Sari la conținut

Noua in domeniu. 23 de ani MARIA 0736 409 789


Vizitator maria2020

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare.Intrigat de cum se exprima Maria,am fost acum 2 zile pe la ea.Programare simpla pe whats.....nu am cerut poze sau alte detalii,doar programare.Mi-a raspuns cam dupa o jumatate de ora,confirmand programarea.Locatie in rond,restaurant Arogant.Garsoniera ok,open space,singura in locatie.Tipa cam la 1.65 m si vreo 40 si ceva de kile.Cred ca ea este in poze.Pare a fii de etnie,dar etnia cizelata.Se comporta ok,este timida si ffff respectoasa.Cateva detalii pt care ii dau un plus....NU AM SIMTIT CA ESTE FAST FUCK.Nu m-am uitat la ceas,dar cred ca am stat o ora in cap.Nu a stat pe telefon,nu ma grabit.nu a cerut bani inainte.Este adevarat ca ma intrebat la inceput cat stau.....dar bani i-am pus la final pe noptiera.Inainte de actiune am stat de vorba la o tigara pe balcon.Tipa arata ok la corp,are corpul bine proportionat,carnea destul de tare pe ea.Sani ok nr 2.Cred ca iesise din dus inainte sa ma primeasca,si mirosea si putin a parfum.Actiunea a inceput cu un oral neprotejat din partea ei,nu prea acorda atentie imprejurimilor.Ce sa zic,as da un 6 pt ca nu se ajuta de mana.Pus caciula si luata la maciuca,am schimbat vreo 3 poziti pana am finalizat.Cel mai bine se descurca cand este ea deasupra,aici sare in pula,se mufeaza bine.Misionar si capra.Aici merita un 7.Dupa ce am finalizat am mers din nou la tigara pe balcon,am mai conversat.putin.Dupa care am mers impreuna la dus.A doua finalizare a avut loc in baie,stropind-o pe corp si pe fata.Am uitat de prosoape,avea vreo 4 curate in camera pe o noptiera.Nu stiu daca scrie ea,dar atitudinea a fost ok.Fata are minusuri dar si plusuri.Este loc de mai bine.Cam atat.Halatul 150 – meritat.

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Stiu. Nu ma astept la vreo zeita a frumusetii, dar vreau sa fie macar genul ala de girl next door, dupa care intorci un pic capul pe strada. Asa pare din pozele de pe prima pagina, voiam doar sa vad daca sunt pe bune sau daca e realitatea grav distorsionata din cauza filtrelor de snapchat :)

Link spre comentariu
Vizitator maria2020
Reputație: 0

Buna ziua,domnilor.Imi cer scuze ca nu am anuntat inca programul........am tot asteptat sa vad daca pot lucra.NU POT LUCRA NICI ASTAZI.SPER SA POT LUCRA MAINE DE LA ORELE 14.00.....PANA LA ORELE 24.00.Incerc sa pun un filmulet,sa vedeti de ce nu pot lucra. :laugh2  :laugh2  :laugh2  Va multumesc pentru intelegere.

Link spre comentariu
Vizitator maria2020
Reputație: 0

Probabil,v-ati dat seama.Mi-am marit buzele,de aceea nu am putut lucra 2 zile.Este un filmulet de 5 secunde,dar nu il pot posta,nu stiu de ce.Va multumesc.

post-338399-0-30261200-1601982941_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator maria2020
Reputație: 0

Buna seara,domnilor.Va multumesc tuturor domnilor care m-ati ''PROBAT''pana acum,de fapt doresc sa multumesc tuturor domnilor de pe acest site.Doresc sa va obisnuiesc cu acest program 14.00 – 24.00,sper sa il respect cat de mult pot.O sa fiu disponibila pentru programari telefonice si whatsapp.Va multumesc
 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Intrebare pentru colegii care au vizitat caprioara.. la fata e frumoasa? Ma bate gandul sa dau cu lanseta :)

E cam greu de raspuns.Fiecare e setat pe ceva la fata unei femei.Un singur lucru pot spune eu.Ea spune ca are 23 ani nu sunt convins.Daca o pui sa stea cu parul desfacut cum iam cerut eu pare o pustoaica de liceu timida nevinovata pe la 18-19 ani.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...