Sari la conținut

Sofia 0750819806


rechinu00

Postări Recomandate

Acum 13 minute, baietzelul12 a spus:

Tovarășu grecux vorbește în numele tău. Și mie mi s-a întâmplat la singura vizita sa aibă probleme de igiena. Mai direct spus miros de pisat.

Mie greu sa cred.de fiacare data cu mine a facut dus in prezenta mea.si am avut 5 vizite la ea.Acum fiecare cu norocul lui.

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

vizitat si aceasta  domnisoara ieri, locatia in mazepa la G3. Este o fata draguta la fata, sani micuti si un fund bombat bun rau, nu’mi putea lua ochii de la el 😂 As fi preferat sa fie un pic mai zambareata cand mi’a deschis usa si sa ma astepte in costumatia Evei decat intr’un halat care nu o avantajeaza. Daca nu as fi citit recenziile de aici, poate nu as fi ramas la ea. Locatia curata, baia cum intri pe stanga, temperatura in camera undeva la 32 de grade conform spuselor ei.

Oralul a fost unul neprotejat, bun, umed, fara atentie la sateliti, fara graba. Accepta 69 si nu comenteaza daca incerci putin mai hard. Nu am observat mirosuri sau gusturi suspecte. Notez cu 8,50

Normalul protejat, accepta diferite pozitii, pasarica stramta, notez cu 8.

Igiena 10

Atitudine 9

Halatul 100/200

De revenit? M’am simtit bine in compania ei si m’as mai intoarce.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Marti seara o sun răspunde gagica o întreb dacă este disponibila îmi zice ca pot veni.

Bun îi zic ca vin în 10 min, ajung la locație la celebrul G3 din mazepa sun surpriza nu mai răspunde îi trimit mesaj sa știu dacă aștept sau plec nimic nici un răspuns. 

Eu unu m-am lămurit fata lucrează pe principiul primul venit primul servit ca centuristele. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

Initial nu vroiam sa las recenzie cu gandul ca poate asa am nimerit eu ...dar se pare ca a ajuns la saturatie si uzura fiizca si psihica e evidenta ...

Am vizitat-o de curand ,locatia ok ,curata ,calduroasa putin luminoasa in schimb la baie nu tu prosop ,nu tu un gel de dus sau alte produse de igiena doar un sapun lichid ordinar si un sul de hartie (cu ala de stergi dupa dus sau cum plm poti reusi sa te stergi cu el...in fine),langa chiuveta trona plin ochi un cos cu "de toate" care arata dizgratios cel mai probabil negolit demult.......cu toate astea a facut dus inainte actiune si mirosea fresh fara dubiosenii....

Actiunea: basic 7..adica nu tu o grimasa, o privirea ceva  ,nu o atingere din partea ei ,total absenta, iar actiunea ei atat la oral cat si la normal o singura miscare si viteza ...a trebuit sa muncesc eu mai mult ca in baza ei numaram punctele de pe tavan.....

Arata binisor o salveaza fundul ,e draguta la fata ,fara tate ,foarte rezervata in discutii, e pe modul venit futut fara prea multe artificii , imbracat ,plecat ...foarte basic spre low...per total o intalnire cu ceva asteptari nu foarte mari dar dezamagit avand in vedere ca are ceva vechime la noi in oras si implicit ceva experienta sa fi dobandit...

Cel mai probabil urmareste forumul si daca tot vede aici ,ii recomand sa isi dea un restart sau daca e prea "obosita" sa ia o pauza si sa revina cand considera ca e in forma si poate avea servicii mult mai bune pentru ca ar avea potential...

Marcat 100 si am rupt usa....as mai reveni daca ar fi mai implicata in actiune si o atitudine mai primitoare....

Peace!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 1 oră, beatranga a spus:

 

Nu toate femeile pot face meseria asta.

Dave Chapelle chiar vorbea intr-un show de-al lui despre "the number of fucks a bitch can handle before she goes crazy" .

Aparent pustoaica nu a trecut nici de prima faza 😅😅,ea s-a plictisit,ori probabil credea ca vin sa o futa doar George Clooney si Brad Pitt

  • Like 4
Link spre comentariu
La 05.02.2021 la 11:49, rechinu00 a spus:

:luxhello

2dcb8f07c9834d183536b0f5132764b3.jpg

6c4ac4a97f3f0dd42f79049f3414ef9b.jpg

60da50c319d1a4ead054df8aa9b0053a.jpg

fb97c900e9fbbcbbf57026b95c62c2e1.jpg

Rechinule ești Dumnezeul forumului! Să-ți dea Ăl' de Sus sănătate. Am fost și eu la această domnișoară. 20 de anișori, pielea fină, carnea tare și tonifiată. Singurul ,,cusur" ar fi că nu are sânii dezvoltați, dar cei care au făcut sport știu că fetele care sunt date de mici la sport și au făcut performanță au acest deficit. Are un chip simpatic care nu trădează faptul că practică cea mai veche meserie. Nu are nimic ostil in atitudine, e o tipă mai mult decât decentă, și cel mai important aspect e faptul că nu te grăbește. Îmi vine peste mână să dau note pentru aspectele tehnice(oral, poziții etc), pentru că aș fi mult prea subiectiv. Pentru mine a fost o experiență memorabilă. 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...