Sari la conținut

Eva 0799666859


Vizitator eva0305

Postări Recomandate

Salutare,

Pozele nu o avantajaza deloc...chiar daca nu e genul meu... are un corp frumos... seamana cu Denisa la corp...mai mult sau mai putin... tind sa cred ca sunt reale pt ca am gasit-o in body-ul acela la ultima vizita!

Cu respect,

Vaporeanul

 

P.S. voi reveni cu o recenzie, insa o recomand cu caldura!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Salutare,

Ieri am fost la Eva, daca o fi numele ei adevărat. Dar sa știți ca face un oral fenomenal.

Totul a fost foarte bine, nu de 10 ci de 11.

Am vb pe whatsapp si era libera, mi-a dat adresa și în 10 min eram la ea, am gasit-o libera.

Era imbracata chiar cu body-ul din poze, arata bine la față și la corp.

Apartamentul este ok, este la parter nu trebuie sa urcati prra mult.

Iar acțiunea în sine a foat foarte antrenanta.

De cum am intrat nu am stat prea mult la vorba și ne-am dus direct în dormitor, i-am achitat la început 150 ron si a început cu FK apoi oral cu deep maxim , cu lacrimi facefuck. Pusa pe marginea patului cu capul în jos și dat în ea la greu.

A fost un oral minunat, descarcat copilasi pe fata în gurita, unde am apucat.

Si la final îmi spune ca nu a fost în apele ei, cica poate mult mai mult. Trebuie prinsa si in forma maxima. Oricum pt mine a fost de mult pt maxim.

Am stat doar un număr ca ne grăbeam amandoi. Dar clar este de revenit și aprofundat.

Ca note

A fost doar ON de 11,cu lins oua cu deep etc

FK 10,

Locatia sa zicem un 8, baia este cam dezastruasa, dar nu ma duc sa stau în baie.

La fata și corp ii dau un 9, are carnea tare pe ea, sanii sunt cam micuți si lăsați.

Dar sigur o sa mai revin la ea, e de.revenit.

Preț 150 finalizarea si 300 ora. Are și anal in meniu dar nu am incercat,poate data viitoare stau mai mult și încerc normalul si anului, dar ieri a fost de ajuns doar cu oralu.

Spor la ciocnească aveti vreo întrebare o astept.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator eva0305
Reputație: 0

Buna baieti! Vreau sa va anunt ca am rezolvat cu locatia pentru o perioada asa ca va astept telefonic sau whapp pentru programari.

 

Am avut ceva programari pana acum, dar sunt disponibila pana la ora 22:00. Va astept cu drag sa ne :feet bine de tot!!!  :gifs_ojos  :ellao

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator eva0305
Reputație: 0

Cateva poze fresh cu tine CU LUMINA APRINSA si fara body te rog.

Contul de Onlyfans nu e gata, aici facem altceva, nu sedinte foto :D te voi astepta acolo pentru un content nude :)) 

Link spre comentariu

Contul de Onlyfans nu e gata, aici facem altceva, nu sedinte foto :D te voi astepta acolo pentru un content nude :))

Sa nu fiu inteles gresit...nu sunt onlyfan, sunt consumator :)).

Stii cum e, ochii vad, inima cere!

Aici suntem o comunitate. Ceea ce facem noi aici, va ridica sau coboara voua "valoarea".

Arati bine, esti buna in ceea ce faci, iar meniul e bogat, primesti recenzii bune si evident...ne batem pe programari dupaia.

 

Fara nici un fel de misto iti spun!

Sunt satul de poze fake in care vezi numai goddess, iar cand te duci la usa lor, deschide Bau-Bau!

Link spre comentariu

Salutare,

Am revenit cu o recenzie cum am promis. Am conversat pe whatsapp, stabilit in 20 de min, ajung la locatie, deschide usa si surpriza...nu parea tipa din poze cel putin eu imi imaginam altceva din primul set de poze. Ma primeste inauntru, ma asez pe canapea sa discutam si sare pe mine, fk pasional, se freca de mine de parca eram iubiti si nu m-a vazut de 6 luni. Ma intreaba daca stam acolo sau mergem in dormitor, hai in dormitor zic, las 150 de roni pe masa din living si merg in dormitor cu ea incercand sa ma dezbrace din mers de camasa, odata ajunsi in pat, inca un fk pasional, si incet incet ajunge la junior, un oral deep cu ruperi de ritm, deep sustinut, cer in 69 si imi spune ca nu e fana a acestei pozitii, dar dupa cateva minute se razgandeste si dupa minute bune de 69 si care geme placut si isi da drumu cel putin o data(dupa gust) termin glorios si aici surprizaa...a inghit tot...si dupa ce ii spun ca am terminat a ramas surprinsa...nu si-a dat seama ca mi-am dat drumu direct in gat in timpul deepthroat-ul sustinut! Stam unu in bratele celuilalt, ma imbrac, ne pupam si dus am fost!

Si acum notele

Locatie ok...nush ce sa zic lumina difuza nu ma lasa sa judec

Baie ...nu am intrat ca am venit de sub dush de acasa...

Fata ...draguta...corp atletic, solid...nu e genul meu dar ii dau un 8

Oral...10! E a doua dupa Roxanica kma!

Normal...n/a

Anal...n/a

 

De revenit...clar!

De recomandat...nu ca faceti coada si nu mai am eu loc!

 

Cu respect,

Vaporeanul

 

P.S. am inteles ca tipa lucreaza doar seara, program scurt si doar pe programari, pacat!

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

„Un mare imperiu va cuprinde Europa şi România sfântă va fi cucerită fără să se tragă cu tunul. Mai mult, poporul minţit şi ademenit va dori să fie cucerită ţara lui Decebal şi a lui Traian. Mari nenorociri se vor abate asupra românilor. Se vor băjeni cu milioanele, vor fi inundaţii şi cutremure mari, secetă mare, furtuni, din senin. Doi ani, România, Europa, toată lumea o să fie cuprinsă de o nouă boală, o nouă ciumă. Bogatul o să ceară săracului adăpost şi mămăligă. Ţara o să fie trădată de cei care o conduc, iar banul o să fie singura religie. Degeaba preoţii şi vlădicii or să ridice Crucea lui Hristos, că nu vor fi ascultaţi şi lumea o să râdă de ei. Hoţii or să fie domni şi curvele, doamne! Mai mulţi ani România o să fie bârlogul tâlharilor şi va avea felinarul roşu drept stemă. Războiul o să ne bată la uşă şi disperarea îşi va găsi sălaş în sufletul românilor. Când o să piară ultimul trădător de ţară şi toţi românii se vor pocăi, toți se vor întoarce acasă, o minune se va întâmpla şi Maica Domnului o să-şi întindă Acoperământul peste Grădina ei salvându-ne pe toţi, pe toţi românii şi aducând pace, bunăstare şi bucurie. Aşa să ne ajute Dumnezeu!”

 

Petrache Lupu

1 Octombrie 1936

Link spre comentariu

„Un mare imperiu va cuprinde Europa şi România sfântă va fi cucerită fără să se tragă cu tunul. Mai mult, poporul minţit şi ademenit va dori să fie cucerită ţara lui Decebal şi a lui Traian. Mari nenorociri se vor abate asupra românilor. Se vor băjeni cu milioanele, vor fi inundaţii şi cutremure mari, secetă mare, furtuni, din senin. Doi ani, România, Europa, toată lumea o să fie cuprinsă de o nouă boală, o nouă ciumă. Bogatul o să ceară săracului adăpost şi mămăligă. Ţara o să fie trădată de cei care o conduc, iar banul o să fie singura religie. Degeaba preoţii şi vlădicii or să ridice Crucea lui Hristos, că nu vor fi ascultaţi şi lumea o să râdă de ei. Hoţii or să fie domni şi curvele, doamne! Mai mulţi ani România o să fie bârlogul tâlharilor şi va avea felinarul roşu drept stemă. Războiul o să ne bată la uşă şi disperarea îşi va găsi sălaş în sufletul românilor. Când o să piară ultimul trădător de ţară şi toţi românii se vor pocăi, toți se vor întoarce acasă, o minune se va întâmpla şi Maica Domnului o să-şi întindă Acoperământul peste Grădina ei salvându-ne pe toţi, pe toţi românii şi aducând pace, bunăstare şi bucurie. Aşa să ne ajute Dumnezeu!”

 

Petrache Lupu

1 Octombrie 1936

Fratioare nu stiu ce fumezi, dar vreau si eu...
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut,

Nu prea fac recenzii dar am zis sa incep cu această EVA pentru ca merita. Am facut programarea pe whatsapp si am stabilit intalnirea in 30 de min. 

Am ajuns la locatie, a deschis o fata care nu parea cea din poze dar m-a incitat cu primirea si bine am facut ca am ramas. Ma primeste inauntru, ma instalez pe canapea, fumez o tigara, purtam niste conversatii destul de funny si nici bine nu termin tigara ca a sarit pe mine cu un  FK intretinut circa 5 min timp in care fraiele au fost preluate de ea. PS are o limba tare jucausa.  Dupa toata nebunia deja juniorul era la cote ridicate si zburda prin pantaloni.

A inceput sa se frece de mine si mi-a soptit la ureche ca vrea sa o suga tare, sincer m-am simtit cu o fosta iubita dornica de pula cu care nu m-am vazut de ceva timp. In tot acest timp ea s-a dezbracat si a plecat pentru igienizare si m-a luat subtil de mana si mi-a spus sa ma fac comod in dormitor. Nu a cerut banii dar i-am lasat eu pe canapea ( 300 ). 

In timp ce ma faceam comod apare faptura in prosop si ca si la inceput efectiv a sarit pe mine cu FK si coborand incet incet spre "lupul vesel" care era deja in semierectie a inceput cu un sex oral deep pana cand i-au dat lacrimile deoarece semierectia a devenit un ciocan gata sa sparga pereti. Dupa parerea mea e singura din CT care poate face deep din acesta, o ia efectiv pana in gat si isi invarte limba in acelasi timp, ruperi de ritm, deep sustinut fara sa se opreasca timp de 10 min timp in care am dat cat am putut de adanc (a salivat, scuipat plangea parca implorand sa o trag de par si sa o infing mai tare). Am intors-o in 69 si gogoasa era uda natural cu gust placut. Geme natural, se misca natural si simti cum muschii abdominali tresar la fiecare orgasm (2 inclin sa cred ca au fost naturale si cu manifestari care nu erau deloc teatrale). Deja trecusera 30 de min de nebunie curata am trecut la doggy unde am dat ca in tobe cu strangeri de fund, tras de par, gemete. Am schimbat in LOT si dupa un orgasm din partea ei efectiv s-a suit pe mine si a urmat o dezlantuire nemaivazuta la o femeie cel putin pentru mine unde a tipat si a sarit in pula de ziceai ca vrea sa ma rupa in 2, cu FK cu palme peste fund. Simtind ca se duce timpul si ca nu mai aveam timp de o a 2 finalizare am tras-o la marginea patului cu capul in jos si a fost un facefuck de zile mari ( e punctul ei forte ) . Dupa o pauza de cateva saptamani am finalizat adanc in gatul domnisoarei de am zis ca a iesit pe nas. Dupa ce am terminat glorios a zis ca ar mai vrea dar ca nu crede ca mai e timp. Dupa ce a fost la baie pentru un refresh a venit langa mine in pat si am mai stat 5 min dupa care am plecat.

Si acum notele
Locatie ok...ar fi bun un apartament mai luminos 
Baie ...nu am intrat ca am venit de sub dush de acasa...
Fata .. draguta dar dupa gustul meu ii dau un 8
Oral...10+
Normal...9+ face tot ce vrei
Anal...n/a
Lucreaza mai mult spre seara din pacate.
De revenit...clar!
 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pot spune ca este exact ce cautam noi futaci și fustangii. Fata este taman ce trebuie sexual. O energie debordanta și un talent natural la futut.

Ca și fizic zic un 9

Locația de 8

Oral 10 ++++ cu artificii și toate cele.

Normal 10. Fără comentarii flexibila și cu potențial de mai bine.

Pe partea de fetishuri fata asta are o portiță deschisa. Trebuie sa te tina.

Cred este în top 3 fără discuție în Constanța la ora actuala.

De revenit? Oricând.

Bonus este inteligenta ai ce sa vorbești cu ea și deschisa la idei.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...