaiht a spus:

azi a fost prezenta in spate la filicori , am facut cu mare placere cunostinta , fata deosebita , champions league , comportament elevat , nici urma de fitze, stie sa satisfaca barbatii ,are un corp superb, foarte curata si dichisita ,,frumoasa la chip , sini mari siliconati , punctuala , extrem de civilizata, prietenoasa, gfe ridicat , tehnica sexuala corespunzatoare, pret corect , 150f /20 min, am avut timp de socializare , refresh , fara telefoane , conditii de igiena , m-am simtit rasfatat si am plecat foarte multumit . 

cred ca un comportament civilizat din partea clientilor poate aduce rezultate neasteptate , merita tot respectul , la fel ca si pretioasa sa prietena , vecina ,andreea , despre care nu pot dezvalui prea mult  pentru ca nu doreste sa fie foarte mediatizata .

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 14 ore, vitceibo a spus:

azi a fost prezenta in spate la filicori , am facut cu mare placere cunostinta , fata deosebita , champions league , comportament elevat , nici urma de fitze, stie sa satisfaca barbatii ,are un corp superb, foarte curata si dichisita ,,frumoasa la chip , sini mari siliconati , punctuala , extrem de civilizata, prietenoasa, gfe ridicat , tehnica sexuala corespunzatoare, pret corect , 150f /20 min, am avut timp de socializare , refresh , fara telefoane , conditii de igiena , m-am simtit rasfatat si am plecat foarte multumit . 

cred ca un comportament civilizat din partea clientilor poate aduce rezultate neasteptate , merita tot respectul , la fel ca si pretioasa sa prietena , vecina ,andreea , despre care nu pot dezvalui prea mult  pentru ca nu doreste sa fie foarte mediatizata .

Care Andreea? Vreau si eu un contact! 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am plecat mai devreme de la Sabrina! E super fata! 
locatie in zona City

aparitie - 9 arata bine, e inalta, frumusica

atitudine - 9 - foarte calma, amabila, sociabila, binevoitoare

OP - 7 - soft, se cam foloseste de mana

NP - 8 - e bine

Pret - 150/300

sfat - mergeti acum cat mai e in Constanta. Se va muta in Mamaia de saptamana viitoare si cel mai probabil va mari si tariful. 😄

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

S-a mutat deja in Mamaia! O ardeleanca calma si zambitoare pe care am vizitat-o si in trecut. Azi am avut parte de aceleasi servicii cu care eram obisnuit de la intalnirea precedenta. Doar preturile difera...deh, Mamaia🤣

Chip -9 (  draguta si zambitoare)

Corp 9 - inalta, cateva kg in plus ( nimic deranjant)

Oral 8 ( fara deep si adiacente) 

Normal 8.5  

Masaj 10 ( m-am relaxat total)

Nu sunt  eu in apele mele zilele astea dar fata asta iti induce o stare de calm, poate si datorita firii ei domoale. Am iesit mai relaxat de la ea!😁

  • Like 6

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 1 oră, cheludmx a spus:

Salut .. mie la tel mia spus 250/450... cu servici normale .. nimik spectaculos... doar ca arata bine ... pass

E 200/ 400. Tu te-ai calificat la extra🤣. Ai vrut cu "de toate". 

  • Haha 2

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0

fiind dornic astazi de putin amor, am tot cautat pe forum, dar nimic sa-mi placa, asa ca am aruncat un ochi si pe publi24 si am dat de Sabrina, care din cate imi aminteam avea topic pe forum si nu m-am inselat... am sunat-o sa stabilim orarul si in jurul orei 20.00 eram in Mamaia, la hotel Stavros, locatia fiind vis-a-vis de hotel... urcat, deschis usa, intampinat pe tocuri si o rochita semitransparenta pe ea, ne-am salutat si am mers la o mica discutie in living... dupa putin timp, am cerut voie la dus sa redevenim fresh, si apoi in patul maricel din dormitor, m-am facut comod cat s-a spalat ea...

arata parca mai bine in realitate, atuul fiind sanii frumos conturati... pielea fina, insa carnea usor moale pe ea, cred ca putina tonifiere i-ar aduce un plus, dar nu suntem la concurs de fitness :D

oral neprotejat, bunicel, insa parca putin prea soft si fara deep, adica din punctul meu de vedere, nu pot finaliza din oral atat de soft, dar este bunicel, cat sa iti scoale mortul si sa-l tina drept... 

dupa ceva timp am pus caciulita si am rugat-o sa se aseze frumos intinsa cu fata catre mine, caci aveam chef sa fiu in control total privind-o in timp ce pompam, mai exact privindu-i sanii frumosi, mai cate o limbuta pe ei, mai un pupic pe buze... plus privirea ei in timp ce gemea era excitanta, iti da senzatia ca e acolo cu tine!

finalizat in balonas in aceeasi pozitie si am facut o scurta pauza de revigorare, dupa care a urmat al doilea numar, tot cu oralul care mi-a sculat repejor mortul si l-a mai supt si lins putin, dupa care i-am zis ca de data asta ea o sa fie deasupra si chiar a calarit bine, in acelasi ritm pana la finalizare...

dusuletul de revenire, imbracat, si luat ramas bun si plecat acasa!

nasol ca este cam departe si acum in trafic la intoarcere, am pierdut jumataate de ora, aia este, mi-am asumat treaba asta! pentru noi localnicii este cam departe relativ, dar pentru turisti e ok... treaba este ca si ea a realizat ca era mai bine sa ramana in oras, dar decizia a fost luata deja!

 

notele: locatia pentru mine este de 10, ai tot ceea ce este nevoie, insa voi lua 1 punct pentru distanta si locuri de parcare lipsa, chiar daca nu am venit cu masina personala!

Sabrina: aspect de noata 9, sanii de 10, corpul de un 8, deci per total 9

O/N- 7.5 datorita ca e prea soft si neatentia la zonele adiacente... doar a mangaiat cu mana ouale la inceput...

N/P: 9

atitudine: 10, e pro client, plus are acel bun simt ardelenesc!

halat: 400 de lei.

de recomandat clar da, fata este ok din punctul meu de vedere.

si este si de revenit, mai ales daca ar reveni pe oras, mai putina pierdere de timp in trafic, mai ales acum in sezon estival. spor!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 46 minute, claudiu4sex a spus:

Parca pentru O/N cerea 50  lei in plus .. sigur a fost 400 halatu ?

Singurele aspecte mai rele sint carnea moale si gemetele cam teatrale ...

In rest , numai de bine !

sigur, sigur... am scos din portofel doua a cate 200 de lei, cu Lucian Blaga pe ele :))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 minute, g2br13l a spus:

Deci l-a păcălit pe nicieu. Nu era excitata ci era în rol. 😀😀

Nu exista! Excitatia a atins cote maxime! Cum sa geama teatral?😂😂😂

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 26 minute, Orb1t a spus:

Da zambetul? Zambetul era pe buze cand ai plecat? Ale ei, nu ale tale 🤣🤣

bai nu cred ca de la mine, am specificat in recenzie ca are acel bun simt ardelenesc! eu am stat si in Ardeal si stiu cum este! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...