Sari la conținut

Eva 0799666859


Vizitator eva0305

Postări Recomandate

Vizitator eva0305
Reputație: 0

Buna tuturor! :bye  Eu sunt Eva, am 19 ani, sunt blonda, 1.68, 60 kg, am sosit aici pentru voi, dar totodata si pentru mine. Sunt noua aici, nu am mai facut niciodata asta ( nu ma refer la sex), vreau sa nu ma luati prea tare cu HATE si sa ma incurajati pentru ca imi place sa ma simt bine cu fiecare persoana pe care o intalnesc. Sunt o fata deschisa, jucausa uneori, sociabila, imi place sexul si as vrea sa ne simtim bine impreuna de fiecare data cand ne intalnim.

 

Momentan nu am o locatie in care sa-mi pot desfasura activitatea voi lucra in deplasare, dar in 2, 3 zile sper sa reusesc si sa vi-o comunic.

 

Din ce am citit si ce am mai vazut trebuie sa va comunic un tarif si cum lucrez, asadar:

 

-150 fin - 300/h

 

 Servicii: Sex oral neprotejat cu finalizare orala in functie de igiena, sex normal obligatoriu protejat

               Mangaieri, alintari, sarutari

 

 Servicii extra: sex anal 100 RON

                        soft dom 100 RON

                        squirting 50 RON

                        fisting 50 RON

        !!!!!!!!!!!!    pentru threesome 500 RON/h.

 

Fac si deplasari tariful fiind de 300/h.

 

Ma puteti contacta la nr 0799666859 si pe whatsapp.

 

Cel mai probabil de maine voi incepe activitatea. Va pup si astept sa ne cunoastem!  :heart:  :girly  :gifs_ojos  :yummy  :heart:

 

Va atasez si cateva poze, nu sunt ele cele mai bune, dar sa aveti o idee :)

 

 

 

 

 

 

 

post-338424-0-01455300-1600783789_thumb.jpg

post-338424-0-09806400-1600783816_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator eva0305
Reputație: 0

300 h la tine (în momentul cand o să-ți gasești locație) și la deplasări tot 300? Câteva poze mai clare ar fi binevenite.

Da, 300 cu 300. Din pacate, atat am pana ma asez si eu.

Link spre comentariu
Vizitator eva0305
Reputație: 0

Buna, pozele le voi posta cand le voi avea. imi pare rau ca raspund asa greu...dar momentan alerg sa rezolv si eu treburile.

 

Oficial de vineri incep activitatea!

va puup

Link spre comentariu
Vizitator eva0305
Reputație: 0

Neata! Azi incep activitatea dar este nu mai am timp de nimeni, in caz ca se modifica ceva va voi raspunde pe whatsapp.

 

Scuzati inactivitatea mea de inceput dar am fost aglomerata si n-am avut timp decat de programari pe whatsapp.

Kiss you guys!

Link spre comentariu

Neata! Azi incep activitatea dar este nu mai am timp de nimeni, in caz ca se modifica ceva va voi raspunde pe whatsapp.

 

Scuzati inactivitatea mea de inceput dar am fost aglomerata si n-am avut timp decat de programari pe whatsapp.

Kiss you guys!

Cum plm azi incepi activitatea dar nu ai timp de nimeni..fa mă sa înțeleg....
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator eva0305
Reputație: 0

Buna, am programari pana sambata. in caz ca se elibereaza va voi anunta cu mesaj pe whapp. Iau pe rand pe fiecare. Dar daca esti asa nerabdator da-mi mesaj si ne intelegem cumva:)

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Buna, am programari pana sambata. in caz ca se elibereaza va voi anunta cu mesaj pe whapp. Iau pe rand pe fiecare. Dar daca esti asa nerabdator da-mi mesaj si ne intelegem cumva:)

Să-mi dai și mie pe whapp! 🤦â€â™‚ï¸ðŸ¤¦â€â™‚ï¸
Link spre comentariu

Bunaaa baieti, scuze pentru poze, eu sunt inca activa si va astept in continuare cu programari.

 

Disponibila de la ora 16!

va pup

Așa cum aștepți tu programările așa se așteaptă și pozele 🙄🙄🙄
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...