Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Maryam ❤️new new ❤️ luxury ❤️ 0749655274

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
179 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#21 pif2017

pif2017

Pay it Forward

• VIP Member
  • 2730 Postari:
  • Inscris la:
    22 september 2018

Postat 24 september 2020 - 07:45

Hei ,Buna !! ♀ Eu sunt Maryam vârsta de 25 de ani . 1,55 .
Locație: Cluj (Florești ) Lângă rerezentanta BMW .

Preț si servicii.

⏰ 30 de minute -200 lei.1 finalizare

⏰ 1h- 350 lei 2 finale

Maryamm eu iti doresc un bun venit la noi !! 

Daca ai referinte pe alte orase ar fi de bun augur sa ne pui un link aici.

O seara frumoasa !!

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 badboyykills

badboyykills

Serious Contributor

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPip
  • 567 Postari:
  • Inscris la:
    25 mei 2020

Postat 24 september 2020 - 07:47

O seara frumoasa !!

Ce referinte sa aibe ma? Tu nu vezi ca e invatata sa scrie pe aici?:)))

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 admairdragos

admairdragos

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Inscris la:
    14 september 2019

Postat 24 september 2020 - 07:57

Sa ți-o tragă mitici
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 badboyykills

badboyykills

Serious Contributor

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPip
  • 567 Postari:
  • Inscris la:
    25 mei 2020

Postat 24 september 2020 - 08:03

Sa ți-o tragă mitici

Berceniu, aproape de shaormeria doi grași:))))

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 straborn631

straborn631

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 98 Postari:
  • Inscris la:
    25 juni 2019

Postat 24 september 2020 - 08:20

Servus,

Bine ai venit la cluj.
Asa o regula nescrisa a acestui forum, te rog lasă-ne un link sau spune-ne unde putem sa cautam ca să vedem recenzii despre tine.

Este de preferat o analiza a damelor înainte de vizita, de aceea exista acest forum, sa vedem ce zic fosta clientela a ta sau a oricărei dame de companie.

P. S. Băieții sunt răutăcioși pentru ca noi de obicei suntem obișnuiți ca 99% dintre fete când vin la Cluj sa crească preturile și sa pluseze pt servicii doar pt ca au venit la Cluj și nu e ok deloc.

Mersi de înțelegere și aștept sa ne dai un link sau ne spui unde putem sa vedem recenzii despre tine.
Ședere plăcută la cluj și ți-aș sugera sa muti mai aproape de oras, nu la periferie, mulți o sa refuze vizita din cauza distantei.

Numai bine!
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 badboyykills

badboyykills

Serious Contributor

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPip
  • 567 Postari:
  • Inscris la:
    25 mei 2020

Postat 24 september 2020 - 08:28

Servus,

Bine ai venit la cluj.
Asa o regula nescrisa a acestui forum, te rog lasă-ne un link sau spune-ne unde putem sa cautam ca să vedem recenzii despre tine.

Este de preferat o analiza a damelor înainte de vizita, de aceea exista acest forum, sa vedem ce zic fosta clientela a ta sau a oricărei dame de companie.

P. S. Băieții sunt răutăcioși pentru ca noi de obicei suntem obișnuiți ca 99% dintre fete când vin la Cluj sa crească preturile și sa pluseze pt servicii doar pt ca au venit la Cluj și nu e ok deloc.

Mersi de înțelegere și aștept sa ne dai un link sau ne spui unde putem sa vedem recenzii despre tine.
Ședere plăcută la cluj și ți-aș sugera sa muti mai aproape de oras, nu la periferie, mulți o sa refuze vizita din cauza distantei.

Numai bine!

Vai de plm, de azi inainte am.sa tin cu fetele, bravo fata mea, prostia la cluj e platita scump, te rog sa te muti mai pe la park lake ca e unu anymatoru care nu se poate deplasa, 24 b merge doar pana la vivo mall, preturile sa ramana aceleasi, eu oricum o sa te marchez, am un palmares pe luna de atins:))))

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 elprofesoare

elprofesoare

pidsadera

• Membru Premium
  • 3175 Postari:
  • Inscris la:
    23 mei 2020

Postat 24 september 2020 - 08:29

https://www.publi24....75de79h66d.html

Fisier atasat  1.jpg   48,47KB   0 download

Fisier atasat  2.jpg   103,76KB   0 download

Fisier atasat  3.jpg   80KB   0 download

Aceasta postare a fost editata de elprofesoare: 24 september 2020 - 08:30

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 extraterestru78

extraterestru78

Serious Contributor

• Membru Premium
  • 755 Postari:
  • Inscris la:
    11 mei 2019

Postat 24 september 2020 - 08:44

https://www.publi24....75de79h66d.html

attachicon.gif 1.jpg

attachicon.gif 2.jpg

attachicon.gif 3.jpg

scuze... plus am vrut... am dat la repezeala🤦‍♂️
  • 0
Ceea ce nu trăim la timp, nu mai trăim niciodată

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 elprofesoare

elprofesoare

pidsadera

• Membru Premium
  • 3175 Postari:
  • Inscris la:
    23 mei 2020

Postat 24 september 2020 - 08:47

scuze... plus am vrut... am dat la repezeala‍♂

nu-i nimic :)

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 >miticax<

miticax

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 201 Postari:
  • Inscris la:
    05 november 2015

Postat 24 september 2020 - 09:22

jet fa, luxury esti daca zice cariciu meu. nu ca te ai sculat tu azi pe luxury.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 maximusm84

maximusm84

Gladiator pe viata

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPip
  • 436 Postari:
  • Inscris la:
    30 mei 2020

Postat 24 september 2020 - 09:51

nu se dezminte labache. regela labei.:)))))))) asta vrea el. o laba:))))))))))). ba prostane si curvele rad de tine.

P.S. maryamm iti dau un sfat gratis! NU intra in polemici cu userii pe aici. ce asteptari poti avea de la useri precum labache? nu stii cine e labache dar te lamuresc eu: badboy. e exact cum ai zis: cine vrea vine , cine nu vrea nu vine. simplu. nu intra in polemici. sunt curve si si curvari pentru toate preturile. :) sigur ca toti comenteaza la preturi. ai dreptate si tu in felul tau. sa suga ei pula fara extra 50:). in sfarsit eu te sustin pana jignesti! atunci nu o mai fac. ba dimpotriva ai inmine un inamic. deci lasa-i in plm sa abereze pe aici. tu suge pula bine si atunci sigur nu mai par multi cei 50 de lei extra.

Eu zic ca o sa-mi faci o laba cu mana ta, asta e ce pot promite pe aici, iar eu cand promit ma tin de cuvant, asta ca fapt divers, sa vedem ce vedeta esti, daca bate vantu tu in ce parte te inclini:))))

#32 maximusm84

maximusm84

Gladiator pe viata

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPip
  • 436 Postari:
  • Inscris la:
    30 mei 2020

Postat 24 september 2020 - 09:53

am uitat sa zic ca daca pozele sunt reale , gagica arata ....maxim! cand arati asa cum arata ea ...aproape ca iti permiti sa ceri 50 extra. dar...repet daca sunt reale!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 maryamm

maryamm

Maistru Curvar

• Membru Premium
  • 73 Postari:
  • Inscris la:
    16 augustus 2020

Postat 24 september 2020 - 10:34

am uitat sa zic ca daca pozele sunt reale , gagica arata ....maxim! cand arati asa cum arata ea ...aproape ca iti permiti sa ceri 50 extra. dar...repet daca sunt reale!

Din pacate prostia mea  este ca nu le zic oameniilor ce imi calca pragul  sa lase o recenzie ceva.  inca ceva va rog care credeti ca nu sunt eu in poze ,am Whatsapp  ne putem vedea videocall. Nu ma ascund si va rog cei care ati fost si in seara asta si care au mai fost va rog lasati o recenzie . Multumesc  pt tot ..si celor care stiu sa insulte . Fain caracter dar de data asta nu mai  ma agit . va astept cu drag numa bine .

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 maryamm

maryamm

Maistru Curvar

• Membru Premium
  • 73 Postari:
  • Inscris la:
    16 augustus 2020

Postat 24 september 2020 - 10:37

O seara frumoasa !!

Buna ,multumesc frumos in sfarsit o vorba dulce. Momentan sunt pe cluj (floresti)  . pupicii

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 maryamm

maryamm

Maistru Curvar

• Membru Premium
  • 73 Postari:
  • Inscris la:
    16 augustus 2020

Postat 24 september 2020 - 10:40

Servus,

Bine ai venit la cluj.

Numai bine!

Buna , o sa rog de azi incolo sa mi se lase recenzii ...  daca ti-as arata telefonul.... ai vedea cum sta treaba .  Inteleg ...insa ei sunt prea rai si vorbesc super urat. Nu cred ca asa trebuie procedat .

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 maximusm84

maximusm84

Gladiator pe viata

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPip
  • 436 Postari:
  • Inscris la:
    30 mei 2020

Postat 24 september 2020 - 11:10

o sa vina si recenziile. important e sa nu jignesti. stiu ca e greu , mai ales ca aici o sa fii superprovocata , dar ...trebuie sa inveti sa faci abstractie de rautati. eu nu am zis ca nu sunt reale pozele. :) pana la urma uite eu iti zic sincer ca o sa te vizitez. nu stiu cand va fi asta dar sigur te voi vizita. imi place foarte mult ce vad in poze. cred ca arati super bine. daca te si futi super bine si daca si sugi super bine....plm o sa ma indragostesc de tine:). iti urez si eu bun venit in lumea curvasariei si pe langa sfatul sa nu jignesti, sa te futi bine, sa o sugi bine iti mai zic si sa nu te astepti sa placi tuturor. 

P.S. arati foarte bine! deci prima conditie sa fie o experienta placuta e indeplinita. nu te astepta sa ai recenzii dupa seara asta. o sa vina . 

Din pacate prostia mea  este ca nu le zic oameniilor ce imi calca pragul  sa lase o recenzie ceva.  inca ceva va rog care credeti ca nu sunt eu in poze ,am Whatsapp  ne putem vedea videocall. Nu ma ascund si va rog cei care ati fost si in seara asta si care au mai fost va rog lasati o recenzie . Multumesc  pt tot ..si celor care stiu sa insulte . Fain caracter dar de data asta nu mai  ma agit . va astept cu drag numa bine .

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 badboyykills

badboyykills

Serious Contributor

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPip
  • 567 Postari:
  • Inscris la:
    25 mei 2020

Postat 24 september 2020 - 11:23

[quote name="maximusm84" post="6396397" timestamp="1600977211"]

am uitat sa zic ca daca pozele sunt reale , gagica arata ....maxim! cand arati asa cum arata ea ...aproape ca iti permiti sa ceri 50 extra. dar...repet daca sunt reale![/quot

Pai ma sclav, "gagica", arata oricum din punctul tau de nefutacios, qdica din punctul tau inca o poza si incs una te-n plm de labar:)))))

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 maximusm84

maximusm84

Gladiator pe viata

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPip
  • 436 Postari:
  • Inscris la:
    30 mei 2020

Postat 24 september 2020 - 11:33

ba prostu pulii tu vorbsti de laba?:))) pai tu ai declarat ca mergi la ea sa iti faca laba. :))) . nu ai bani de 'full'?:))))))))))) cersetoru' pulii. zi ba pizda proasta cati din neica nimeni aia nesemnificativi esti tu?:)))))))))) te-n gura de labache jegos. 

[quote name="maximusm84" post="6396397" timestamp="1600977211"]

am uitat sa zic ca daca pozele sunt reale , gagica arata ....maxim! cand arati asa cum arata ea ...aproape ca iti permiti sa ceri 50 extra. dar...repet daca sunt reale![/quot

Pai ma sclav, "gagica", arata oricum din punctul tau de nefutacios, qdica din punctul tau inca o poza si incs una te-n plm de labar:)))))

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 maximusm84

maximusm84

Gladiator pe viata

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPip
  • 436 Postari:
  • Inscris la:
    30 mei 2020

Postat 24 september 2020 - 11:35

e60c41843932da4562ef021dcfb2635e.jpg

Poza asta e ...plm. E ce trebuie!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 ghidultau

ghidultau

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 15 Postari:
  • Inscris la:
    18 juli 2020

Postat 25 september 2020 - 12:09

Am vizitat fata cu ceva timp in urma. Tipa are o cicatrice mare pe burta; a nascut. E mignona, are urmele excesului de gras neplacut ramas pe coapse, e de etnie si cere 200 pe finalizare. Cu extra-uri de 50 de parca e cineva fraier sa ii dea. Si ghiciti ce! CHiar sunt fraieri care i-au dat! Ea se lauda cu si mai mult! 

Hogeacul e o garsoniera neingrijita si murdara, asternuturile de pe canapeaua rabatabila nu le schimba intrucat se vad urmele futaiurilor anterioare pe ele(nu intru in detalii), baia insa arata bine. Si mai este si la naiba in Floresti. 

Are fundul bombat, trebuie sa recunosc si este si la fata de un 7/10. Dupa exprimare e tarancuta, dar nu o pot condamna ca doar daca era o intelectuala o vedeam undeva pe la TV pupand vreun microfon, nu pe noi la ....

Igiena cu mine a fost indoielnica pentru ca desi a avut ceva munca inainte si a facut dus proaspat, cand am coborat la pasa nu ii era proaspat mirosul iesind de acolo; asa ca am spus pas. Putin oral din partea ei, unul mediocru si apoi calare si pe la spate ca sa plec odata. 

Plusul este pestisorul care sta aproape. Este inofensiv, cred.

Pozele sunt reale, dar o avantajeaza mult prea mult. 

Coroborand cu serviciile, as recomanda-o, dar la fraieri si la prosti. 

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

1 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

proactiv