Sari la conținut

Bruneta dulce 0731566278


Vizitator blueangel20

Postări Recomandate

  • Oras:La mare pe sezlong
  • Oras:La mare pe sezlong

Arata bine in poze :D

Asteptam si o vizita de la cineva care ii place sa se riste mult sa prinda prospaturi (vitceibo :) )

Meniu , cadou , toata recenzia frumos pentru noi astia care nu ne mai riscam la publi ci doar la testate de aici :D

Link spre comentariu

Vizitat domnisoara.Poze reale.O moldoveancă din Iași.Frumusica la fată e de 9 după gustul meu.Un pic de burtica dar nu exagerat.Ca și servicii 100 cu 200 totul protejat.Cam pe japca adca multe extra.pupic 50+ on   încă 50 samd.Odata msrge ca și descoperire doar atat.Note .op 7.normal 7 fizic 9.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 3 ore, nacho123 a spus:

Fata are 2 anunturi.. tot incerc sa o sun si pe ambele numere ba intra casuta ba da ocupat ca si cum ai nr blocat..ciudat

incearca sa suni cu nr sectet si iti dai seama daca ai block pe nr!!

  • Like 4
Link spre comentariu

Salut confraților. Sint dator cu o recenzie.... Programat prin tf. Ajuns la dameza cu chip drăgălaș și în rest o piftie totala și la propriu și la figurat care nu avea nici o legătură cu pozele postate pe publi. Dar îmi iau inima în dinți și hai. La început amabila... după care sa te ți.... pretenții la poziție ba asa ba nu asa... oralul mecanic max 2 minute după care ia repede caciula sa  o pună.... Mai insist sa continue... Se mai screme max 1 minut după care zice ca o dor fălcile.... Atunci renunț și o las ca pe ea s a nu ramin neterminat. O pun în dogy mai mult fleasca după fițele de mai devreme și cu concentrare max  în 3 min termin. Note locație 9 City lapusneanu/. Corp 4/gfe 0/oral 2/normal în fct de plăceri (eu nu am atracție pt tancuri) /halat 100  1 buc dor to dor 15 min. Concluzie o fleasca totala alba ca brinza. Investiție proasta.... Sau doar de nevoie. De revenit Eu.. Nu! 

  • Like 4
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 20 minute, vitceibo a spus:

fata are ceva vechime , pentru cunoscatori ,a avut locatie la giratoriu str bucuresti cu 1918 , rusoaica .

Aia cu tzatze mari si cam plictisita de viata?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Intr-adevar e fata care statea la sens giratoriu,la blocul cu 4 etaje,eu o stiu demult,o vizitam des,dar de cand a revenit e schimbata total,am fost o singura si ultima oara.Inainte arata mai bine acum a slabit mult si nu ii mai sta bine deloc,parerea mea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...