Sari la conținut

Diana 0752675856


diana1771

Postări Recomandate

  • Telefon: 0727196441
  • Oras:Mures
  • Telefon: 0727196441
  • Oras:Mures
Acum 4 ore, Btgm78 a spus:

La fel Frumoaso☺️

Acum 4 ore, diana1771 a spus:

Hey ! 💕

  Va doresc un weekend minunat !💋💋

1082BE40-A230-45C2-84AF-495D83CB5091.jpeg

 

wooow ce frumusete 😊

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unclem
Reputație: 0
Acum 2 ore, yayapwr a spus:

Nu as vrea sa fiu rău, dar asta nu e anunțul/numărul  Dianei? 

 

Sau cel cred ca este ea. 

Nu e nr ei. Se vede clar pe telefon la ce nr sună. 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

ce-i drept se vede 0754834207,mie mi s-a parut poza cunoscuta ,nu numarul,dar cand l=am cautat pe google am gsit topicul din timisoara unde a fost cu ceva timp inainte https://nimfomane.com/forum/topic/121874-0754834207-diana-pentru-prima-oara-in-timisoara/page/15/

Ceea ce vreau sa zic este ca Diana a fost victima unei glume proaste,am fost in tm la ea ,super faina fata,nu o acuz de nimic aici ,incerc doar sa subliniez ca cineva si-a batut joc de ea. Imi cer scuze fata de Diana daca prin acest post am indispus-o ,iar pe voi ,cei doi indragostiti,nu inteleg reactia voastra,am vrut sa subliniez ceva,nu ati reusit sa intelegi ,cam greu cu voi.....

Link spre comentariu
  • Oras:Calea Lactee
  • Oras:Calea Lactee
Acum 9 ore, yayapwr a spus:

ce-i drept se vede 0754834207,mie mi s-a parut poza cunoscuta ,nu numarul,dar cand l=am cautat pe google am gsit topicul din timisoara unde a fost cu ceva timp inainte https://nimfomane.com/forum/topic/121874-0754834207-diana-pentru-prima-oara-in-timisoara/page/15/

Ceea ce vreau sa zic este ca Diana a fost victima unei glume proaste,am fost in tm la ea ,super faina fata,nu o acuz de nimic aici ,incerc doar sa subliniez ca cineva si-a batut joc de ea. Imi cer scuze fata de Diana daca prin acest post am indispus-o ,iar pe voi ,cei doi indragostiti,nu inteleg reactia voastra,am vrut sa subliniez ceva,nu ati reusit sa intelegi ,cam greu cu voi.....

Măi prietene,capul tău clar are o formă mai pătrățoasă,iar mintea îți este undeva prin colțurile lui...Asta,ca să fiu mai blând în exprimare...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...