Sari la conținut

Mada ❤️ 0763134207 ❤️ Berceni


Vizitator sexyass25

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fratilor chiar nu îmi vine sa cred cum decade forumul. Cred ca este mult prea permisiv pisicu'

Cum apare o fata noua cum încep toți cu jigniri, ce neagra e la cur, în coltul gurii... Plm va duceți sa futeti sau sa va insurati??. Va mirați ca se poarta aiurea apoi...

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Fata arata  bine din poze, oferta si preturile par a fi ok, eu as vizita-o doar ca pentru mine locatia undeva pe Metalurgiei (Auchan, Metro) e foarte departe, fac aproape 1 ora pana acolo. Dar daca merita nu mai conteaza distanta.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost eu ieri la Mădălina.

Pozele sunt ale ei. Este drăguță la fața. Este atenta la nevoile clientului. M-a întrebat dacă doresc suc sau apă. M-a întrebat dacă doresc la duș. Se poarta frumos. Are corp sexy, sâni micuți dar plăcuți, sfârcuri sensibile. Are și un cățel simpatic care se plimba prin garsoniera cu un iepuraș în gură.

 

Ingiena: 10

Gfe:9 extra 50 lei pt FK

Fizic : 8

Normal: 9

Oral: 8

 

La oral as fi preferat sa decid eu când sa îmi pună prezervativ și sa trecem la normal. A decis ea pentru mine...

 

Anal: în postare zice ca face dar mie mi-a zis ca nu poate face cu mine (probabil grosimea)...

 

Finalizare: corporală. Am finalizat în poziția capra. Mi s-a atras atenția ca trebuia sa finalizez în prezervativ sau în alta poziție în care sa finalizez pe mine.... nu pe ea... .

 

Preț: 150 lei finalizarea ( + extra 60 lei pt oral neprotejat, desi în postarea de pe forum nu scrie nimic despre asta + extra 60 lei pt french kiss, desi în postarea de pe forum nu scrie nimic despre asta. În total 270 lei pt o finalizare cu ON și FK. Cam mult....

 

De revenit: DA, dar ar fi de preferat ON inclus în prețul de 150 finalizarea / 250 ora

 

Ciocane tari!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

În anunț scrie ca face cob și cof.. Doar cim e extra.. Nu scrie ca cere extra pt fk și oral nepro...

Pare sa nu merite deplasarea.. Ajunge la 450 și ceva de lei ora cu tot cu anal și cim.. în loc 300-350 lei...

Poate întra ea sau delia și ne lămuresc fetele

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Era pe lista mea scurta, de vizitat.. Dar parca nu m as mai risca acum... Îmi plăcea de ea.. Și m as fi dus pt anal..mai ales ca sunt în zona... Dar sa mi ceara extra pt orice.. Și nici măcar pe corp sa nu pot sa mi dau drumul.. Sa termin "per mine".. E cam aiurea...

Așteptam să ne lămurească fetele

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost eu ieri la Mădălina.

Pozele sunt ale ei. Este drăguță la fața. Este atenta la nevoile clientului. M-a întrebat dacă doresc suc sau apă. M-a întrebat dacă doresc la duș. Se poarta frumos. Are corp sexy, sâni micuți dar plăcuți, sfârcuri sensibile. Are și un cățel simpatic care se plimba prin garsoniera cu un iepuraș în gură.

 

Ingiena: 10

Gfe:9 extra 50 lei pt FK

Fizic : 8

Normal: 9

Oral: 8

 

La oral as fi preferat sa decid eu când sa îmi pună prezervativ și sa trecem la normal. A decis ea pentru mine...

 

Anal: în postare zice ca face dar mie mi-a zis ca nu poate face cu mine (probabil grosimea)...

 

Finalizare: corporală. Am finalizat în poziția capra. Mi s-a atras atenția ca trebuia sa finalizez în prezervativ sau în alta poziție în care sa finalizez pe mine.... nu pe ea... .

 

Preț: 150 lei finalizarea ( + extra 60 lei pt oral neprotejat, desi în postarea de pe forum nu scrie nimic despre asta + extra 60 lei pt french kiss, desi în postarea de pe forum nu scrie nimic despre asta. În total 270 lei pt o finalizare cu ON și FK. Cam mult....

 

De revenit: DA, dar ar fi de preferat ON inclus în prețul de 150 finalizarea / 250 ora

 

Ciocane tari!

 

Mulțumim frate!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...