Sari la conținut

figuranta da bucuresti0752906461ABBY talentoasa


Vizitator internationall

Postări Recomandate

Vizitator internationall
Reputație: 0

acum am iesit de la aceasta domnisoare cu poze reala dar cu niste figuri pe ea de ziceai ca ea ma platit nu eu pe ea i cer sa isi dea maioul

jos si imi raspunde ca ii tine de cald trec peste pentru ca banii ii dadusem deja si nu am vrut sa iasa cu scandal o pun capra si la un moment dat imi zice ca o doare mi a facut o laba pe care mai bine o faceam acasa 😂concluzia e clar de evitat are si colega care zacea pe o canapea de zicea i ca e moarta 😅locatia sesan 7 arfe si figuri cat incape ca de e da la bucuresti cea mai mare teapa luata pana acum ...

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Tutele astea cred ca moldovenii e prosti. Greșeala o facem noi cand nu facem cale întoarsă sa le lăsăm cu buza umflata. Oricum eu nu ma dau în vant după noutățile astea apărute ca ciupercile după ploaie. Îmi pare rău de "experienta" ta colegule, dar se mai intampla. Fiecare am primit-o de cel puțin câteva ori. Asta este, riscul meseriei. Ele își taie singure creanga de sub picioare. Ce obosite cu aere de capitala. Pffftttt.

Link spre comentariu

Eu am fost la colega ei și s.a comportat exemplar a fost foarte amabila cu simtul umorului își face treaba fără graba și își face treaba de nota 10 m.am simțit foarte bine in compania acesteia. Într-adevăr colega ei e cam fițoasa deoarece am sunat și la ea și mi a răspuns in scârbă

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu am fost la colega ei și s.a comportat exemplar a fost foarte amabila cu simtul umorului își face treaba fără graba și își face treaba de nota 10 m.am simțit foarte bine in compania acesteia. Într-adevăr colega ei e cam fițoasa deoarece am sunat și la ea și mi a răspuns in scârbă

da link

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...