Sari la conținut

❤️Sara Noua în Oras❤️


Postări Recomandate

Bună cum nu am mai fost de ceva timp pe la voi m am gândit sa va vizitez, voi fi în oraș sâmbăta și duminica încă nu știu locația unde va fi dar revin joi sau cel târziu vineri cu mai multe detalii... 

Nr de  wtp este același 0734 603 356

Pupici și ne vedem sâmbătă după ora 12 😎😘

  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva
Acum 2 ore, saralove a spus:

Bună cum nu am mai fost de ceva timp pe la voi m am gândit sa va vizitez, voi fi în oraș sâmbăta și duminica încă nu știu locația unde va fi dar revin joi sau cel târziu vineri cu mai multe detalii... 

Nr de  wtp este același 0734 603 356

Pupici și ne vedem sâmbătă după ora 12 😎😘

😇😊:atmhmmm. asteptam detaliile

multumire

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

Abea aștept să trec pe la tine duminică când mă întorc de la țară pe la tine dacă tot vei reveni că a trecut destul timp de când nu am fost la tine  și te aștept și la S6

Link spre comentariu

Bună 😘asa cum am zis am revenit cu detaliile ca și locație voi fi pe str Regina Maria locatie centrala după ora 13 voi fi disponibila 

Servicii : ♦️oral protejat

                ♦️Normal protejat

                ♦️Diferite pozitii

                ♦️Accept annilingus

                ♦️Poziția 69, însă igiena trebuie sa fie impecabila altfel sunt nevoita sa refuz☺️

Preturi: ♦️100 fin max 30 de min

              ♦️200 h

♦️Nu primesc persoane în stare de ebrietate, cu bile sau alte accesorii pe.... Va rog sa nu insistati

♦️Nu trimit poze pe wtp și nu fac confirmari video nu insistați! Sunt recenzii despre mine...incat sa va faceți o mica idee

Nr de wtp: 0734603356 

Pupici și ne vedem mâine 🤗😘O seara faina

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
Acum 1 oră, saralove a spus:

Bună 😘asa cum am zis am revenit cu detaliile ca și locație voi fi pe str Regina Maria locatie centrala după ora 13 voi fi disponibila 

Servicii : ♦️oral protejat

                ♦️Normal protejat

                ♦️Diferite pozitii

                ♦️Accept annilingus

                ♦️Poziția 69, însă igiena trebuie sa fie impecabila altfel sunt nevoita sa refuz☺️

Preturi: ♦️100 fin max 30 de min

              ♦️200 h

♦️Nu primesc persoane în stare de ebrietate, cu bile sau alte accesorii pe.... Va rog sa nu insistati

♦️Nu trimit poze pe wtp și nu fac confirmari video nu insistați! Sunt recenzii despre mine...incat sa va faceți o mica idee

Nr de wtp: 0734603356 

Pupici și ne vedem mâine 🤗😘O seara faina

 

Oho a apărut Sara bine ai revenit Dumica cind mă întorc din jos va trebui să te vizitez că nu ne-am văzut de mult, te pup și multă baftă și succes 😍🙊😻💋

Link spre comentariu
Acum 3 ore, saralove a spus:

Bună 😘asa cum am zis am revenit cu detaliile ca și locație voi fi pe str Regina Maria locatie centrala după ora 13 voi fi disponibila 

Servicii : ♦️oral protejat

                ♦️Normal protejat

                ♦️Diferite pozitii

                ♦️Accept annilingus

                ♦️Poziția 69, însă igiena trebuie sa fie impecabila altfel sunt nevoita sa refuz☺️

Preturi: ♦️100 fin max 30 de min

              ♦️200 h

♦️Nu primesc persoane în stare de ebrietate, cu bile sau alte accesorii pe.... Va rog sa nu insistati

♦️Nu trimit poze pe wtp și nu fac confirmari video nu insistați! Sunt recenzii despre mine...incat sa va faceți o mica idee

Nr de wtp: 0734603356 

Pupici și ne vedem mâine 🤗😘O seara faina

 

Am citit pe topicul de Sibiu - spre ultimele descalecari scriu forumistii de neseriozitate in programari iar pe topicul de Bucuresti de fite ,  se pare ca ai avut peste o tipa care te-a luat sub aripa ei - gen sa te promoveze dar la ce vocabular are si ea pe topicul ei e lesne de inteles ca nu ti-a iesit miscarea de ramanere pe acolo si esti nevoita sa iti reiei cursele prin tara si in loc sa iti creasca cota d.p.d.v ai intrat intr-un con mare de umbra ! 
 

Un topic din alt oras mai ai ? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, aspirinata a spus:

Am citit pe topicul de Sibiu - spre ultimele descalecari scriu forumistii de neseriozitate in programari iar pe topicul de Bucuresti de fite ,  se pare ca ai avut peste o tipa care te-a luat sub aripa ei - gen sa te promoveze dar la ce vocabular are si ea pe topicul ei e lesne de inteles ca nu ti-a iesit miscarea de ramanere pe acolo si esti nevoita sa iti reiei cursele prin tara si in loc sa iti creasca cota d.p.d.v ai intrat intr-un con mare de umbra ! 
 

Un topic din alt oras mai ai ? 

Deja o dai în penibil sincer îți spun ai făcut o obsesie pentru mine ce tot ai nu te înțeleg.... Știu cine ești... Ai încercat și pe topic ul din București sa ma denigreze după mai multe cont uri făcute de tine dar cine m'a cunoscut știe cum sunt, ai merita sa îți zic vreo doua dar nu o voi face sunt o femeie cu f mult bun simt ceea ce tu se pare ca nu ai deloc, lasă ma în pace chiar nu înțelegi? Este ultima data când îți mai răspund nu o sa mai dau curs la alte discuții fără niciun rost... 

Și nu în ultimul rand nu am fițe asa ca te contrazici în comentarii și în al doilea rand nu a încercat nimeni sa ma promoveze sunt pe cont propriu 😅😅ramai cu minciunile tale ca deja ți am zis o dai în penibil rău de tot.... 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 3 ore, adi432 a spus:

Oho a apărut Sara bine ai revenit Dumica cind mă întorc din jos va trebui să te vizitez că nu ne-am văzut de mult, te pup și multă baftă și succes 😍🙊😻💋

Te aștept cu mare drag oricând te puuup😘❤️

Link spre comentariu
Acum 8 ore, saralove a spus:

Deja o dai în penibil sincer îți spun ai făcut o obsesie pentru mine ce tot ai nu te înțeleg.... Știu cine ești... Ai încercat și pe topic ul din București sa ma denigreze după mai multe cont uri făcute de tine dar cine m'a cunoscut știe cum sunt, ai merita sa îți zic vreo doua dar nu o voi face sunt o femeie cu f mult bun simt ceea ce tu se pare ca nu ai deloc, lasă ma în pace chiar nu înțelegi? Este ultima data când îți mai răspund nu o sa mai dau curs la alte discuții fără niciun rost... 

Și nu în ultimul rand nu am fițe asa ca te contrazici în comentarii și în al doilea rand nu a încercat nimeni sa ma promoveze sunt pe cont propriu 😅😅ramai cu minciunile tale ca deja ți am zis o dai în penibil rău de tot.... 

Ori aburii prostiei ori betiei ti-au blurat vederea si gandirea de esti in mare eroare  , penibila si naspa pentru tine ! 

Link spre comentariu

Buna🥰Disponibila pentru programari!

Servicii : ♦️oral protejat

                ♦️Normal protejat

                ♦️Diferite pozitii

                ♦️Accept annilingus

                ♦️Poziția 69, însă igiena trebuie sa fie impecabila altfel sunt nevoita sa refuz☺️

Preturi: ♦️100 fin max 30 de min

              ♦️200 h

♦️Nu primesc persoane în stare de ebrietate, cu bile sau alte accesorii pe.... Va rog sa nu insistati

♦️Nu trimit poze pe wtp și nu fac confirmari video nu insistați! Sunt recenzii despre mine...incat sa va faceți o mica idee

Nr de wtp: 0734603356 

Nr de contact: 0730866340

Pupici🥰

  • Like 1
Link spre comentariu

Topicul din Bucuresti😘 

Am mai multe recenzii în care se confirma ca nu sunt o fata cu fițe asa cum sa zis de mine, iar în Sibiu eu am am scris ca uni nu își respecta programările nu sunt eu cea care nu le respecta... Sa nu se mai vorbească aiurea.... O zi buna

Link spre comentariu

Bună dimineața 🥰Disponibila pentru programari!

Servicii : ♦️oral protejat

                ♦️Normal protejat

                ♦️Diferite pozitii

                ♦️Accept annilingus

                ♦️Poziția 69, însă igiena trebuie sa fie impecabila altfel sunt nevoita sa refuz☺️

Preturi: ♦️100 fin max 30 de min

              ♦️200 h

♦️Nu primesc persoane în stare de ebrietate, cu bile sau alte accesorii pe.... Va rog sa nu insistati

♦️Nu trimit poze pe wtp și nu fac confirmari video nu insistați! Sunt recenzii despre mine...incat sa va faceți o mica idee

Nr de wtp: 0734603356 

Nr de contact: 0730866340

Pupici🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

Proaspăt ieșit de la Sara. 

Find în drum spre casă am văzut că a ajuns la voi în oraș și am zis să înbin utilul cu plăcutul 😀că trecuse ceva vreme de cind nu o mai văzusem pe Sara.

Despre Sara ce pot să spun decât că îi aceaș fată frumoasă, isteață cu mult bun simț și cu servicii de calitate chiar dacă oralul  îi protejat mie îmi place și chiar îi pro client, din punctul meu de vedere îi de nota 10 la toate capitolele. Acțiunea nu am să o descriu că am tot făcut-o .doar atâta vreau să spun că se asigură de când ajungi la ia și până pleci că te simți bine în compania iei și să nu pleci nemulțumit de la ia.

De recomandat da oricând cu mult drag. 

Te pup și te îmbrățișez Sara mulțumesc pentru cafea și am rămas dator ,când ajungi la Sb fac ieu cinste 😄😄🙊🙊💋😜

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

1 oră în urmă, adi432 a spus:

Proaspăt ieșit de la Sara. 

Find în drum spre casă am văzut că a ajuns la voi în oraș și am zis să înbin utilul cu plăcutul 😀că trecuse ceva vreme de cind nu o mai văzusem pe Sara.

Despre Sara ce pot să spun decât că îi aceaș fată frumoasă, isteață cu mult bun simț și cu servicii de calitate chiar dacă oralul  îi protejat mie îmi place și chiar îi pro client, din punctul meu de vedere îi de nota 10 la toate capitolele. Acțiunea nu am să o descriu că am tot făcut-o .doar atâta vreau să spun că se asigură de când ajungi la ia și până pleci că te simți bine în compania iei și să nu pleci nemulțumit de la ia.

De recomandat da oricând cu mult drag. 

Te pup și te îmbrățișez Sara mulțumesc pentru cafea și am rămas dator ,când ajungi la Sb fac ieu cinste 😄😄🙊🙊💋😜

Te puup și oricând este o placere sa ne vedem ❤️❤️❤️❤️mulțumesc pentru vizita 😍❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...