Sari la conținut

Noua in domeniu. 23 de ani MARIA 0736 409 789


Vizitator maria2020

Postări Recomandate

Vizitator maria2020
Reputație: 0

Buna.Sunt Maria,noua in domeniu.Am 1.65 m, 43 kg.Sunt o fata creola,am pielea fina,catifelata,si cateva tatuaje.Am locatia in rond Alba Iulia linga restaurantul Arogant.Va ofer servicii de companie intima.100 / o finalizare,30 de minute.150  / 1-2 finalizari,60 de minute.SEX NORMAL - PROTEJAT.Sex oral  -  protejat/neprotejat,in functie de dorinta si igiena dumneavoastra,se poate finalizare corporala.Accept cunnilingus.Diverse pozitii.Diverse fantezii discutate inainte telefonic. NU ACCEPT ANAL  -  NU ACCEPT FINALIZARE ORALA.Daca iti doresti o bruneta SKINNY sI SEXI,eu sunt alegerea perfecta pentru tine. Va astept. Telefon - 0732 234 500                                            

post-338399-0-39633600-1600802637_thumb.jpg

post-338399-0-32501200-1600802649_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator maria2020
Reputație: 0

Teapa, poze false, e o duduie la 40-50 ani , de evitat

De ce minti ? Ce interes ai ? Cand ai fost tu la mine ? Eu sunt in poza,pot confirma cu tatuajul. Am 23 de ani,nu 40. TE ROG FRUMOS SA NU MAI MINTI. AM 23 DE ANI,NU 40.

Link spre comentariu
Vizitator maria2020
Reputație: 0

VA ROG FRUMOS. SUNT LA INCEPUT PE ACEST SITE. DEJA SUNTETI PESTE 50 CARE IMI CERETI POZE PE WHATSAPP. CEL MAI BINE MA SUNATI LA TELEFON SI VA FACETI O PROGRAMARE. SINCER,CHIAR NU AM POZE CU MINE GOALA. POZELE PUSE SUNT REALE. AM 23 DE ANI, 1.65 M, 43 KG, SKINNY. PENTRU INCEPUT CRED CA ESTE DEAJUNS. IN ACEST STIL MA BLOCATI DE TOT, NU VA POT RASPUNDE LA TOTI. VA CER SCUZE. VA MULTUMESC,SI VA ASTEPT LA MINE. APROPO,PANA ACUM NU A VENIT NIMENI....... :no2

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

VA ROG FRUMOS. SUNT LA INCEPUT PE ACEST SITE. DEJA SUNTETI PESTE 50 CARE IMI CERETI POZE PE WHATSAPP. CEL MAI BINE MA SUNATI LA TELEFON SI VA FACETI O PROGRAMARE. SINCER,CHIAR NU AM POZE CU MINE GOALA. POZELE PUSE SUNT REALE. AM 23 DE ANI, 1.65 M, 43 KG, SKINNY. PENTRU INCEPUT CRED CA ESTE DEAJUNS. IN ACEST STIL MA BLOCATI DE TOT, NU VA POT RASPUNDE LA TOTI. VA CER SCUZE. VA MULTUMESC,SI VA ASTEPT LA MINE. APROPO,PANA ACUM NU A VENIT NIMENI....... :no2

Vin eu maine,sper ca pana maine sa te "deblochezi"

Link spre comentariu
Vizitator maria2020
Reputație: 0

Maria, poti sa ne spui, te rog si programul? Nu astazi, in general de cand pana cand.

Pentru inceput,program 17.00  - 01.00 sau 02.00. Bine,daca ma suna cineva si vrea alta ora..........rezolvam telefonic.O SA FAC IN ASA FEL SA FIE TOATA LUMEA MULTUMITA.

Link spre comentariu

Vizitator maria2020
Reputație: 0

Fa.ti o poza acum si ai scapat de intrebari inclusic la sani si pasa restul e cancan 🤗😚E

Este simplu,iti dai seama din poze. NU AM SANI MARI. La fel si labiile,sunt potrivite. NU SUNT MARI.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...