Sari la conținut

❤️Sara Noua în Oras❤️


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Prima intrebare, nu sunt ce crezi tu ....mai fa săpături...

A doua intrebare si mie imi pare rau ca nu am ajuns la ea ....datorită de ce mi-a zis colega ei ...

o să imi rup din timpu meu pentru ai face o vizită si mai multe o sa spun ei in fața

 

te-ai gândit mult când ți-ai făcut contul ?

  • Like 7
  • Haha 1
Link spre comentariu

Am fost la Sara,din ce am observat eu nici urma de peste (ca tot e discutia asta pe aici) nu te grabeste ,relaxata ...merita vizitata

Iti multumesc pentru vizita te pup ❤ sper ca se va lamuri aceasta discutie fara rost....si sa inteleaga si ceilalti ca nu am peste asa cum tot zic uni in fine ...

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dimineata ultimele zile in orasâ¤ï¸ðŸ˜˜ PS:lasa’tu rautatile astea cine ma cunoaste stie cum sunt😉 ca vad ca tot aveti ceva cu mine si nu inteleg ce anume🙄 vorbiti cat vreti nu o sa mai raspund la nimeni ca nu are rost!😜🤦ðŸ»â€â™€ï¸

post-336966-0-80196100-1605681961_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul

Personal si eu sustin asta ! O face doar pentru bani ... placere 0 si implicare -

igormaihai si ardtot cred ca ar fi frumos sa faceti si voi niste recenzii regulamentare. nu o fraza aruncata aiurea asa la plesneala. ce parere aveti?

  • Like 1
Link spre comentariu

igormaihai si ardtot cred ca ar fi frumos sa faceti si voi niste recenzii regulamentare. nu o fraza aruncata aiurea asa la plesneala. ce parere aveti?

Asa ar fi corect dar in ultima perioada observ ca uni au devenit mai rautaciosi ...Dar nu ma mai consum ca nu am de ce ii las sa scrie ce vor....cei care m au vizitat asa cum am mai spus ma cunosc destul de bine cum sunt eu ca si persoana pana si tu ai vazut cum sunt ...atat am mai avut de zis...o zi cat mai frumoasa si cred ca va fi ultima vizita in acest oras din cauza a multor persoane care au un caracter care lasa de dorit!

Link spre comentariu
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul

Asa ar fi corect dar in ultima perioada observ ca uni au devenit mai rautaciosi ...Dar nu ma mai consum ca nu am de ce ii las sa scrie ce vor....cei care m au vizitat asa cum am mai spus ma cunosc destul de bine cum sunt eu ca si persoana pana si tu ai vazut cum sunt ...atat am mai avut de zis...o zi cat mai frumoasa si cred ca va fi ultima vizita in acest oras din cauza a multor persoane care au un caracter care lasa de dorit!

 

acum nu te descuraja. ai vazut ca suntem oameni faini majoritatea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Lisbon
  • Oras:Lisbon

Da sunteti foarte putini ,oricum ma bucur ca am cunoscut unele persoane

....iar alte persoane poate se intristeaza ca nu te-au cunoscut. Este mult mai ok sa nu oferi datele tale pe publi, de acolo pot veni multi factori negativi, turbulenti care te indeparteaza

Link spre comentariu

....iar alte persoane poate se intristeaza ca nu te-au cunoscut. Este mult mai ok sa nu oferi datele tale pe publi, de acolo pot veni multi factori negativi, turbulenti care te indeparteaza

Sunt persoane si de pe forum nu numai de pe publi....in fine daca vreodata boi mai reveni va fi doar ptr persoanele de pe forum si cei care m au cunoscut Va pup sa aveti o zi cat mai frumoasa

Link spre comentariu
  • Oras:Lisbon
  • Oras:Lisbon

Sunt persoane si de pe forum nu numai de pe publi....in fine daca vreodata boi mai reveni va fi doar ptr persoanele de pe forum si cei care m au cunoscut Va pup sa aveti o zi cat mai frumoasa

 

Ok, imi pare rau daca ai intalnit si specimene de pe forum, nu exista filtre de inteigenta si comportament nicaieri.

Link spre comentariu

Adica pleci ???!!! Shit!!!! Ziceai ca stai pana duminica....Ti-as fi facut si eu o vizita pe sambata asa.Din pacate e plin orasul de tarani grobieni, asa e! Si unii dintre ei s-au infiltrat si aici pe forum....Sper sa mai revi totusi, doar ca ne paste o  mare carantina cat de curand cred :) 

Link spre comentariu

Adica pleci ???!!! Shit!!!! Ziceai ca stai pana duminica....Ti-as fi facut si eu o vizita pe sambata asa.Din pacate e plin orasul de tarani grobieni, asa e! Si unii dintre ei s-au infiltrat si aici pe forum....Sper sa mai revi totusi, doar ca ne paste o  mare carantina cat de curand cred :)

 

Da m am hotarat sa plec mal devreme....hmm da o sa ne inchida din nou in casa mai mult ca sigur....poate o sa mai revin nu stiu sigur voi anunta aici te pup
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

igormaihai si ardtot cred ca ar fi frumos sa faceti si voi niste recenzii regulamentare. nu o fraza aruncata aiurea asa la plesneala. ce parere aveti?

 

Pai ce sa mergi la ea colegule daca totul e mecanic si pe facut bani ? Nu o mangaiere nu o atingere nimic acolo ... pune balonul pe soldat si mesteca la el pana se trezeste . Mergi tu daca ai avut parte de alt tratament si ai fost incantat

Link spre comentariu
  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul

am fost la ea si am lasat recenzie. ideea era sa lasam recenzii cu experiente bune si mai putin bune. fata de mine a fost ok.

 

ideea recenziilor este sa vada si tipa ce nu ne place si sa corecteze.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROUK
  • Oras:ROUK

Pai ce sa mergi la ea colegule daca totul e mecanic si pe facut bani ? Nu o mangaiere nu o atingere nimic acolo ... pune balonul pe soldat si mesteca la el pana se trezeste . Mergi tu daca ai avut parte de alt tratament si ai fost incantat

 

Ai descris perfect cum se desfasoara actiunea.  

Link spre comentariu

Disponibila👀❤️de astazi la voi in oras!

 

 

  •  

Serviciile mele: oral/ normal protejat(nu fac neprotejat)

                          69(igiena trebuie sa fie impecabila)altfel nu accept

                        mangaieri si sarutari corporale

                      accept cunni/annilingus

Tarife 100 fin si 200 h

Va pupic dulceee🥰💋😍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...