Sari la conținut

Alina


Vizitator maryamm

Postări Recomandate

Vizitator ga971774
Reputație: 0

Disperarea urla de postezi din ora in ora?, chiria, lipsa forum-ului etc. :))

Că să ajungi la fundul ăla tu trebuie sa montezi vreo 5 geamuri termopan, azi abia ai pus un geam la o baie. Te-ai activat labă? :)))

  • Like 2
Link spre comentariu

Că să ajungi la fundul ăla tu trebuie sa montezi vreo 5 geamuri termopan, azi abia ai pus un geam la o baie. Te-ai activat labă? :)))

Spre deosebire de tine nu ma laud ca sunt pielea p..i cu legitimatie cumparata de pe site-uri ornamentale, spre deosebire de tine eu ma duc sa fut nu sa imi fac singur laba in pat cu fata ca nu mi se scoala, sau sa o bag pe aia ca scoatere cum ca daca se uita intr-un fel iti aduci aminte de fosta care ti-a traso prostane, spre deosebire de tine eu nu ma laud cu 3 catei pe un telefon penal martalogule, cum am zis, eu va las, dupa va fut, cu sau fara legitimatie, apropo vorbeam cu o fata prostane, aaa stai ca e next episode, acum canta tare sa te aud ce poti, apoi iti arat eu cine esti date-n plm:))))

Link spre comentariu
  • Oras:Zanea
  • Oras:Zanea

Spre deosebire de tine nu ma laud ca sunt pielea p..i cu legitimatie cumparata de pe site-uri ornamentale, spre deosebire de tine eu ma duc sa fut nu sa imi fac singur laba in pat cu fata ca nu mi se scoala, sau sa o bag pe aia ca scoatere cum ca daca se uita intr-un fel iti aduci aminte de fosta care ti-a traso prostane, spre deosebire de tine eu nu ma laud cu 3 catei pe un telefon penal martalogule, cum am zis, eu va las, dupa va fut, cu sau fara legitimatie, apropo vorbeam cu o fata prostane, aaa stai ca e next episode, acum canta tare sa te aud ce poti, apoi iti arat eu cine esti date-n plm:))))

ba labagiule :X , kheops sau cum plm te cheama,ala care vine si santajeaza curvele ca sa se futa pe 100 roni, alaturi de curva ta de nevasta. Vrei sa pun poze cu tine ??? cand te pozezi cu ciorele alea ??? ai o moaca de trist sa stii. Mai umbli cu legitimatia aia de la acaret pe care scrie DIICOT si te lauzi la curve cu ea? =)))

Link spre comentariu
Vizitator maryamm
Reputație: 0

daca nu te potolesti trimit pozele la subalternii tai sa vada care iti sunt principalele preocupari poze cu ciori pe 50/100 roni =))), auzi la prost, a cumparat grupul wap a lui Denise pe 2000 coco =)))

   lol  :clapp  :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Badyboykiils . Stiu bine cine esti !!! Cu siguranta maine am sa iti fac o vizita !! Sa ne cunoastem si mai bine ! Asa faci la toate fetele intri pe profil si scrii tot prostii ca tu dupa sa mergi la ele sa le s**i in p***a . Ne-am mai intalnit noi !

Link spre comentariu

ba labagiule :X , kheops sau cum plm te cheama,ala care vine si santajeaza curvele ca sa se futa pe 100 roni, alaturi de curva ta de nevasta. Vrei sa pun poze cu tine ??? cand te pozezi cu ciorele alea ??? ai o moaca de trist sa stii. Mai umbli cu legitimatia aia de la acaret pe care scrie DIICOT si te lauzi la curve cu ea? =)))

Pai vezi ma prostule ca nu cunosti nimic=))))te-ai trezit si tu ca plm dupa un oral:)))) dar trimite pozele subalternilor mei futute-n gura sa te fut=))) vreau sa-mi vad si eu moaca, hai cu tupeu te-n gura de sclav:)))))()))))

Link spre comentariu
  • Oras:Zanea
  • Oras:Zanea

Pai vezi ma prostule ca nu cunosti nimic=))))te-ai trezit si tu ca plm dupa un oral:)))) dar trimite pozele subalternilor mei futute-n gura sa te fut=))) vreau sa-mi vad si eu moaca, hai cu tupeu te-n gura de sclav:)))))()))))

 

gata boss, acum postez mai ales ca  am primit consimtamantul tau

 

https://ibb.co/ynJRgGj

 

:x :X

Link spre comentariu

Badyboykiils . Stiu bine cine esti !!! Cu siguranta maine am sa iti fac o vizita !! Sa ne cunoastem si mai bine ! Asa faci la toate fetele intri pe profil si scrii tot prostii ca tu dupa sa mergi la ele sa le s**i in p***a . Ne-am mai intalnit noi !

Vezi sa nu vi singur te-n gura, vreau sa fac un threesome, asa ne putem cunoaste mai bine, deja sunt satul de cati zmei sunteti aici, va-n gura de prostani=))))te astept, te dai cu lubrifiant sau nu?=)))))

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!
  • Oras:Pizdeia, the land of pizda! Fara baieti prosti, fara motani!

:))) plm am fost plecat un pic. m-a trimis motanu sa ii cumpar salata. :)))))))) ce plm e pe aici? labache s-a reinventat pe userul ala de brusli?:))))))))))) baiatu rau. spaima labei. fatalau ala e labache? :))))))))) ala din poza? ai de plm. ce fata de muist are.:)))))))))))))) 

Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

:))) plm am fost plecat un pic. m-a trimis motanu sa ii cumpar salata. :)))))))) ce plm e pe aici? labache s-a reinventat pe userul ala de brusli?:))))))))))) baiatu rau. spaima labei. fatalau ala e labache? :))))))))) ala din poza? ai de plm. ce fata de muist are.:))))))))))))))

Oricum și-a luat bară între dinți :))) Măcar a mai făcut celei din poză încă o recenzie de toată jena :))) Cică a lăsat fata iar o pată pe cearceaf și mister musculo direct din baie printr-o, citez "alunecatura" a lins imediat pata:)))) Iness, ce dracu a fost în capul tău sa îți faci poze cu lăbache? :)))

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...