Sari la conținut

Amanda 0750731007


amanda_9

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna sunt Amanda, am venit pentru prima data in orașul și as vrea sa satisfac toate plăcerile unor domni manierați in orice secunda a zilei, ofer și cer seriozitate din partea unor domni! Va pup și va aștept cu drag !❤️

100 finalizarea

200 ora

(Fara anal)

https://postimg.cc/gallery/QHfhk1X

Niste poze noi se poate?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Bunaa, a aparut o problema si nu am mai putut raspunde la telefon te rog frumos sa ma scuzi si nu se va mai intampla!

Te pup ❤️

Da, sigur. Azi e aceeasi poveste. Anunta aici cand esti inactiva, sau programul zilei daca se modifica.

La oricine poate aparea o problema, dar pe tine nu te-a vazut nimeni la fata. Chiar daca ai o problema medicala, eram dispus la ceva superusor pentru prima oara.

 

Insa eu cred ca  esti colegul care cauta sa identifice clientii (telefon - in prima faza, pe urma ce mai merge). Tare sunt curios sa vad daca va fi o prima recenzie, si cine o face. Nu-mi cer scuze daca ma insel, tu ai provocat situatia.

  • Like 1
Link spre comentariu

bun, bun, cont fals, fising după nr de telefon și identitati ale celor de pe forum....

dar, a băgat cineva pozele in mașina de google? după stoarcere..., ce a obținut? pe unde le-a mai găsit? măcar pe una dintre ele?

 

ps:

1. parul ala tăiat in diagonala cu cea mai mare foarfeca/cuțit din casa imi pare foarte 2020....

2. mai vedem in timpul săptămânii dacă raspunde...

  • Like 1
Link spre comentariu

Desigur va voi raspunde cum am facut o si pana acum inafara zilei de vineri dar va astept in continuare cu telefoane si cu programări ,doar maine ma puteti suna de la ora 13 :00 Pana la 21:00 si de marti de la 9:00-21:00.

Va pup si va multumesc pentru înțelegere! ❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Desigur va voi raspunde cum am facut o si pana acum inafara zilei de vineri dar va astept in continuare cu telefoane si cu programări ,doar maine ma puteti suna de la ora 13 :00 Pana la 21:00 si de marti de la 9:00-21:00.

Va pup si va multumesc pentru înțelegere! ❤️

Care e ziua magica in care ai raspuns tu la telefon? Eu am tot incercat de pe 20 sept.

 

Da, incepi de sapt viitoare. Luni ai ora la cosmeticiana, martea nu se incepe nimic ca nu merge bine, miercurea n-ai voie sa spui minciuni ca iti apare alb pe limba, joia e o zi decretata ca blondele sa ramana imbracate, vineri te duci la biblioteca sa imprumuti carti. Iar in weekend mananci vata de zahar in parc sau te plimbi cu balonul prin Capadocia.

 

Doar "briliantul" s-a prins de la inceput ca esti o gluma.

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dragilor , începând cu ora 13:00 astept apelurile voastre , locatia Newton Tatarasi , va pup si va astept! ! ❤️

Buna. Intr-o postare anterioara ai mentionat o interventie medicala.

Sper(am) ca nu e vorba despre un avort recent. Iti dai seama ca in astfel de curcumstante experienta ar fi neplacuta atat pentru clienti cat si pentru tine...

  • Like 2
Link spre comentariu

stau și ma întreb, codex2, e un alter ego al meu? postez eu de pe mai multe conturi? n-am avut timp astăzi nici sa citesc ce s-a scris pe forum......

nu de alta, dar ideea cu avortul simt ca imi aparține, stiu ca am gandit-o, deși n-am scris nimic aici.....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Buna. Intr-o postare anterioara ai mentionat o interventie medicala.

Sper(am) ca nu e vorba despre un avort recent. Iti dai seama ca in astfel de curcumstante experienta ar fi neplacuta atat pentru clienti cat si pentru tine...

Felicitari pentru spiritul protectiv. Sper ca nici eu nu mi l-am pierdut.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

stau și ma întreb, codex2, e un alter ego al meu? postez eu de pe mai multe conturi? n-am avut timp astăzi nici sa citesc ce s-a scris pe forum......

nu de alta, dar ideea cu avortul simt ca imi aparține, stiu ca am gandit-o, deși n-am scris nimic aici.....

Si eu m-am gandit la implanturi (dentare, sani, botox nu mai conteaza).

  • Like 1
Link spre comentariu

stau și ma întreb, codex2, e un alter ego al meu? postez eu de pe mai multe conturi? n-am avut timp astăzi nici sa citesc ce s-a scris pe forum......

nu de alta, dar ideea cu avortul simt ca imi aparține, stiu ca am gandit-o, deși n-am scris nimic aici.....

Nu stiu nici eu Dane daca sunt sau nu vreun alter ego de-al tau :)

Acum lasand gluma la o parte, cred ca toti care intr-adevar merg la fete au avut macar o data o experienta ratata din cauza ca nu s-a respectat perioada de pauza.

E doar o intrebare adresata titularei topicului...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Mi-am pus de cateva ori intrebarea daca intalnirile intre oameni sunt toate intamplatoare.

 

 

Desi era stearsa din agenda mea, azi am zis sa mai fac o incercare. Surprise. A raspuns. O voce moale care mi-a confirmat ca lucreaza si la programari. Zic "imediat revin cu ora" .

Dupa 30 sec tel inchis. 1 min tel inchis. 2 min raspunde iar. Stabilim ora. Avand un simtul6 ca nu va iesi bine, stabilim sa sa fiu apelat/ sms-at daca intervine, stiu eu , vreo supratensiune si cade sistemul.

Locatia- Tatarasi. Aranjat, pieptanat, parfumat , cu 15 min inainte prezent langa Zona51. Mai stau putin sa nu deranjez fata. 10 min apel in vid. 7 min apel in vid. 3-4 min raspunde o voce , aproape soptit nici nu intelegeam ce zice.

Mai sun o data,raspunde tot cu voce mica, ca are un client care vrea sa mai stea, parca el era de la misiunea diplomatica si eu de la cules de struguri, si sa nu cumva sa il ofensam. Am inteles cam ce se petrece, am zis las ca ma descurc. Sun la "Roxi bun simt" , umfla pneul unui client. Sun la alte 2 numere din agenda, apeluri in vid.

Moment in care m-am simtit putin ca un contabil teleportat in Antarctica. Adica "da cu mine cum ramane".

Revin la Amada, poate i-a umflat si al doilea pneu clientului, pwla.

Cam este e Aria 51 Tatarasi.

Totul luni, in extratime. Pai cum crezi tu bai Amanda ca am sa vin eu la tine la 20.30, daca tu nu poti respecta o programare luni in extratime?

 

Pana la urma am gasit numarul fetei cu sani mari, descoperita de Dan. Care a slabit putin si este acum o miniona-medicament. Sanii sunt din revista, de la distanta cei mai frumosi pe care i-a atins je.

 

La Amanda e aproape sigur ca nu voi face vreodata o recenzie. Dar aici pe topic am sa mai revin. Nu cu parul, nu cu mitraliera, dar am sa mai revin.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Doamne ca prosti mai sunteți,mai bine va întâlniți și v futeti în cur. Decât sa poluati tot forumu asta,toate fetele le luați la rand.

Mie titulara mi-a stricat o zi de sambata si era sa mi-o strice si pe asta. Daca ai auzit termenul teapa. E soru-ta?

  • Like 1
Link spre comentariu

Doamne ca prosti mai sunteți,mai bine va întâlniți și v futeti în cur. Decât sa poluati tot forumu asta,toate fetele le luați la rand.

Poate nu vad eu bine dar activitatea ta pe forum se rezuma doar la mancat cacat, nu cu lingura, ci cu polonicul. Recenzii pula...
  • Like 2
Link spre comentariu

Mda... in opinia mea, datele problemei sunt urmatoarele:

1. Pentru ea forumul e un publi24 gratuit iar noi suntem fraierii care-i fac up la topic.

2. Newton ca locatie nu ofera varinante de rezerva daca dra decide sa o doara in paispe de clienti si programari ...

3. O cam doare-n paispe de clienti si programari

4. Cel mai probabil e incepatoare(ar fi prezentat “CV” daca nu ar fi fost ). Asta inseamna posibile urme de dinti pe pwla si posibile probleme acasa sau prezervativ rupt in normal din cauza ca a fost zgariat la oral (am patit in trecut).

5. Inainte sa o invatam sa se futa, trebuie sa-i predam si lectii de bun simt ca sa respecte clientii si programarile. Toate astea pe timpul si banii nostri.

 

Dra aceasta, la fel ca celelalte, are nevoie de minim 1000Ron facuti zilnic si 4 ore de sex pentru a se ridica multumita (ehe:) din toate punctele de vedere) din pat.

 

Sa-i faca recenzii prin PM naivii care cred ca poate fi finantata integral de o mana de oameni care merg ocazional la fete.

 

Eu nu voi mai incerca sa o contactez si nici nu-i voi mai face up pe topic deoarece simt ca se foloseste din toate punctele de vedere de noi si nici macar nu o face frumos...

 

A, inca nu stim daca user real sau fake. Nu a apucat nimeni sa o vada la fatza.

  • Like 2
Link spre comentariu

“Pana la urma am gasit numarul fetei cu sani mari, descoperita de Dan. Care a slabit putin si este acum o miniona-medicament. Sanii sunt din revista, de la distanta cei mai frumosi pe care i-a atins je“

 

e vorba de doardouazecideani. nu stiu cum se recomanda (sex cu adevărat anonim). nu i-am studiat anunțurile sa văd dacă trece vreu nume. s-a întors de curând in iasi. eu unu așa ii spui pe forum: “doardouazecideani”

alternative la newtown sunt.....

Link spre comentariu

Wey bullshit cu ochi. Marsh la tine in comuna si nu te mai screme ca inafara de un like de la pensionarul mincinos infatuat si niste pwle in cur de la colegi nu ai reusit sa iei. Nu mai avea tu grija de ce scriem noi aici. Gunoier frustrat.

Doamne ca prosti mai sunteți,mai bine va întâlniți și v futeti în cur. Decât sa poluati tot forumu asta,toate fetele le luați la rand.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...