Sari la conținut

Mada ❤️ 0763134207 ❤️ Berceni


Vizitator sexyass25

Postări Recomandate

Vizitator sexyass25
Reputație: 0

Buna dragilor, ma numesc MADADALINA. Am sa incep sa ma descriu putin,am 25 de ani 1,65cm, 55 gk ochii caprui. Este prima oara cand lucrez in Bucuresti

Serviciile mele sunt:
Standard
- Sex oral protejat
- Sex normal protejat
- Finalizare corporala
- 69

Cadoul in compania mea este de:
150 lei - 1 finalizare (30 de minute)
250 lei- 2 finalzari (60 de minute)

Servicii aditionale (contra-cost):
- FK +50lei si doar pe baza de simpatie - daca nu exista chimie intre noi, nu fac (decid eu daca e ok)
- Oral neprotejat +50lei - in functie de igiena (decid eu daca e ok)
- Anal +50 si doar in functie de marime (decid eu daca e ok sau nu)

NU fac:
- CIM
- CIF
- Dominatie soft/hard
- Deplasari

Locatia mea este in zona Berceni vizavi de Metro sector 4, este o locatie discreta si curata ❤
Programul meu este flexibil, dar cel mai bine prefer programarile facute pe WhatsApp si confirmate cu 1h inainte (NU raspund la numere private)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Interesant si incitant anuntul. Niste poze ar ajuta. Inteleg ca prestezi prima data in Bucuresti, dar pe unde ai mai lucrat aveai si un nr. de telefon?

Asta doar in situatia in care doresti sa te si viziteze cineva. Si am o nelamuriere, esti singura sau sunteti mai multe, ca asa reiese din anunt?

Bonne chance!

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Interesant si incitant anuntul. Niste poze ar ajuta. Inteleg ca prestezi prima data in Bucuresti, dar pe unde ai mai lucrat aveai si un nr. de telefon?

Asta doar in situatia in care doresti sa te si viziteze cineva. Si am o nelamuriere, esti singura sau sunteti mai multe, ca asa reiese din anunt?

Bonne chance!

Imi cer scuze ca nu am vazut nr. de telefon in topic.

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Buna Laury, nu pot vorbi eu in locul nimănui, îmi este prietena și i-am recomandat acest site și pe voi de-asemenea.

Buna, tu o stii mai bine, ne poti da un insight despre ea, cum arata, cum se poarta, ii place sexul?
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator franckblack
Reputație: 0

Buna Laury, nu pot vorbi eu in locul nimănui, îmi este prietena și i-am recomandat acest site și pe voi de-asemenea.

Ar fi trebuit sai recomanzi si tarifele. Sub 300, in piata de azi, mie frica ce gasesc in spatele usi...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ar fi trebuit sai recomanzi si tarifele. Sub 300, in piata de azi, mie frica ce gasesc in spatele usi...

 

Off pai ia spune mi tu mie cine sa vă mai înțeleagă pe voi? Când este mare nu este bine când este mic iar nu este bine :)))

Asemenea și le femei :D :))

Glumesc

Fiecare cere și iți pune prețul care vrea cum crede ca este mai ok :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...