Sari la conținut

Întrebări


normall

Postări Recomandate

Vizitator bolundau
Reputație: 0

Pe fb ii Camelia Trifoi. Nu se distrează nimeni de nimeni! Am cerut parere.

cum plm sa scri un nume sa zici ca asa e pe fb cand acolo sunt 20 cu acelasi nume? esti intreg?

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Ii una care trăiește în București asa scrie. Abiste facultate de muzica

Sigur ii curva aia😂😂. Esti ceva disperat de viata care a primit seen pe fb de la ea si acum pui aici rahaturi despre ea?

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

labagiu esti tu ba disperat. Eu am scris aici despre o fata propusa de cineva. Am întrebat de dînsa e problma? Dacă e problma nu mai scrie aici. Bagate pe alt topic.

Esti mai prost ca noaptea ma:)).Laba fac da numa pe fata ta de avorton esuat :))cum plm sa fi atata de handicapat sa deschizi un topic ca asta ?

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Ce topic ma? Ca intreb? Poi duten pula mea de cacat cu rămășițe pe pula ce esti. Hai lasă-ne cu cacaturile astea.intreaba omu ceva si tu sari ca musca la cacat. Am întrebat frumos nu am dat cu paru. Par mi pula la tine peste gura duten pula mea de cioban estetic

Link spre comentariu

  • Oras:romania
  • Oras:romania

Ce topic ma? Ca intreb? Poi duten pula mea de cacat cu rămășițe pe pula ce esti. Hai lasă-ne cu cacaturile astea.intreaba omu ceva si tu sari ca musca la cacat. Am întrebat frumos nu am dat cu paru. Par mi pula la tine peste gura duten pula mea de cioban estetic

sa fi sanatos !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...