Sari la conținut

Mada ❤️ 0763134207 ❤️ Berceni


Vizitator sexyass25

Postări Recomandate

  • Oras:xxx
  • Oras:xxx

Am fost eu la Mada acum, las review complet cand ajung acasa, e de bine.

Nu stiu ce este de bine sau nu ,,, nu intru in polemici ... dar cum au spus si alti colegi mai sus sa vedem niste regenzi de la colegi mai credibili , nu doar 5 - 10 postari si gata s a descoperit "gralul" .. si eu o sa incerc sa vb cu domnisoara dar doar daca face si deplasari si sa doar daca stabilim initial tariful si "dorintele"... bafta ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tocmai m-am intors de la Mada, va las aici lista de preturi si mai jos putin si review-ul. 

 

150 - 30 de min 

250 - 60 de min 

350 - 90 de min 

 

Servicii standard: 

 

Oral protejat

Normal protejat

Finalizare corporala 

 

 

Aditionale: 

FK +50lei si doar pe baza de simpatie, daca nu vrea, nu face, chiar daca vrei sa platesti

Oral neprotejat + 50lei - in functie de igiena

Anal +50 si doar in functie de marime, din nou, daca nu vrea, nu face, chiar daca vrei sa platesti

 

Si acum review-ul 

 

Locatie: 9 - i-am dat 9 pentru ca e pe Metalurgiei, care pentru multi nu e chiar usor accesibila, are o garsoniera decomandata, moderna, intr-un complex rezidential, curata si cocheta. 

Fata: 10 - daca nu te deranjeaza faptul ca este de etnie, fata e frumusica foc, pozele alea de mai sus sunt reale

Corp: 8 - pentru marea majoritate, 10 pentru mine, chiar nu am avut ce sa ii reprosez, are aproximativ 1.65, sanii mici spre medii, frumosi, fermi, funduletul misto, am vazut ca sunt unii pe aici, care sunt putin mai exigenti decat mine, asa ca i-am dat 8, a zis ca isi face in curand abonament la sala, asa ca o sa fie ok si pt aia in curand. 

Oral - 10 - a muncit mult, s-a implicat si a acceptat si indicatii, ca sa facem sa fie bine pentru mine, care oricum termin mai greu 

 

M-ar fi tentat sa incerc si un anal, dar nu ma incadram in marime, asa ca a trebuit sa-mi pun pofta in cui. 

 

Actiunea:

Overall a fost o experienta placuta, m-a asteptat doar in chilotei, trebuie sa recunosc ca pentru cateva secunde m-am emotionat putin, dar mi-am revenit pe parcurs. 

Am stat putin de vorba in bucatarie, m-am bagat la dus (am primit prosop curat, masina de spalat mergea, erau alte prosoape acolo), cabina de dus era utilata cu o gramada de feluri de gel de dus. 

Am trecut in pat, m-am jucat eu putin cu ea, s-a umezit destul de repede si am trecut la un 69, am schimbat intr-un oral neprotejat, unde a avut mare grija sa ma simt bine, nu s-a jucat foarte mult cu bilutele, dar pentru mine e ok, ca oricum nu prea imi place, dar banuiesc ca daca ii spui cum iti place, se conformeaza si te ajuta, privelistea foarte misto, e o placere sa o vezi la treaba. 

A urmat normalul protejat, am schimbat cateva pozitii, nu s-a plans, nu a comentat, ba chiar a participat si mi-a cerut ea sa i-o dau pe la spate, mi-a placut asta, faptul ca a avut initiativa, am mai schimbat vreo 3-4 pozitii si dupa aia m-a terminat ea. 

 

Toata distractia a durat vreo ora si ceva, nu s-a uitat la ceas, n-am avut deranj de la telefon (era pe silent, cred). 

 

Halatul a fost 300. 

 

Din nou, da, este de etnie, dar pe mine nu ma derajeaza, e frumoasa, cu siguranta o sa ma mai duc la ea 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu ce este de bine sau nu ,,, nu intru in polemici ... dar cum au spus si alti colegi mai sus sa vedem niste regenzi de la colegi mai credibili , nu doar 5 - 10 postari si gata s a descoperit "gralul" .. si eu o sa incerc sa vb cu domnisoara dar doar daca face si deplasari si sa doar daca stabilim initial tariful si "dorintele"... bafta ! 

 

Absolut de acord cu tine, eu am dat un feedback din perspectiva mea, fata mi-a vorbit frumos, eu am facut la fel, am avut o experienta placuta, chiar nu am ce sa ii reprosez si dupa aia am postat aici, ca sa se stie ca cineva a fost la ea si nu mi-a vorbit cu aere de diva, cum am mai vazut un comment pe aici. Cred ca unii nu inteleg ca trebuie sa vorbesti frumos, ca sa ti se vorbeasca frumos. 

 

Bafta cu deplasarile, din cate stiu eu nu face, asa ca nu cred ca o sa te intelegi si cu tarifele, ti le-am dat eu mai sus si cred ca am acoperit tot sau esentialul, daca ai cerinte speciale, te intelegi cu ea. 

 

 

sa pui in titlu "cel mai bun anal" si sa nu poti oferii nici basics. super convingatoare  :laugh2

 

Nu vreau sa comentez in privinta asta, nu i-am scris eu titlul topicului, eu sunt doar client  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx

Tocmai m-am intors de la Mada, va las aici lista de preturi si mai jos putin si review-ul. 

 

150 - 30 de min 

250 - 60 de min 

350 - 90 de min 

 

Servicii standard: 

 

Oral protejat

Normal protejat

Finalizare corporala 

 

 

Aditionale: 

FK +50lei si doar pe baza de simpatie, daca nu vrea, nu face, chiar daca vrei sa platesti

Oral neprotejat + 50lei - in functie de igiena

Anal +50 si doar in functie de marime, din nou, daca nu vrea, nu face, chiar daca vrei sa platesti

 

Si acum review-ul 

 

Locatie: 9 - i-am dat 9 pentru ca e pe Metalurgiei, care pentru multi nu e chiar usor accesibila, are o garsoniera decomandata, moderna, intr-un complex rezidential, curata si cocheta. 

Fata: 10 - daca nu te deranjeaza faptul ca este de etnie, fata e frumusica foc, pozele alea de mai sus sunt reale

Corp: 8 - pentru marea majoritate, 10 pentru mine, chiar nu am avut ce sa ii reprosez, are aproximativ 1.65, sanii mici spre medii, frumosi, fermi, funduletul misto, am vazut ca sunt unii pe aici, care sunt putin mai exigenti decat mine, asa ca i-am dat 8, a zis ca isi face in curand abonament la sala, asa ca o sa fie ok si pt aia in curand. 

Oral - 10 - a muncit mult, s-a implicat si a acceptat si indicatii, ca sa facem sa fie bine pentru mine, care oricum termin mai greu 

 

M-ar fi tentat sa incerc si un anal, dar nu ma incadram in marime, asa ca a trebuit sa-mi pun pofta in cui. 

 

Actiunea:

Overall a fost o experienta placuta, m-a asteptat doar in chilotei, trebuie sa recunosc ca pentru cateva secunde m-am emotionat putin, dar mi-am revenit pe parcurs. 

Am stat putin de vorba in bucatarie, m-am bagat la dus (am primit prosop curat, masina de spalat mergea, erau alte prosoape acolo), cabina de dus era utilata cu o gramada de feluri de gel de dus. 

Am trecut in pat, m-am jucat eu putin cu ea, s-a umezit destul de repede si am trecut la un 69, am schimbat intr-un oral neprotejat, unde a avut mare grija sa ma simt bine, nu s-a jucat foarte mult cu bilutele, dar pentru mine e ok, ca oricum nu prea imi place, dar banuiesc ca daca ii spui cum iti place, se conformeaza si te ajuta, privelistea foarte misto, e o placere sa o vezi la treaba. 

A urmat normalul protejat, am schimbat cateva pozitii, nu s-a plans, nu a comentat, ba chiar a participat si mi-a cerut ea sa i-o dau pe la spate, mi-a placut asta, faptul ca a avut initiativa, am mai schimbat vreo 3-4 pozitii si dupa aia m-a terminat ea. 

 

Toata distractia a durat vreo ora si ceva, nu s-a uitat la ceas, n-am avut deranj de la telefon (era pe silent, cred). 

 

Halatul a fost 300. 

 

Din nou, da, este de etnie, dar pe mine nu ma derajeaza, e frumoasa, cu siguranta o sa ma mai duc la ea 

Eu chiar sper ca ce spui tu sa fie adevarat ... dar ai 7 postari in 24 h cu un cont din 2018 ,,,, si prezinti ofertele mai bine decat domnisoarele.... cum am zis mai devreme .... 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu chiar sper ca ce spui tu sa fie adevarat ... dar ai 7 postari in 24 h cu un cont din 2018 ,,,, si prezinti ofertele mai bine decat domnisoarele.... cum am zis mai devreme .... 

 

Din nou iti spun, nu ma deranjeaza faptul ca esti sceptic, e chiar bine pentru tine si te incurajez sa nu te schimbi, ca am vazut ca sunt multi trolli si tepari pe aici, asa ca a ta, e o atitudine sanatoasa. 

 

Ma bucura si faptul ca apreciezi stilul meu literar, ma bucur sa aud/vad ca scoala aia pe care am facut-o, nu s-a dus pe apa Sambetei, am incercat sa fac review-urile cat mai detaliate, clare si concise, asa cum mi-ar placea mie sa vad inainte sa ma duc la vreo domnisoara. 

 

Maine, daca nu intervine ceva, ii fac un review Jessikai (https://nimfomane.com/forum/topic/159049-jessyka-0723427614/page-1?hl=jessik)

Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx

Absolut de acord cu tine, eu am dat un feedback din perspectiva mea, fata mi-a vorbit frumos, eu am facut la fel, am avut o experienta placuta, chiar nu am ce sa ii reprosez si dupa aia am postat aici, ca sa se stie ca cineva a fost la ea si nu mi-a vorbit cu aere de diva, cum am mai vazut un comment pe aici. Cred ca unii nu inteleg ca trebuie sa vorbesti frumos, ca sa ti se vorbeasca frumos. 

 

Bafta cu deplasarile, din cate stiu eu nu face, asa ca nu cred ca o sa te intelegi si cu tarifele, ti le-am dat eu mai sus si cred ca am acoperit tot sau esentialul, daca ai cerinte speciale, te intelegi cu ea. 

 

 

 

Nu vreau sa comentez in privinta asta, nu i-am scris eu titlul topicului, eu sunt doar client  :laugh2

Iti multumesc pentru feedback ... dar ce spui tu se cam contrazice cu ce spun alti colegi ( la oferta ma refer cele discutate si cele prestate ) ... iar daca pe deplasari "din cate cunosti tu" nu ne potrivim asta e .. nici eu nu merg pana in Berceni Metro ... pana la urma noi platim ( fara suparare )  ... iar de vb altfel decat frumos cu fata nici nu se pune problema ca ne intelegem sau nu ... 

Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx

Din nou iti spun, nu ma deranjeaza faptul ca esti sceptic, e chiar bine pentru tine si te incurajez sa nu te schimbi, ca am vazut ca sunt multi trolli si tepari pe aici, asa ca a ta, e o atitudine sanatoasa. 

 

Ma bucura si faptul ca apreciezi stilul meu literar, ma bucur sa aud/vad ca scoala aia pe care am facut-o, nu s-a dus pe apa Sambetei, am incercat sa fac review-urile cat mai detaliate, clare si concise, asa cum mi-ar placea mie sa vad inainte sa ma duc la vreo domnisoara. 

 

Maine, daca nu intervine ceva, ii fac un review Jessikai (https://nimfomane.com/forum/topic/159049-jessyka-0723427614/page-1?hl=jessik)

Sper ca nu te deranjeaza atat timp cat ce ai descris este adevarat 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Contact, eu sunt de acord cu tine, tu platesti si poti sa pui niste conditii, eu iti spun ca fix intrebarea aia i-am pus-o si eu pe WhatsApp cand am facut programarea si mi-a zis ca nu face deplasari. 

Am avut o discutie si la fata locului despre asta si raspunsul a ramas invariabila acelasi, nu face deplasari. 

 

Daca stai sa te gandesti bine, la cati psihopati sunt pe lumea asta, nu e neaparat de mirare ca fata nu vrea sa faca deplasari, uite, la mine spre exemplu a fost prima data cand am fost eu intr-o deplasare si am facut-o tocmai pentru ca am vazut o parte dintre review-urile de aici si am vrut sa vad si eu ce "aere de diva" are si alte din astea si plecasem de la premiza ca ajung acolo si daca nu imi place, plec, dar fata mi-a vorbit frumos pe WhatsApp, mi-a vorbit frumos si cand am ajuns si am decis sa raman, cred ca diferenta intre mine si celalt user, a facut-o comportamentul meu/al lui fata de ea. 

 

Oricum ar fi, astept sa vad si eu niste review-uri de la niste useri mai experimentati, sa vad ce zic si ei. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tocmai m-am intors de la Mada, va las aici lista de preturi si mai jos putin si review-ul.

 

150 - 30 de min

250 - 60 de min

350 - 90 de min

 

Servicii standard:

 

Oral protejat

Normal protejat

Finalizare corporala

 

 

Aditionale:

FK +50lei si doar pe baza de simpatie, daca nu vrea, nu face, chiar daca vrei sa platesti

Oral neprotejat + 50lei - in functie de igiena

Anal +50 si doar in functie de marime, din nou, daca nu vrea, nu face, chiar daca vrei sa platesti

 

Si acum review-ul

 

Locatie: 9 - i-am dat 9 pentru ca e pe Metalurgiei, care pentru multi nu e chiar usor accesibila, are o garsoniera decomandata, moderna, intr-un complex rezidential, curata si cocheta.

Fata: 10 - daca nu te deranjeaza faptul ca este de etnie, fata e frumusica foc, pozele alea de mai sus sunt reale

Corp: 8 - pentru marea majoritate, 10 pentru mine, chiar nu am avut ce sa ii reprosez, are aproximativ 1.65, sanii mici spre medii, frumosi, fermi, funduletul misto, am vazut ca sunt unii pe aici, care sunt putin mai exigenti decat mine, asa ca i-am dat 8, a zis ca isi face in curand abonament la sala, asa ca o sa fie ok si pt aia in curand.

Oral - 10 - a muncit mult, s-a implicat si a acceptat si indicatii, ca sa facem sa fie bine pentru mine, care oricum termin mai greu

 

M-ar fi tentat sa incerc si un anal, dar nu ma incadram in marime, asa ca a trebuit sa-mi pun pofta in cui.

 

Actiunea:

Overall a fost o experienta placuta, m-a asteptat doar in chilotei, trebuie sa recunosc ca pentru cateva secunde m-am emotionat putin, dar mi-am revenit pe parcurs.

Am stat putin de vorba in bucatarie, m-am bagat la dus (am primit prosop curat, masina de spalat mergea, erau alte prosoape acolo), cabina de dus era utilata cu o gramada de feluri de gel de dus.

Am trecut in pat, m-am jucat eu putin cu ea, s-a umezit destul de repede si am trecut la un 69, am schimbat intr-un oral neprotejat, unde a avut mare grija sa ma simt bine, nu s-a jucat foarte mult cu bilutele, dar pentru mine e ok, ca oricum nu prea imi place, dar banuiesc ca daca ii spui cum iti place, se conformeaza si te ajuta, privelistea foarte misto, e o placere sa o vezi la treaba.

A urmat normalul protejat, am schimbat cateva pozitii, nu s-a plans, nu a comentat, ba chiar a participat si mi-a cerut ea sa i-o dau pe la spate, mi-a placut asta, faptul ca a avut initiativa, am mai schimbat vreo 3-4 pozitii si dupa aia m-a terminat ea.

 

Toata distractia a durat vreo ora si ceva, nu s-a uitat la ceas, n-am avut deranj de la telefon (era pe silent, cred).

 

Halatul a fost 300.

 

Din nou, da, este de etnie, dar pe mine nu ma derajeaza, e frumoasa, cu siguranta o sa ma mai duc la ea

Daca ai cunostinta...CIM-ul parca era în servicii cu + 50 lei, la scos sau încă este? Sau e la pachet cu ON +50?!
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:EARTH
  • Oras:EARTH

Hmm,

 

Am cativa ani de la ultima recenzie. Am motivat intr-un post de ce nu le mai fac.... Cine este atat de curios poate sa caute.

Motivul pentru care face exceptie este ca desi am intalnit o dsoara corecta sesizez o doza mare de :shrk  pe aici. 

SI tot din cauza lor, de multe ori am mi-am luat o sumedenie de tepe. Iar acum cand cineva e in regula .... parca nu e in regula.

 

Note

 

SOF 9+

OP 8 spre 9, daca sesizeaza ca iti place, primeste indicatiile potrivite,  insista si insista ... reuseste chiar un super DP, sau poate am eu pula mica.

NP 9

Aspect 8.5, este cea din poze, reala 100% cu un chip f.frumos. Intr-adevar cred ca este de etnie insa nu vad in asta o problema.

Pret 150 finalizare.

Ce pot sa spun este ca esti intrebat de 2-3 ori daca vrei ceva extra. Si nu, nu m-am dus la inceputul programul. Ba cred cam fost chiar ultimul.

De aici si dorinta de a face recenzia. Este corecta, nu vei avea costuri suplimentare, ex situatia in care iti asumi asta de la inceput.

 

Spor in toate!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

 

Fiind in zona aceasta destul de des am decis sa o vizitez pe titulara topicului cu gandul ca poate devin client fidel.

Programare realizata pe whatsapp.

 

Locatie: 8,5 - garsoniera, intru un complex rezidential . 

 

Aspect: 8,75 - arata f bine daca ar face si sala sa fie fundul mai tonifiat se duce in 9+ 

 

OP: 7,5 pt ca a fost protejat si nu a acordat atentie la bilute

 

NP: 8 pe la spate, pozitia ei preferata cica.....mi am dat drumul repede.....mie imi plac tigancile :))))) 

 

Medie/ recomandare: 8.18 . O gagica ok care se comporta si vorbeste frumos. Din pacate avea programare si am stat doar o finalizare 150 ron. O sa revin pt o ora sa ma conving daca o vizitez regulat sau nu.

 

 

Bafta!!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

 

Off pai ia spune mi tu mie cine sa vă mai înțeleagă pe voi? Când este mare nu este bine când este mic iar nu este bine :)))

Asemenea și le femei :D :))

Glumesc

Fiecare cere și iți pune prețul care vrea cum crede ca este mai ok :D

Lasa-l ca a tras pe nas!!😜🤣🤣
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Vizitat si eu ieri mai pe seara. E cu dus si intors la ea sincer.

 

In primul rand, titlul thread-ului e mare CLICKBAIT - face foarte putin din lunga lista de servicii extra. Si totul este contracost. Cu toate astea, pot sa zic ca experienta a fost placuta.

 

Am dat de ea la telefon si mi-a trimis mesaj cu serviciile (nu pot sa pun poza aici):

"150 lei - 30 minute

250 - 60 de minute

350 - 90 de minute

Oral neprotejat in functie de igiena, PSE, OWO, FK, cob, cof, cim (60 ron extra), anal (60 ron extra)."

 

Ma intreb daca stie macar ce inseamna jumate din serviciile alea (mai ales OWO de l-a trecut de 2 ori :)) )

 

Locatia pe langa Metro Berceni - foarte curat si calduros. La fel si primirea si atitudinea ei, asta mi-a placut foarte mult. Nu e pe repede inainte si isi da silinta la oral si normal (ambele protejate) . PSE ar fi singurul serviciu de acolo care pot sa zic sigur ca e indeplinit la fata locului. Mi-a oferit oral neprotejat la 50 extra, dar nu am optat. Cred ca si FK face din ce vad pe aici dar nu am intrebat de el.

 

Fata este chiar cea din poze, doar ca, bineinteles, sunt retusate si acolo era machiata pentru un photoshoot. La corp e cam la fel - poate putin mai grasuta, dar fundul e bomba!

 

 

Anal mi-a zis ca nu poate sa faca cu mine. Din cate am vazut la celelalte recenzii nu a facut nimeni anal cu ea, deci serviciul ala e trecut degeaba in lista.

Am intrebat de cob, cof si cim si a zis ca nu face niciuna dintre astea.

 

Partida a fost destul de ok: misionar si capra in mare parte, nu vrea sa treaca ea deasupra. Se comporta si vorbeste frumos, chiar si cand te refuza - asta e totusi de apreciat pentru mine.

 

7/10 S-ar putea sa revin

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator sexyass25
Reputație: 0

O parte din poze(cele mai frumoase) par nereale.

 

Multumesc pentru compliment, toate pozele sunt reale si imi apartin, te astept sa te convingi singur de asta.  :kiss3

 

Care parte? Ca toate reprezinta aceeasi fata.

 

Corect, toate pozele sunt ale mele, se pot vedea tatuajele. 

 

Poti sa fii un pic mai explicita ?

In functie de perspectiva, vizavi de Metro sector 4 e un cimitir :)

 

Daca esti interesat, imi dai mesaj si iti explic exact unde stau si cum sa ajungi, cand te hotarasti sa ma vizitezi ai numarul meu in titlul topicului. 

 

 

 

Fata arata  bine din poze, oferta si preturile par a fi ok, eu as vizita-o doar ca pentru mine locatia undeva pe Metalurgiei (Auchan, Metro) e foarte departe, fac aproape 1 ora pana acolo. Dar daca merita nu mai conteaza distanta.

 

Multumesc, eu zic ca merita, am vazut ca am avut si cateva review-uri, zic eu ok, asa ca nu ramane decat sa afli pe pielea ta.  :girly

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumesc pentru compliment, toate pozele sunt reale si imi apartin, te astept sa te convingi singur de asta. :kiss3

 

 

Corect, toate pozele sunt ale mele, se pot vedea tatuajele.

 

 

Daca esti interesat, imi dai mesaj si iti explic exact unde stau si cum sa ajungi, cand te hotarasti sa ma vizitezi ai numarul meu in titlul topicului.

 

 

 

 

Multumesc, eu zic ca merita, am vazut ca am avut si cateva review-uri, zic eu ok, asa ca nu ramane decat sa afli pe pielea ta. :girly

Wow..și reușit să faci și primul post după ce ai deschis topicul...cine îți scrie??😄😄😄
Link spre comentariu
Vizitator sexyass25
Reputație: 0

cra cra

 

Corect, sunt de etnie roma 

 

 

Chiar vroiam sa ma duc azi sau mâine pt anal.. Arata bine în poze, creola asa.. Dar parca îmi e frica de teapa..

Prea multe extra.. Nu ma duc pana nu întra sa ne lămurească

 

Buna, anal fac doar in functie de marime (grosime mai exact)

 

 

Poate faci o oferta 250 ora cu anal cu tot, sa strângi câteva recenzii, sa vina clienții... Poate te gândești și la asta..

 

Multumesc pentru sugestie, o sa ma gandesc 

 

In principiu ai dreptate dar am avut de 2 ori surpiza ca la fata locului fie sa refuze un serviciu fie sa ceara extra, in pofida celor stabilite anterior. Dar probabil au fost exceptii. E un sfat bun!

 

Hey, imi pare rau sa aud ca ai avut experiente nasoale, la mine nu cred ca e cazul, postul initial a fost un copy-paste neretusat, am rugat un moderator sa-l editeze, sa fie corespunzator cu serviciile pe care le ofer. 

 

 

Cam neagră fata, cred că are rude ce lucrează cu huila sau manganu'

 

Sunt de etnie roma, sunt tiganca, nu imi este rusine cu asta. 

 

slabut de tot...locatie la mama naibii...aspect o avantajeaza mult pozele si cam bronzata ... vocabular mai de periferie... impresii de diva...servicii mai pe repede inaite si mai pe distantare ( de suntem in pandemie ) faza cu 50 ron in plus pt oral neprotejat cam de jecmaneala... concluzii???.... mult efort pentru nimica

 

Buna, nu stiu exact de unde vine asta cu "impresii de diva", nu stiu daca am vorbit la telefon sau nu, dar imi pare rau daca ai ramas cu impresia asta, parerea mea este ca e una gresita, o sa ii las pe cei care ma viziteaza sa isi dea cu parerea. 

 

Nu stiu ce este de bine sau nu ,,, nu intru in polemici ... dar cum au spus si alti colegi mai sus sa vedem niste regenzi de la colegi mai credibili , nu doar 5 - 10 postari si gata s a descoperit "gralul" .. si eu o sa incerc sa vb cu domnisoara dar doar daca face si deplasari si sa doar daca stabilim initial tariful si "dorintele"... bafta ! 

 

Hey, nu fac deplasari, imi pare rau, dar, te astept pe tine la mine acasa, este o garsoniera curata, intr-un complex rezidential, sunt sigur ca o sa te simti ok. 

 

sa pui in titlu "cel mai bun anal" si sa nu poti oferii nici basics. super convingatoare  :laugh2

 

Recunosc, m-am grabit putin, dar mi-am mai revenit intre timp, am rugat un moderator sa imi editeze postul si titlul threadului, ca sa reflecte putin mai mult realitatea. 

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...