Sari la conținut

Miruna33MILF💗Noua in domeniu💗


Postări Recomandate

MILF 33ANI

Blonda cu ochii verzi,50kg,1,67,senzuala si jucausa!Sunt noua in domeniu dar iubesc sexul si sunt dornica de experiente noi!

 

150lei/fin 300lei/h

 

Servicii:Sex oral neprotejat in functie de igiena,sex normal PROTEJAT,FK,GFE,PSE,masaj de relaxare

 

Servicii extra:sex anal 100lei

Fin faciala 50lei

Facefuck 50lei

Uro activ 50lei

 

0721.728.838

Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta

MILF 33ANI

Blonda cu ochii verzi,50kg,1,67,senzuala si jucausa!Sunt noua in domeniu dar iubesc sexul si sunt dornica de experiente noi!

 

150lei/fin 300lei/h

 

Servicii:Sex oral neprotejat in functie de igiena,sex normal PROTEJAT,FK,GFE,PSE,masaj de relaxare

 

Servicii extra:sex anal 100lei

Fin faciala 50lei

Facefuck 50lei

Uro activ 50lei

 

0721.728.838

Mldifica numarul de telefon. Fara puncte intre cifre
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Cineva trebuie sa o spuna .....

Mai Miruna eu chiar nu te cred ca ti-a venit tie asa de ieri sa te apuci de meserie. Tu ma crezi ca nu te cred? :D Ca in rest te cred ca arati bine in foto si ca faci ce spui.

Mai concret titlul este de tot rasul, ca nu prea te crede multa lume, fix ca ai 33 de ani si ca faci ceea ce spui si felul in care spui, de aia nu te crede.... si chiar daca ai fii noua in domeniu sa stii ca este mare concurenta pe segmentul ”noua in domeniu”.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

MILF 33ANI

Blonda cu ochii verzi,50kg,1,67,senzuala si jucausa!Sunt  noua in domeniu dar iubesc sexul si sunt dornica de experiente noi!

 

150lei/fin 300lei/h

 

Servicii:Sex oral neprotejat in functie de igiena,sex normal PROTEJAT,FK,GFE,PSE,masaj de relaxare

 

Servicii extra:sex anal 100lei

Fin faciala 50lei

Facefuck 50lei

Uro activ 50lei

 

0721.728.838

Noua? Bine ai venit!!

De unde sti de forum?pe unde si mai activat? De vi ,si direct cu MENIUL..plocon.Noi astia de la litoral suntem mai rezervati,ce vrei marinari gornisti,curvari cu acte in regula.

Suntem de'aia rezervati,direct cont rosu ..hai ai ceva sa ne spui..

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

Cineva trebuie sa o spuna .....

Mai Miruna eu chiar nu te cred ca ti-a venit tie asa de ieri sa te apuci de meserie. Tu ma crezi ca nu te cred? :D Ca in rest te cred ca arati bine in foto si ca faci ce spui.

Mai concret titlul este de tot rasul, ca nu prea te crede multa lume, fix ca ai 33 de ani si ca faci ceea ce spui si felul in care spui, de aia nu te crede.... si chiar daca ai fii noua in domeniu sa stii ca este mare concurenta pe segmentul ”noua in domeniu”.

Lasati-o Domnu'Cîța ca se intimideaza!

N-ati mai vazut Curve boboace, la inceput de drum! S-o fi apucat de futareala acuma, in pragul menopauzei, dupe vreo casnicie nefericita, ca sa se razbune pe nenorocit!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725298705
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725298705
  • Oras:Bucuresti

Noua? Bine ai venit!!

De unde sti de forum?pe unde si mai activat? De vi ,si direct cu MENIUL..plocon.Noi astia de la litoral suntem mai rezervati,ce vrei marinari gornisti,curvari cu acte in regula.

Suntem de'aia rezervati,direct cont rosu ..hai ai ceva sa ne spui..

De la mine stie de forum :) eu am ajutat-o sa isi deschida topicul rautaciosi mici ce sunteti!Saptamana viitoare sunt la voi...pun eu manuta/gurita pe voi...Luati-o usor...pe doamna secretara :p
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

De la mine stie de forum :) eu am ajutat-o sa isi deschida topicul rautaciosi mici ce sunteti!Saptamana viitoare sunt la voi...pun eu manuta/gurita pe voi...Luati-o usor...pe doamna secretara :p

Sa înțelegem de aici, ca o recomanzi?😀

Stai o saptamina? 😀

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Da, da, veniti, veniti la Constanta. S-a facut lista de asteptare, daca lucrati amandoua 24 din 24 in cele doua zile terminati treaba, la 5 minute partida. :)

 

Miruna fato hai fa pe la fraierii din Constanta vreo  doua zile ca vine prostul ala miercuri sa-i platim chiria si n-avem un chior ca i-am dat toti paraii lui Vasile Fishulescu .

 

Hai ca-ti fac eu un cont te dai virgina eu cu experienta sa rupem gura la fraieri ....si in 2 zile i-am facut de bistari pe prosti .Facem de toate ca nu ne doare gura ...asta pana luam banutii .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0725298705
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725298705
  • Oras:Bucuresti

Miruna fato hai fa pe la fraierii din Constanta vreo  doua zile ca vine prostul ala miercuri sa-i platim chiria si n-avem un chior ca i-am dat toti paraii lui Vasile Fishulescu .

 

Hai ca-ti fac eu un cont te dai virgina eu cu experienta sa rupem gura la fraieri ....si in 2 zile i-am facut de bistari pe prosti .Facem de toate ca nu ne doare gura ...asta pana luam banutii .

Esti bolnav mintal si nu ai strop de bun simt sau educatie!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Da, da, veniti, veniti la Constanta. S-a facut lista de asteptare, daca lucrati amandoua 24 din 24 in cele doua zile terminati treaba, la 5 minute partida. :)

😂😂😂

Dacă vedem blocaj la intrările în Constanța, e clar... Toti asteaptă la rând la Andreea... 😂😂😂😂😂😂😂😭😭😭😭

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Esti bolnav mintal si nu ai strop de bun simt sau educatie!

 

 

hei cate  "fete" din astea educate asa ca tine ....am vazut eu la viata mea sa fi matale sanatoasa . nici una insa nu mi-a spus ca as avea o problema la mansarda fara sa ma cunoasca ....ba cele care m-au cunoscut nu s-a plans niciuna .....vi insa mata cu mult bun simt si faci afirmatii  pe presupuneri .....fix ceea ce am facut si eu . Spre deosebire de tine insa eu am tot dreptul sa comentez ce cred de cuviinta .....eu nu vand nimic ,ci poate sunt tentat sa cumpar . Tu insa cu atitudinea asta sigur incerci sa vinzi ....probabil ai vre-un interes de te-ai inflamat asa de parca ar fi fost vorba de tine de mama sau sora ta . Cum nu am prea multa educatie tind sa cred ca de fapt tu o  cam ti sub aripioara pe Miruna cea nevinovata ...si lipsa mea de bun simt imi spune ca asta este motivul inflamarii ....un mic procent pentru promovare si indrumare . Andreea ce interes ai mata sa te aprinzi asa pentru Miruna ...educa-ma te rog un pic . Te rog eu insa fi mai potolita in marketul tau ca om fi noi fara bun simt si needucati dar ai nevoie de banii nostrii .....si se pare ca nici capitalistii n-au dat buzna asa la marfa pe care o prezinti de top ,si cat sunt ei de capitalisti au dat indarat la preturile de top afisate initial ....fara strop de bun simt . Draga mea in final ma vad nevoit sa-ti spun ca n-ai nevoie de prea multa educatie sa inveti sa o sugi cu stil ci doar de un pic de exercitiu .....iar in privinta bunului simt cred ca ar trebui sa te uiti in oglinda un pic sa te analizezi putin . Hai succes la gasit fraieri ....pe mine m-ai pierdut ,nu ma incadrez sunt total lipsit de educatie ....nu platesc curve nesimtite .

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na

Multi stim ca andreea are servicii de nota 11. Colega e indrumata de ea,inclusiv cu cont rosu,meniu etc.

Haideti totusi sa auzim parerile de dupa futai si sa nu facem cum am facut cu ella13 la care plateai 300 si te futea de 500

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Multi stim ca andreea are servicii de nota 11. Colega e indrumata de ea,inclusiv cu cont rosu,meniu etc.

Haideti totusi sa auzim parerile de dupa futai si sa nu facem cum am facut cu ella13 la care plateai 300 si te futea de 500

Bingo!
  • Like 2
Link spre comentariu

hei cate "fete" din astea educate asa ca tine ....am vazut eu la viata mea sa fi matale sanatoasa . nici una insa nu mi-a spus ca as avea o problema la mansarda fara sa ma cunoasca ....ba cele care m-au cunoscut nu s-a plans niciuna .....vi insa mata cu mult bun simt si faci afirmatii pe presupuneri .....fix ceea ce am facut si eu . Spre deosebire de tine insa eu am tot dreptul sa comentez ce cred de cuviinta .....eu nu vand nimic ,ci poate sunt tentat sa cumpar . Tu insa cu atitudinea asta sigur incerci sa vinzi ....probabil ai vre-un interes de te-ai inflamat asa de parca ar fi fost vorba de tine de mama sau sora ta . Cum nu am prea multa educatie tind sa cred ca de fapt tu o cam ti sub aripioara pe Miruna cea nevinovata ...si lipsa mea de bun simt imi spune ca asta este motivul inflamarii ....un mic procent pentru promovare si indrumare . Andreea ce interes ai mata sa te aprinzi asa pentru Miruna ...educa-ma te rog un pic . Te rog eu insa fi mai potolita in marketul tau ca om fi noi fara bun simt si needucati dar ai nevoie de banii nostrii .....si se pare ca nici capitalistii n-au dat buzna asa la marfa pe care o prezinti de top ,si cat sunt ei de capitalisti au dat indarat la preturile de top afisate initial ....fara strop de bun simt . Draga mea in final ma vad nevoit sa-ti spun ca n-ai nevoie de prea multa educatie sa inveti sa o sugi cu stil ci doar de un pic de exercitiu .....iar in privinta bunului simt cred ca ar trebui sa te uiti in oglinda un pic sa te analizezi putin . Hai succes la gasit fraieri ....pe mine m-ai pierdut ,nu ma incadrez sunt total lipsit de educatie ....nu platesc curve nesimtite .

Bre nea Gica nu te mai inflama atât, mai ales când tu ai aruncat primul cu piatra. La urma urmei nu s-a întâmplat nimic concludent și tu deja te-ai aruncat sa faci analize pe text.

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Bre nea Gica nu te mai inflama atât, mai ales când tu ai aruncat primul cu piatra. La urma urmei nu s-a întâmplat nimic concludent și tu deja te-ai aruncat sa faci analize pe text.

 

 

hai ca s-ar putea sa fiu un pic debil mintal .....cred ca am nimerit din greseala intr-o casa de avocatura si nu mi-am dat seama ...Andreea e avocata Mirunei si mata esti cel putin avocatul Andreei daca nu mai mult ....complicate sunt caile domnului ...piu drace ,un pic de tamaie nu strica ,avocatii astia sunt mai insistenti ca diavolii ...greu mai scapi de ei 

Link spre comentariu

Mie imi place mult cum arata , mai ales ca are si parul scurt si este si pui de milf :))

Am sa o fut in cur cand ajunge in Constanta pana-i explodeaza capul :))))

Lasati topicul fetei in pace ...ehh oricum ii explica colega cum e treaba pe forum :)) si cati nebuni sunt pe aici :) unu dintre ei sunt si eu :)) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...