Sari la conținut

Mada ❤️ 0763134207 ❤️ Berceni


Vizitator sexyass25

Postări Recomandate

Vizitator sexyass25
Reputație: 0

Extraordinar de frumoasa insa aici se termina aspectele pozitive.

Am fost, s-a pus la oral astfel incat nici pe umeri sa nu pot s-o ating si dupa 30 secunde zice sa trecem la normal.

Tovarasul inca nu era gata de actiune pentru ca atmosfera era foarte ostila dar degeaba.

I-am zis ca inca nu e ce trebuie, a fost foarte mirata/ indignata cu toate ca se vedea clar (in plm ). A zis ca mda, nu stiu, da’ ia uite, ca ti-ai dat deja drumu’... Ba’ baieti, credeam ca sunt la camera ascunsa, ea insista ca mi-am dat drumul si eu nici nu o bagasem.

M-am ridicat sa ma imbrac si a inceput cu vaicarelile, ca de ce ma imbrac, ca ea nu ma da afara, etc.

Cand sa ma incalt, i-am cerut jumatate din bani inapoi (100 lei) doar sa vad ce zice.

Logic ca nu a percutat si cred ca era bazata femeia ca se tot uita la usa de la bucatarie, probabil ca era cineva, plm, habar n-am.

M-a mai intrebat daca am venit special cu intentii rele, sa-i fac rau.

Pai la prestaria asta si la cum au decurs lucrurile, ce trebuia sa fac? Sa-i mai dau 100 lei?

 

 

Nu te supara pe mine ai venit ti-am facut oral neprotejat m-ai pus capra ai terminat platisei o finalizare ,care s-a si intamplat si dupa mi-ai cerut banii inapoi, cand platesti o finalizare si beneficiezi de serviciile pentru care ai platit nu aveam cum sa iti dau banii inapoi! Daca veneai si doar te uitai da ii primeai la loc dar nu s-a intamplat asta, poate ma uitam spre usa de la bucatarie dar nu era nimeni acolo de cat catelusu meu care il tin inchis acolo de obicei. Alti clienti care au fost la mine pot confirma acest lucru! O zi buna 😊😊

Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

În afara ca se culca(de pula vorbesc) trebuie sa mai și ejaculeze un lichid numit spermă. Din ce scrii tu p aici nu reiese ca ar fi rezultat asa ceva...

Link spre comentariu
Vizitator sexyass25
Reputație: 0

În afara ca se culca(de pula vorbesc) trebuie sa mai și ejaculeze un lichid numit spermă. Din ce scrii tu p aici nu reiese ca ar fi rezultat asa ceva...

 

Data viitoare o sa pastrez prezervativu. Din pacate de data asta nu am stiu ca imi trebuie proba la proces si nu l-am pastrat, dupa cum am zis in alte postari invat si eu din greseli

Link spre comentariu
Vizitator sexyass25
Reputație: 0

Imi pare rau nu am cum sa va multumesc pe toti( nid35) pot sa va ofer o locatie curata,un prosop curat si uscat cand veniti, casa puteti face dus va pot oferi de baut un suc o apa ca poate aveti gura uacqta de pe drum si in limita bunul simt si a unor conditii pe care le-am prezentat in posturile anterioare va pot lasa, contra cost sa va folositi de corpul meu, dar doar atat .

Atata timp cat sunt tratata cu respect nu pleaca nimeni de la mine nemultumit, nu plecati grabiti si nici nesatisfacuti. Pentru cei care vin si cred ca pentru ca mi-au dat un ban sunt sclava lor , imi pare rau dar nu este cazul, as prefera sa ma evitati.

Multumesc si va astept pe cei care va incadrati in conditiile de mai sus.

Link spre comentariu

Extraordinar de frumoasa insa aici se termina aspectele pozitive.

Am fost, s-a pus la oral astfel incat nici pe umeri sa nu pot s-o ating si dupa 30 secunde zice sa trecem la normal.

Tovarasul inca nu era gata de actiune pentru ca atmosfera era foarte ostila dar degeaba.

I-am zis ca inca nu e ce trebuie, a fost foarte mirata/ indignata cu toate ca se vedea clar (in plm ). A zis ca mda, nu stiu, da’ ia uite, ca ti-ai dat deja drumu’... Ba’ baieti, credeam ca sunt la camera ascunsa, ea insista ca mi-am dat drumul si eu nici nu o bagasem.

M-am ridicat sa ma imbrac si a inceput cu vaicarelile, ca de ce ma imbrac, ca ea nu ma da afara, etc.

Cand sa ma incalt, i-am cerut jumatate din bani inapoi (100 lei) doar sa vad ce zice.

Logic ca nu a percutat si cred ca era bazata femeia ca se tot uita la usa de la bucatarie, probabil ca era cineva, plm, habar n-am.

M-a mai intrebat daca am venit special cu intentii rele, sa-i fac rau.

Pai la prestaria asta si la cum au decurs lucrurile, ce trebuia sa fac? Sa-i mai dau 100 lei?

Pretenas, pe topic sunt suficiente recenzii care spun că fatuca este de evitat,dar și câteva intervenții ale fatucii,pline de arfe de DIVA.

Asa se intampla când te crezi mai destept ca altii,

Cand o prostituată îți cere să cumperi prezervative,este ca și cum ai rezerva o masă la restaurant și chelnerul îți cere să cumperi tacâmuri ca restaurantul nu mai are.

Fiți în PLM bărbați, aveti demnitate și nu mai vizitați așa ceva,ca din cauza voast6au prins tupeul asta ordinar....Acceptati orice umilință

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

 

 

 

Printesa, delirezi.

Dupa oralul de 30 secunde, te-ai pus pe spate sa vin eu in misionar si ti-am zis ca nu am cum sa o bag ca nu e sculata.

Si atunci ai zis ca deja am finalizat.

Nu stiu ce fumezi dar vezi ca te-au prajit rau.

 

Frate, țiganu' e țigan și-n a 3-a zi de paște...ce vrei

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator sexyass25
Reputație: 0

Am o întrebare. Se poate sa plătesc o ora și timp de 50 de minute sa îmi faci oral cu pauze de un minut din când în când pentru a amâna/prelungi finalizarea și ultimele 10 minute normal? Aștept răspuns.

 

As vrea sa pot face asta, doar ca nu cred ca pot si nu vreau sa profit de tine, asa ca mai bine sa incerci la o tipa cu ceva mai multa experienta, unde sa te poti bucura si tu de ceea ce iti doresti

Link spre comentariu
  • Oras:CASABLANCA
  • Oras:CASABLANCA

ame="faby01" post="6417190" timestamp="1601983348"]

Si toate astea la ce pret ? 🤦â€â™‚ï¸ðŸ™‹â€â™‚ï¸ðŸ¤·â€â™‚ï¸

 

 

 

Frate, țiganu' e țigan și-n a 3-a zi de paște...ce vrei

Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9

As vrea sa pot face asta, doar ca nu cred ca pot si nu vreau sa profit de tine, asa ca mai bine sa incerci la o tipa cu ceva mai multa experienta, unde sa te poti bucura si tu de ceea ce iti doresti

RASPUNS GRESIT ‍♂‍♂ " CRED CA NU POT "
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Inseamna ca asta a fost. Nici la telefon nu mai raspunde. Si-a strans banii pentru Germania/italia/spania etc si s-a dus.

 

Sincer as mai fi vizitat-o macar o data, chiar daca m-a dezamagit serviciile extra, defapt inexistente, prima data cand am recenzat-o

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...