Sari la conținut

Diana 0790292923


Vizitator dydya92

Postări Recomandate

Vizitator dydya92
Reputație: 0

Îți mulțumesc de idee. Nu mă gândisem la asta până acum. Prestez oral și normal, la 100 finalizarea sau 200 ora. Oralul este în funcție de igienă și persoana in sine, nu pot garanta nimic de la telefon, ci doar la fata locului. Pozele din anunț sunt 100% reale și recente. Dacă mai doriți și alte informații, va stau la dispoziție. Vă pup și va îmbrățișez :)

Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Îți mulțumesc de idee. Nu mă gândisem la asta până acum. Prestez oral și normal, la 100 finalizarea sau 200 ora. Oralul este în funcție de igienă și persoana in sine, nu pot garanta nimic de la telefon, ci doar la fata locului. Pozele din anunț sunt 100% reale și recente. Dacă mai doriți și alte informații, va stau la dispoziție. Vă pup și va îmbrățișez :)

In principiu s-a inteles ideea, dar daca se poate sa detaliezi ar fi super. De ex., daca prestezi:

 

FK-French Kiss

CIM- finalizare orala

COF- finalizare faciala(pe față)

COB- finalizare corporala(de ex pe sâni...)

Sau poti sa vezi la alte fete cum isi prezinta in detaliu serviciile...

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Eu nu o recomand sub nici o forma ...cu toate ca se infoia in pene pe alte topicuri...in camera de lucru cum ii spune madam este mizerie ....nu caut lux dar macar decent sa fie ....ca si ingtijire personala fata mea ma refer sa fii si tu epilata macar ..cand am fost eu la tine de cel putin 1 saptamana nu erai epila .....referitor la faptul ca m am terminat repede poate ma confunzi ...abia m am terminat ....mai mai ca a pierit erectia cand am vazut "stuful" ! Nu vreau sa denigrez pe nineni insa asta am.patit eu si banuiesc ca atata timp cat pretinzi ceva si ofera la schimb !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...