Sari la conținut

Diana 0752675856


diana1771

Postări Recomandate

  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila

Buna seara !♥️

De maine voi fi disponibila la voi in oras !🥰

Serviciile mele sunt :

oral protejat /neprotejat (doar in functie de igiena)

normal (doar protejat)

69

masaj

diferite poziții 

sărutări (doar in functie de igiena,chimie,compatibilitate)

finalizare corporală 

accept anilingus,cunilingus

mici fantezii

Nu fac finalizare orală nici faciala si nici anal ,indiferent de suma oferită !

Cer si ofer seriozitate ,igiena maxima si cei 7 ani de acasa !☺️


200🌹-30 min (1fin)

300🌹-1 h (1-2fin)

Ma gasiti in locatia din bulevardul 1 Decembrie🤗

Pentru mai multe detalii ma gasiti la nr 0752675856 apel,sms,whatsap !

Va pup si va astept cu drag !😘😘

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 17 minute, diabllo21 a spus:

bine ai venit ....sper sa reusesc sa te intalnesc , sa ai o sedere placuta si sa revii

multumesc😘te astept cu drag🤗

Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0

Astăzi m-am trezit cu gânduri mari în ceea ce o privește pe Diana, un duș temeinic, bărbierit, parfumat, aranjat, trimis mesaj, am încercat și vreo două apeluri și...nimic.

Când mi-am dat seama că asta nu-i ziua mea norocoasă, am încercat la colega ei dar...prea târziu.

Și mâine-i o zi.

Mai încerc.

Te pup Diana...deocamdată virtual.

Link spre comentariu
  • Oras:Calea Lactee
  • Oras:Calea Lactee
Acum 54 minute, fardugol a spus:

Astăzi m-am trezit cu gânduri mari în ceea ce o privește pe Diana, un duș temeinic, bărbierit, parfumat, aranjat, trimis mesaj, am încercat și vreo două apeluri și...nimic.

Când mi-am dat seama că asta nu-i ziua mea norocoasă, am încercat la colega ei dar...prea târziu.

Și mâine-i o zi.

Mai încerc.

Te pup Diana...deocamdată virtual.

Eu când am gânduri mari cu Diana, pentru o zi anume,îmi pregătesc terenul în prealabil cu cel puțin o zi înainte...Încep cu programarea,iar dacă se concretizează,merg mai departe prin a verifica nivelul de cherosen din rezervor și elicea de la elicopter dacă  este în  parametrii ,.că deh...am ce zbura până la ea:)))Pe urmă trec la pregătirile descrise de tine și țuști😉

Succes! Pentru Diana chiar se merită să insiști.

Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0
Acum 10 ore, alegri a spus:

Eu când am gânduri mari cu Diana, pentru o zi anume,îmi pregătesc terenul în prealabil cu cel puțin o zi înainte...Încep cu programarea,iar dacă se concretizează,merg mai departe prin a verifica nivelul de cherosen din rezervor și elicea de la elicopter dacă  este în  parametrii ,.că deh...am ce zbura până la ea:)))Pe urmă trec la pregătirile descrise de tine și țuști😉

Succes! Pentru Diana chiar se merită să insiști.

Mulțumesc colegu’... cu două zile înainte, pe alt topic...

La 31.05.2021 la 16:48, fardugol a spus:

Are și colegă, Diana1771, pe care am vazut-o preț de câteva secunde, chiar am încercat să-mi fac o programare dar zice că nu face de pe o zi pe alta.

Încerc eu cu mesaj zilele astea.

 

 ...am verificat elicopterul, are kerosen, dar elicea e blocată.

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania

Salutare confutaciosi.

Vizitat strașnica moldoveanca la început se săptămâna. Programare făcută lejer prin wpp și onorata de ambele părți.

La ora stabilită m-am prezentat la locația de B-dul 1 Dec. unde am întâlnit, conform așteptărilor, o fata frumoasa, subtirica, numa buna di tăvăleală, cu un accent sexi de moldova de dincolo😍

Lupta dintre moldovieni și turci sa desfășurat in doua runde, in care de fiecare data a câștigat moldovienii. Turcul cel învârtoșat a avut parte de ON soft, destul de bun, întors serviciul in ,,da șieți mai umblă limba”, și NP de excepție, la care am avut ceva de lupta mai ales la runda doi. Făcut dus după pentru ca era ff cald și eram leoarcă.

Note eu nu dau dar in opinia mea fătuca se apropie de maxim. M-am simțit foarte bine, nefiind grăbit deloc. Cadou 300 de tigri carpatini.

Voi reveni cu siguranța la tine Diana😘

ps: Cât mai rămâi in Mures?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 15 ore, radu_cel_mar a spus:

Salutare confutaciosi.

Vizitat strașnica moldoveanca la început se săptămâna. Programare făcută lejer prin wpp și onorata de ambele părți.

La ora stabilită m-am prezentat la locația de B-dul 1 Dec. unde am întâlnit, conform așteptărilor, o fata frumoasa, subtirica, numa buna di tăvăleală, cu un accent sexi de moldova de dincolo😍

Lupta dintre moldovieni și turci sa desfășurat in doua runde, in care de fiecare data a câștigat moldovienii. Turcul cel învârtoșat a avut parte de ON soft, destul de bun, întors serviciul in ,,da șieți mai umblă limba”, și NP de excepție, la care am avut ceva de lupta mai ales la runda doi. Făcut dus după pentru ca era ff cald și eram leoarcă.

Note eu nu dau dar in opinia mea fătuca se apropie de maxim. M-am simțit foarte bine, nefiind grăbit deloc. Cadou 300 de tigri carpatini.

Voi reveni cu siguranța la tine Diana😘

ps: Cât mai rămâi in Mures?

iti multumesc frumos pt vizita🤗😘te mai astept 🤗🤗💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 2 ore, fritz86 a spus:

Am inceput cu stangu prin mesaje dar pana la urma am ramas wow.. super okey fata asta recomand cu drag

😄unde incepi cu stângul ,acolo ramîi cu dreptul🤣te pup🤗💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 17 ore, radu_cel_mar a spus:

Diana, nu mi-ai răspuns cât mai stai in Mures.

Săptămâna viitoare te mai găsesc? Sau pleci cu dia_dia?

buna,da mai sunt si saptamana viitoare😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Ieri am reușit să ajung la titulara topicului, programare făcută prin whatsapp.
Fata e frumoasă și foarte sexy din cap până în picioare, înaltă, cu păr frumos și îngrijit, cu piele fină, un pic timidă.
M-a poftit direct în cameră, s-a pus în pat și aștepta să mă alătur ei. A început cu un ON bun, delicat și lent, iar când soldățelul s-a făcut mare și gata de luptă, fata s-a speriat un pic de el. Se vedea din expresia ei. 
Am cerut să trecem un pic la 69, are o păsărică faină si strâmtă. Am simțit lucrul acesta din momentul ce am trecut la normal și a introdus-o. Am început cu LOT, s-a aplecat pe pieptul meu, scoțând niște gemete ușoare, timide, dar din păcate m-am și terminat la LOT, ea fiind strâmtă.
M-am simțit un pic prost în fața ei, că totul s-a terminat așa de repede. Dar totuși mă bucur că am ajuns la ea.
E de revenit la ea? Clar trebuie neapărat să mai ajung la ea săptămâna viitoare pentru o revanșă.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
Acum 9 ore, zsoe_y a spus:

Ieri am reușit să ajung la titulara topicului, programare făcută prin whatsapp.
Fata e frumoasă și foarte sexy din cap până în picioare, înaltă, cu păr frumos și îngrijit, cu piele fină, un pic timidă.
M-a poftit direct în cameră, s-a pus în pat și aștepta să mă alătur ei. A început cu un ON bun, delicat și lent, iar când soldățelul s-a făcut mare și gata de luptă, fata s-a speriat un pic de el. Se vedea din expresia ei. 
Am cerut să trecem un pic la 69, are o păsărică faină si strâmtă. Am simțit lucrul acesta din momentul ce am trecut la normal și a introdus-o. Am început cu LOT, s-a aplecat pe pieptul meu, scoțând niște gemete ușoare, timide, dar din păcate m-am și terminat la LOT, ea fiind strâmtă.
M-am simțit un pic prost în fața ei, că totul s-a terminat așa de repede. Dar totuși mă bucur că am ajuns la ea.
E de revenit la ea? Clar trebuie neapărat să mai ajung la ea săptămâna viitoare pentru o revanșă.

multumesc 🤗te mai astept ☺️☺️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila
  • Telefon: 0752675856
  • Disponibila

Neata🤗

Disponibila pentru programari !😘

Dragilor  ,in cazul in care nu raspund la telefon ,va rog din suflet sa nu disperați cu apeluri incontinuu,ci lasati un mesaj si eu va raspund indata ce ma eliberez!

Multumesc pentru intelegere !

Va pup !💋

 

  • Inimioara 4
Link spre comentariu

1 oră în urmă, diana1771 a spus:

Neata🤗

Disponibila pentru programari !😘

Dragilor  ,in cazul in care nu raspund la telefon ,va rog din suflet sa nu disperați cu apeluri incontinuu,ci lasati un mesaj si eu va raspund indata ce ma eliberez!

Multumesc pentru intelegere !

Va pup !💋

7EB8FE81-BA5C-44F2-9D1D-BDC23F86A9F8.jpeg

Misto privelistea din oglinda 🙂

Muta si tu oglinda in spatele tau sa vedem si celelalte imprejurimi 😂😂😂♥️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...