Jump to content

Luiza 0761239376

Recommended Posts

• Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 9 (Calea Calarasi) Aspect: 9.6 (domnisoara frumusica foc, undeva pe la 1.67 cm, ochi caprui, sani mici faini, slim, un bronz frumos, bronzata la solar, fund bombat, putin botox in

Buna tuturor! Acum câteva ore am făcut pozele. O seara buna! :* :* :*

A modificat si a ajuns la preturile perfecte pentru vremurile astea, pana la urma, daca nu mergi tu la munte, aduci muntele la tine :))) sau mai real spus, daca nu merge elvetia in pandemie, vine elve

Posted Images

La 10.12.2020 la 9:00, il pupparo a spus:

Are o colega frate Hedonis. Citeste un pic mai in spate. 

Care e, și cine e ? „mai in spate” cât de în spate, că am dat în spate de mi-a venit rău, și tot nu am găsit ceva concret.

La 10.12.2020 la 11:53, il pupparo a spus:

Eu am vrut sa iti fiu de ajutor... in fine... 

Nuștiu cum naiba ai vrut să fi de ajutor când doar ai dat o informație aleatorie, ca și cum „ninge” azi, mâine, poimâine, când ?

La 10.12.2020 la 20:27, shveik a spus:

Colega ei este chiar mai frumoasa decat ea

Va recomand 

Care e, cine e, și unde poate fi găsită ?

M-am vazut din nou cu Luiza si Anissa. Fetele sunt prietene bune, ceea ce face experienta in 3 cu ele aproape perfecta de fiecare data.

In timpul actiunii, ambele sunt foarte implicate. Ori ne sarutam toti 3, ori ma sarut cu Luiza si Anissa imi face oral, ori imi fac oral amandoua, ori ii fac oral Lorenei in timp ce Luiza imi face mie, ori o fut pe Anissa in timp ce ma sarut cu Luiza, ori orice alta combinatie... Cele doua fete dragute sunt foarte open-minded...

De fiecare data serviciile oferite au fost exemplare, de nota 9 sau mai bine: GFE, PSE, FK, DFK, ON, CIM, COF, NP. Pentru cunoscatori, experienta in 3 cu ele este la acelasi nivel cu fostul cuplu Andra-Aisha sau Andreea-Carima, sau chiar mai bine.

Pe Luiza o stiti, iar Lorena este mai inalta si mai supla, cu silicoane (marime medie) si buzele facute. M-au primit de fiecare data imbracate sexy si parfumate, intr-o locatie curata si atmosfera placuta.

Halat: 900 la primele intalniri, ultima data am lasat 1000.

Le recomand, mai ales ca prima experienta threesome... ar fi ceva de neuitat.

• Like 3
  • Minus 5
  • Inimioara 1
Acum 5 ore, il pupparo a spus:

Lamurit Hedonis ? Sau tu astepti poze , detalii ,etc ?

Sincer să fiu.. nu prea😕. Degeaba mi se povestește mie de „Războiul din 1904”, dacă eu nu am fost acolo.
Cum nici de „Ștefan cel Mare”, nu aș fi știut ce înălțime are luându-mă doar după nume.
Lorena cumva „Sofia” ?

La 12.12.2020 la 19:12, danjoe a spus:

M-am vazut din nou cu Luiza si Anissa. Fetele sunt prietene bune, ceea ce face experienta in 3 cu ele aproape perfecta de fiecare data.

In timpul actiunii, ambele sunt foarte implicate. Ori ne sarutam toti 3, ori ma sarut cu Luiza si Anissa imi face oral, ori imi fac oral amandoua, ori ii fac oral Lorenei in timp ce Luiza imi face mie, ori o fut pe Anissa in timp ce ma sarut cu Luiza, ori orice alta combinatie... Cele doua fete dragute sunt foarte open-minded...

De fiecare data serviciile oferite au fost exemplare, de nota 9 sau mai bine: GFE, PSE, FK, DFK, ON, CIM, COF, NP. Pentru cunoscatori, experienta in 3 cu ele este la acelasi nivel cu fostul cuplu Andra-Aisha sau Andreea-Carima, sau chiar mai bine.

Pe Luiza o stiti, iar Lorena este mai inalta si mai supla, cu silicoane (marime medie) si buzele facute. M-au primit de fiecare data imbracate sexy si parfumate, intr-o locatie curata si atmosfera placuta.

Halat: 900 la primele intalniri, ultima data am lasat 1000.

Le recomand, mai ales ca prima experienta threesome... ar fi ceva de neuitat.

Pai era mișto sa dea link de la fiecare fata😀😀

Si aparent a avut foursome😉😉😉😜

43 minutes ago, marcujan said:

Pai era mișto sa dea link de la fiecare fata😀😀

Si aparent a avut foursome😉😉😉😜

Salut! Nu a fost foursome si nu stiu cine e "Anissa". Aparent, un administrator sau moderator (rau intentionat) mi-a modificat postarea inlocuind "Lorena" cu "Anissa". Nu stiu de ce. Cine a vazut postarea originala ar putea confirma. 

Lorena nu are topic din cate stiu pentru ca intra doar impreuna cu Luiza. Cred ca poti discuta cu ea pentru alte informatii, poze etc.

• Minus 3
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...