Sari la conținut

Noua in domeniu.23 de ani Maria 0736 409 789


Vizitator maria2020

Postări Recomandate

Vizitator maria2020
Reputație: 0

,Buna sunt Maria,Sunt noua in domeniu,Am 23 de ani,1.65 cm si 45 kg.Ofer servicii normale.SEX NORMAL -  PROTEJAT,diverse poziti.Sex oral neprotejat in functie de igiena,se poate si finalizare corporala.Locatie rond Alba Iulia restaurant AROGANT.Mai multe detalii la telefon  0732 234 500 

post-338399-0-88649000-1600707679_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator maria2020
Reputație: 0

Tarife  100 / o finalizare,30 de minute.  150 / 1-2 finalizari,60 de minute.O sa revin cu servicii detaliate.Pana atunci va astept la telefon 0732 234 500.

DISPONIBILA  ASTAZI PANA LA ORA  02..00

Link spre comentariu
Vizitator maria2020
Reputație: 0

ðŸ‘

O sa incerc sa pun mai tarziu o poza pe topicul meu. NU AICI. Incepand de astazi,aici scriu doar cand sunt disponibila. ASTAZI SUNT DISPONIBILA LA PROGRAMARI PE TELEFON SI WHATSAPP DE LA ORA  15.00 PANA LA APROXIMATIV ORA 02.00. ATENTIE INCEPAND DE ASTAZI NU MAI DAU DETALII PE WHATSAPP.  AM WHATSAPP-UL BLOCAT SUNTETI PREA MULTI. Va multumesc,va astept pe topic.  

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O sa incerc sa pun mai tarziu o poza pe topicul meu. NU AICI. Incepand de astazi,aici scriu doar cand sunt disponibila. ASTAZI SUNT DISPONIBILA LA PROGRAMARI PE TELEFON SI WHATSAPP DE LA ORA  15.00 PANA LA APROXIMATIV ORA 02.00. ATENTIE INCEPAND DE ASTAZI NU MAI DAU DETALII PE WHATSAPP.  AM WHATSAPP-UL BLOCAT SUNTETI PREA MULTI. Va multumesc,va astept pe topic.  

Hello, pai cred ca mai bine folosesti un singur topic si ptr poze si ptr ca noi sa vedem cand esti disponibila, asa ne trimiti pe 2 topice- unul sa vedem si noi poze iar pe alt topic sa vedem cand esti disponibila....pana la urma faci cum vrei tu,

Link spre comentariu
Vizitator maria2020
Reputație: 0

Hello, pai cred ca mai bine folosesti un singur topic si ptr poze si ptr ca noi sa vedem cand esti disponibila, asa ne trimiti pe 2 topice- unul sa vedem si noi poze iar pe alt topic sa vedem cand esti disponibila....pana la urma faci cum vrei tu,

Domnule.Am sa ma gandesc la ce ati spus dumneavoastra.Aici,daca voi mai posta,o sa pun doar programul si nimic mai mult.Este o chestie de marketing,de vizibilitate.Va multumesc,pentru intelegere.

Link spre comentariu
Vizitator maria2020
Reputație: 0

Buna seara,domnilor.Astazi voi incerca sa incep programul pe la ora 14.00 si voi incerca sa primesc domni pana pe la ora 24.00.Va astept la telefon si whatsapp pentru programari.Va multumesc pentru intelegere.                                                   

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...