Sari la conținut

Noua in domeniu. 23 de ani MARIA 0736 409 789


Vizitator maria2020

Postări Recomandate

Vizitator paturiciu
Reputație: 0

Maria, cred ca ar trebui sa iti clarifici un pic strategia. Acum ai dat cu batul intr-un stup de albine, toata lumea bazaie si tu te chinui sa ii multumesti pe toti. Nu ai cum.
Clientii vin pe masura ce apar recenzii. Asa arunci o parte din treaba la cei care te-au vizitat, o sa zica ei de cat de mare ai sanii, parul si alte alea. Cred ca acum ar trebui sa iti bati capul sa raspunzi in primul rand la mesajele referitoare la cererile de programari, si apoi la restul.

My 2 cents.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746643466
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0746643466
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Chiar nu scrie nimeni o recenzie, am vb cu fata aseară si zicea ca f ocupată. Rog băieții care au fost sa scrie recenzie sa ne clarificăm toți cum decurg lucrurile. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746643466
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0746643466
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Sigur s-a făcut coadă, sunt ca albinele pe miere mai ales că este nouă in domeniu. Aseară pe la 24:00 i-am scris si mi-a răspuns mai greu deoarece erau prea mulți voitori.

Link spre comentariu
Vizitator maria2020
Reputație: 0

 ASTAZI SUNT DISPONIBILA LA PROGRAMARI PE TELEFON SI WHATSAPP DE LA ORA  15.00 PANA LA APROXIMATIV ORA 02.00.  ATENTIE INCEPAND DE ASTAZI NU MAI DAU DETALII PE WHATSAPP.  AM WHATSAPP-UL BLOCAT SUNTETI PREA MULTI.  UNUL VREA POZE,ALTUL VREA SA STIE CUM AM SANI,ALTUL VREA SA STIE CUM IMI PLACE SA FAC SEX,ALTUL VREA SA STIE DACA AM LABIILE MARI,ETC...............NU MAI POT. IN STILUL ASTA EU NU FAC NIMIC,NICI VOI NU VENITI. DECI DETALII DOAR PE TELEFON. PROGRAMARI PE TELEFON SI WHATSAPP. PANA ACUM ATI FOST 3 DOMNI LA MINE. Daca acei domni ar pune recenzii ar fi ok si pt voi si pt mine. Mai tarziu pun si o poza. O sa va dau detalii despre serviciile oferite. Va multumesc. 

Link spre comentariu
  • Oras:Everywere
  • Oras:Everywere

Salutare,

Am ajuns eu zilele astea la ea.

Programare făcută in scurt, respectata de amândoi.

Nu sunt prea multe de povestit.

Fata - corp 8,5, chip 6. O cezariana mare pe abdomen, pe mine nu m-a deranjat, câteva tatuaje, corp slim spre skinny.

ON - 6, fără deep, fără atenție la zone adiacente, mecanic.

NP - 6 , aproape inerta.

Igiena - 5,5 - un singur prosop care era la baie și care bănuiesc ca îl folosește cu toți, nu a făcut dus de fata cu mine. Etc.

Taxa 100 de lei/ fin.

Eu unu nu mai revin.

Cu stima

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

PANA ACUM ATI FOST 3 DOMNI LA MINE. Daca acei domni ar pune recenzii ar fi ok si pt voi si pt mine. Mai tarziu pun si o poza. O sa va dau detalii despre serviciile oferite. Va multumesc.

Uite ca un domn din cei 3 ti a “pus” recenzia. Ai inceput cu stangul, procentul de nemultumiti e prost, 1/3.

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Salutare,

Am ajuns eu zilele astea la ea.

Programare făcută in scurt, respectata de amândoi.

Nu sunt prea multe de povestit.

Fata - corp 8,5, chip 6. O cezariana mare pe abdomen, pe mine nu m-a deranjat, câteva tatuaje, corp slim spre skinny.

ON - 6, fără deep, fără atenție la zone adiacente, mecanic.

NP - 6 , aproape inerta.

Igiena - 5,5 - un singur prosop care era la baie și care bănuiesc ca îl folosește cu toți, nu a făcut dus de fata cu mine. Etc.

Taxa 100 de lei/ fin.

Eu unu nu mai revin.

Cu stima

Multumim frate!

Este cumva de etnie?

Link spre comentariu
Vizitator maria2020
Reputație: 0

Salutare,

Am ajuns eu zilele astea la ea.

Programare făcută in scurt, respectata de amândoi.

Nu sunt prea multe de povestit.

Fata - corp 8,5, chip 6. O cezariana mare pe abdomen, pe mine nu m-a deranjat, câteva tatuaje, corp slim spre skinny.

ON - 6, fără deep, fără atenție la zone adiacente, mecanic.

NP - 6 , aproape inerta.

Igiena - 5,5 - un singur prosop care era la baie și care bănuiesc ca îl folosește cu toți, nu a făcut dus de fata cu mine. Etc.

Taxa 100 de lei/ fin.

Eu unu nu mai revin.

Cu stima

Buna ziua,domnule. In mare parte ai dreptate. Asa invat,venind voi pe la mine. De la fiecare invat cate ceva. Nu stiam faza cu prosoapele. Eu folosesc prosop separat,nu este in baie. Ieri am avut DOAR 3 DOMNI. Prosopul era CURAT,nefolosit..........in fine ,nu mai conteaza,este vina mea. O sa pun mai multe prosoape. Eu am facut dus inainte,daca ai simtit ceva in neregula la mine,te rog frumos sa spui........  Legat de servicii,SUNT LA INCEPUT,o sa ma straduiesc sa fie bine pentru dumneavoastra. Apropo,legat de servicii,nu am scris pe site ca ofer finalizare faciala. Din cei 3 domni,2 au facut finalizare faciala. Nu am cerut nimic in plus,cum vad ca se procedeaza pe site. Am spus sa incerc sa va multumesc. Niu am mentionat ca fac DEEP,sincer,nici nu cred ca pot. ITI MULTUMESC FRUMOS PENTRU RECENZIE,CHIAR DACA ESTE NEGATIVA.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...