Sari la conținut

Daca e picon, e bukkake


miskinbkk

Postări Recomandate

Am remarcat, cu nedisimulata amaraciune in suflet, ceva ciudat, dar si banal.

 

Absolut orice topic de pe DG, ca e vorba de efectul incalzirii globale asupra fibrei optice din Papua Noua Guinee sau despre penisu' lu' Adi(care e mai mare decat al lu' Paraschiv), in fine, ati prins ideea, se termina cu un bukkake la adresa lu' picon si/sau neamul lui.

 

Cum dreaq, ma, asa ceva?

 

Rog opinii pertinente.

 

:)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Vedeta
  • Oras:Romania
  • Telefon: Vedeta
  • Oras:Romania

Am remarcat, cu nedisimulata amaraciune in suflet, ceva ciudat, dar si banal.

 

Absolut orice topic de pe DG, ca e vorba de efectul incalzirii globale asupra fibrei optice din Papua Noua Guinee sau despre penisu' lu' Adi(care e mai mare decat al lu' Paraschiv), in fine, ati prins ideea, se termina cu un bukkake la adresa lu' picon si/sau neamul lui.

 

Cum dreaq, ma, asa ceva?

 

Rog opinii pertinente.

 

:)

De ce este hartuit picon mereu de toti userii de pe forum ?Rog raspunsuri pertinente..
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 ms
  • Oras:Ping 3 ms
Miskinbkk nu e cumva acronim, ori poate neologism de juxtapunere, format din Miskin + bukkake...? :)))

 

O să vă rog să-l lăsați temporar în plm pe prinț în pace, ptr că la ora asta este iar pă opulență, aşa cum ştie el cel mai bine.

 

Se dă cu tiroliana prin Insulele Baleare, mai exact în La Palma de Sucevița! 

 

LOL.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

 

Miskinbkk nu e cumva acronim, ori poate neologism de juxtapunere, format din Miskin + bukkake...? :)))
 
O să vă rog să-l lăsați temporar în plm pe prinț în pace, ptr că la ora asta este iar pă opulență, aşa cum ştie el cel mai bine.
 
Se dă cu tiroliana prin Insulele Baleare, mai exact în La Palma de Sucevița! 
 
LOL.

 

Hai ca o dai în bălării muistule! Strict, referindu-mă la persoana ta, esti un KAKAT! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am remarcat, cu nedisimulata amaraciune in suflet, ceva ciudat, dar si banal.

 

Absolut orice topic de pe DG, ca e vorba de efectul incalzirii globale asupra fibrei optice din Papua Noua Guinee sau despre penisu' lu' Adi(care e mai mare decat al lu' Paraschiv), in fine, ati prins ideea, se termina cu un bukkake la adresa lu' picon si/sau neamul lui.

 

Cum dreaq, ma, asa ceva?

 

Rog opinii pertinente.

 

:)

:laugh2 :laugh2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Care "voi" , faci referire la forum și la ceea ce aduce acest grup ca oferte pe piața?

  

Vis, culcă-te!

  

Iar te apucă...batranule?!

  

Mamaie, nu mai abera!

  

  

Scuzati-mi franceza, Picon suge............. :)....statueta.

  

Scuzați-mi vasluiana, Miss kin suge pula lui Vasile marinelu'.

  

Eu va pun un filmuleț și voi va certați, pfff...ce needucați!

  

Nu are cine sa iti mângâie pisicuta?

  

Am remarcat, cu nedisimulata amaraciune in suflet, ceva ciudat, dar si banal.

 

Absolut orice topic de pe DG, ca e vorba de efectul incalzirii globale asupra fibrei optice din Papua Noua Guinee sau despre penisu' lu' Adi(care e mai mare decat al lu' Paraschiv), in fine, ati prins ideea, se termina cu un bukkake la adresa lu' picon si/sau neamul lui.

 

Cum dreaq, ma, asa ceva?

 

Rog opinii pertinente.

 

:)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

ai mancat si tu ceva azi miskin ?

tot pe burta goala scrii pe forum ??

Te-am găsit aici așa că aici îți zic.

Auzi mă, sarmalagiule, te crezi foarte important când dai un kkt de avertisment, este ? Însă asta e doar în mintea ta decolorată. Știi de ce, măh ? Pentru că așa zisele jigniri sau limbaj nepotrivit de care zici, când te dai tu jmeker cu warn-urile tale, sunt simple vorbe, simple afirmații, nesusținute cu dovezi. Atâta timp cât nu arăți clar în ce constă jignirea, limbajul nepotrivit ori trolling-ul, avertismentul sau ban-ul sunt date discreționar, abuziv, mincinos și contrar spiritului regulamentului. Chiar dacă nu scrie în kkt-ul tău de regulament, nicio măsură sancționatorie nu poate fi luată fără o motivare.. Altfel, înseamnă că ești un tiran, un satrap. Sau ai alte interese. Ai măh ? Făcuși bara-bara ?

Bă, mă doare la bască de o eventuală banare. Tu nu te-ai săturat mă să te tot înjure clasa muncitoare ?

Bine-ți face Amandina !

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Însă asta e doar în mintea ta decolorată. Știi de ce, măh ? Pentru că așa zisele jigniri sau limbaj nepotrivit de care zici, când te dai tu jmeker cu warn-urile tale, sunt simple vorbe, simple afirmații, nesusținute cu dovezi. Atâta timp cât nu arăți clar în ce constă jignirea, limbajul nepotrivit ori trolling-ul, avertismentul sau ban-ul sunt date discreționar, abuziv, mincinos și contrar spiritului regulamentului. Chiar dacă nu scrie în kkt-ul tău de regulament, nicio măsură sancționatorie nu poate fi luată fără o motivare.. Altfel, înseamnă că ești un tiran, un satrap. Sau ai alte interese. Ai măh ? Făcuși bara-bara ?

Bă, mă doare la bască de o eventuală banare. Tu nu te-ai săturat mă să te tot înjure clasa muncitoare ?

Bine-ți face Amandina !

De acord!

Eu nu as da bani tocmai datorita acestor acțiuni ale moderatorilor, pentru ca...intotdeauna se va găsi cineva care, cine știe cu ce interese obscure...va plăti în plus fata de mine și...ma trezesc faultat și pusa în situația sa pierd timp aici pentru rezolvarea unei situații, în loc sa ma relaxez în treburile mele și sa fac bani.

Pisicuț tre sa plece în alte tari, sa călătorească și trimis la schimb de experienta, simt ca ii lipsește ceva și o lungește aiurea.Tot lui ii e greu, treaba lui...

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...