Sari la conținut

Inutilul forumului (editia 2020)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Auzi ba Vis ca vad ca tot ne faci noua teoria chibritului 

Cam cum crezi tu ca ar trebui sa se poarte barbatu avand in vedere ca are de a face cu o curva? Vorbim la modu general

Serios? Care va sa zica unele din voi ce va asteptati sa va tratam mai ceva ca pe nevestele de acasa? Baa fato multi isi calca consoartele in bocanci si tu te plangi ca ne purtam urat cand vine vorba de prostituate? Luand situatia de fata e imposibil 

Daca pe nevasta o tratezi ca pe o carpa de sters pe jos in prvinta curvelor clar e si mai rau  :slap2

 

Unele au pretentia sa aibe sclavi ce platesc sa fie sclavi! Si de aceea se promoveaza asa de dur! Dar in schimb ele sunt sclavele de fapt si asta trebuie sa fie! Niste sclave ce sunt platite sa satisfaca o persoana!

 

 

Acum nu zic ca trebuiesc batute dar trebuiesc tratate ca pe niste sclave!

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Unele au pretentia sa aibe sclavi ce platesc sa fie sclavi! Si de aceea se promoveaza asa de dur! Dar in schimb ele sunt sclavele de fapt si asta trebuie sa fie! Niste sclave ce sunt platite sa satisfaca o persoana!

 

 

Acum nu zic ca trebuiesc batute dar trebuiesc tratate ca pe niste sclave!

Trebuiesc tratate asa cum trateaza la randul lor 

Multe desi nu arata isi cunosc valoarea 

Mai departe tu ca barbat trebuie sa nu cazi in mirajele lor comportamentale si sa ajungi sa o consideri mai mult decat ce e pentru simplu fapt ca te a tratat frumos 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Trebuiesc tratate asa cum trateaza la randul lor 

Multe desi nu arata isi cunosc valoarea 

Mai departe tu ca barbat trebuie sa nu cazi in mirajele lor comportamentale si sa ajungi sa o consideri mai mult decat ce e pentru simplu fapt ca te a tratat frumos

 

Da multe sunt deranjate daca le zici ca sunt prostituate sau curve....

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Da multe sunt deranjate daca le zici ca sunt prostituate sau curve....

Dar nu trebuie sa le zici omule nimic  :laugh2  

E ca la magazin iti faci cumparaturile platesti si iesi afara nu ramai cu casiera la taclale despre lume si viata 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dar nu trebuie sa le zici omule nimic  :laugh2  

E ca la magazin iti faci cumparaturile platesti si iesi afara nu ramai cu casiera la taclale despre lume si viata

 

Eehhh ma refeream cand vorbesti cu ele! Poate aici pe forum...

Sau....

 

Poate...

 

 

Imi place sa le fac curve in timp ce le fut ceea ce chiar imi place enorm

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Eehhh ma refeream cand vorbesti cu ele! Poate aici pe forum...

Sau....

 

Poate...

 

 

Imi place sa le fac curve in timp ce le fut ceea ce chiar imi place enorm

=)))))

Off si ce se mai supara of of of  :slap2  

E un topic vechi aici intitulat Invatati sa vorbiti 

Veezi domne cum suna lumea la ele si in loc de 1000 de formule protocolare inainte de intrebarile de rutina multi dintre noi le punem in fata faptului implinit la modul 

Cat e ora 

Cat e scoru ...=))))

Cat se chinuie unele din ele sa ne arate o alta nuanta a lor dar pe care noi ca niste magari refuzam sa o vedem si tratam totul la superlativ 

Mai da-le n pula mea ..culmea dupa ce ca avem gandirea asta sincer nu inteleg de ce mai mergem la ele ca in fond oricum nu fac 2 scuipati pentru nimeni multe din ele au fost hulite pana si de familie 

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

E ca la magazin iti faci cumparaturile platesti si iesi afara nu ramai cu casiera la taclale despre lume si viata

Aici te contrazic, as fute-o pe una de la Carrefour 🤣🤣🤣

P.S: mai e si una la Petrom dar am vazut-o o singura data si in plm nu pot baga motorina zilnic 😀

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Aici te contrazic, as fute-o pe una de la Carrefour

P.S: mai e si una la Petrom dar am vazut-o o singura data si in plm nu pot baga motorina zilnic

Aveam si eu pata tot pe una de la Carrefour Orhideea acum cativa ani  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

=)))))

Off si ce se mai supara of of of  :slap2  

E un topic vechi aici intitulat Invatati sa vorbiti 

Veezi domne cum suna lumea la ele si in loc de 1000 de formule protocolare inainte de intrebarile de rutina multi dintre noi le punem in fata faptului implinit la modul 

Cat e ora 

Cat e scoru ...=))))

Cat se chinuie unele din ele sa ne arate o alta nuanta a lor dar pe care noi ca niste magari refuzam sa o vedem si tratam totul la superlativ 

Mai da-le n pula mea ..culmea dupa ce ca avem gandirea asta sincer nu inteleg de ce mai mergem la ele ca in fond oricum nu fac 2 scuipati pentru nimeni multe din ele au fost hulite pana si de familie

 

Topicul acela si ideea de a vorbi protocolar vine de la aceeasi idee ca la traficul de droguri!

Tot ce spui tu mai sus inseamna defapt :

 

Vorbeste in pula mea altfel ca ne ia garda pentru ca noi suntem grup infractional cu prostituate si pesti!

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Topicul acela si ideea de a vorbi protocolar vine de la aceeasi idee ca la traficul de droguri!

Tot ce spui tu mai sus inseamna defapt :

 

Vorbeste in pula mea altfel ca ne ia garda pentru ca noi suntem grup infractional cu prostituate si pesti!

Daca e pe gandirea ta inseamna ca e cam naspa situatia =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...