Sari la conținut

Alina


Vizitator maryamm

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost zilele acestea la ea. Este o fata de nota 10 ! Locatie 10. Servici 10. O fata cu bun simt. Mai rar asa ceva . E superba ! ! !

Vertigo , las-o balta ! Nu punem botu la deastea . Ai cont nou si 4 postari , toate pe contul fetei ! CARAS CU BARBĂ !
Link spre comentariu
  • Oras:Hawai
  • Oras:Hawai

Cateva cuvinte de spus si nici ca imi mai bat capul cu unii...

 

 

1. Nu va convine pretul ( :slap2 nu veniti )

2 Chinezoaica, Romanca, Tiganca, orice rasa ca fi sunt mandra de mine !!!! ( :FIREdevil nu va convine, nu veniti

3 Cum ar fi astia tari in gura care mi-ati calcat pragul sa va laud cat de bine faceti ce faceti si ca unii ati fi sub nota 1 si poate dupa plecarea voastra ma inchin si ma gandesc ce naiba faceti cu nevasta voastra . :jackass

 

In :date casa mea nu calca oricina , asa cum voi va laudati ca mergeti la cineva si plecati asa si eu dau azara !!!!!!!! unii va credeti pe centura . Cele care luceaza si traiesc din asta e fix problema lor ce fac c corpul lor !!! eu prefer 2-3 persoana si de calita si ah da BARBATI nu pizde!!!!! :wink2

:refoz

P.s decat sa va chinuiti sa lasati comm aiurea( scump,ca nu stiu ce evitati-ma ) !!!!!!! mergi mai departe ... e in zadar chinuiala aceala de 1 min 2 sau unii mai multe minute la ce scrieti ..

 

E casa mea ,Corpul meu !!! si eu aleg ce fac si ce nu fac nu va convine mergeti la fete nr :)1 care o fac si pe 50 ))) eu vad ce apreciati ;)unii din voi )) hai numa bine .

In ciorogarla ai fost la scoala? Sau ai prestat scoala la distanta ?! Scuza-mi intrebarea dar intreb pt un vecin.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Frumosul gagicar.In primul rand am mai vazut ca ai mai scris la cineva,si nu e singura persoana,care scrii urat,faci si alte fete la fel,ca sunt nu stiu cum,etnie etc. Ai mai zis alte lucruri care nu sunt adevarate de ea !!! Rusine stai in spate la monitor ca o pizda si zici ca e de etnie,sta nu stiu unde sa iti fie rusine. Maryam e o fata civilizata,educata . Eu am fost la ea de cateva ori,e super de treaba. PROBLEMA CA TU ESTI UN PESTE !!!! NU ITI MAI FACE FETITA BANII ? !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...