Sari la conținut

Masaj de calitate 0730441393


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Acuma m-am întors de la masaj de la Denisa am simțit că are temperatură i-am zis esti cam ferbinte a zis ca nu are gust miros dar nu poate daca nu face masaj. Eu nu o mai vizitez

Noroc ca am purtat mască cum am ajuns la masina am frecat minutele usor cu dezinfectant 2 . În timpul masajului am mai auzit în camera alaturata vocea unui mascul alfa probabil....... pază la iesire la ușă am observat niște adidași mărimea aproximativă 45 despre masaj nota 7 a început cu un masaj usor timp de 10 minute după care mia zis întoarcere, ma mai dat puțin cu ulei pe coapse burtă și sub burtă la finalizare am zis pas și dus am fost va relatez acum despre experiența proaspătă .

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

😂😂😂😂😂 :)))) :))))))) :)))))) :))))))

Obsedat micuț 😂😂😂 :))))) :)))

Din păcate pentru tine astăzi nu am avut decat un client pana acum (client fidel) â¤ï¸

Si la doamna ai fost tot azi? La fel aceleasi simptome ? :)))) :))))) https://ibb.co/vXqn696

 

Nu stiu de unde ai atata imaginație 😂😂 vaiiii ..... ai probleme mari....:)))))

Spor in continuare la ceea ce faci , ai o viata superba :)))) :))))

Cu unul ca tine nu imi ocup timpul nici pentru 1000 lei/ora obsedat micuț .

•Rog inca data ca un moderator sa ii stearga acestui individ obsedat comentariile de pe topicul meu â¤ï¸ Nu a fost la mine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna dimineata oameni frumosi ❤️

Astăzi disponibilă pana la 20:00 ❤️

-Pentru mai multe detalii (mai picante) imi puteți scrie pe WhatsApp 0730441393 !

Putem vorbi dinainte cum va doriți sa decurgă ședința , ce va place, cum sa fiu îmbrăcată ❤️

Va pup oameni frumosi si minunați ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut , am conoscut o si eu pe Denisa , .

Programare prin whats app fara probleme .

Aveam o retinere sa dau curs intalniri fiindca am vazut poze mai vechi si mi se parea foarte corpolenta insa dupa ultimu set de poze am fost convins ca trebuie sa o intalnesc .

Locatia , cred ca o fosta pensiune transformata in bloc . Camera ok , baia ok

Fata foarte cumsecade , sociabila , foarte frumoasa .

Masaj de relaxare bun facand tranzitia pentru cel erotic . De mentionat ca nu am mers pt masaj de relaxare daca vruiam acest tip cautam in alta parte.

Masaj erotic mai bun decat cel de la saloanele de profil .

Nota de plata 200 de lei . Timp petrecut 5o de min .

Am inteles ca face si nuru masaj dar dupa sarbatori acum. Neavand cele necesare indepliniri acestui tip de masaj .

Eu unul o sa revin .

De recomandat pt cei care isi doresc masaj erotic .

Multumesc Denisa .

Sanatate

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salut , am conoscut o si eu pe Denisa , .

Programare prin whats app fara probleme .

Aveam o retinere sa dau curs intalniri fiindca am vazut poze mai vechi si mi se parea foarte corpolenta insa dupa ultimu set de poze am fost convins ca trebuie sa o intalnesc .

Locatia , cred ca o fosta pensiune transformata in bloc . Camera ok , baia ok

Fata foarte cumsecade , sociabila , foarte frumoasa .

Masaj de relaxare bun facand tranzitia pentru cel erotic . De mentionat ca nu am mers pt masaj de relaxare daca vruiam acest tip cautam in alta parte.

Masaj erotic mai bun decat cel de la saloanele de profil .

Nota de plata 200 de lei . Timp petrecut 5o de min .

Am inteles ca face si nuru masaj dar dupa sarbatori acum. Neavand cele necesare indepliniri acestui tip de masaj .

Eu unul o sa revin .

De recomandat pt cei care isi doresc masaj erotic .

Multumesc Denisa .

Sanatate

Wow â¤ï¸ Iti multumesc si eu pentru timpul petrecut impreuna â¤ï¸ Si pentru cele scrise .

Esti un om minunat cu mult bun simt si cu bunele maniere la purtător â¤ï¸ Apreciez enorm sinceritatea si oamenii cu bun simt â¤ï¸ Tu chiar stii sa te comporti cu o femeie ! De fiecare data cand vei simtii nevoia sa vi , te astept cu mare drag. Te pup si iti doresc un Weekend minunat ! 🤗😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Wow ❤ Iti multumesc si eu pentru timpul petrecut impreuna ❤ Si pentru cele scrise .

Esti un om minunat cu mult bun simt si cu bunele maniere la purtător ❤ Apreciez enorm sinceritatea si oamenii cu bun simt ❤ Tu chiar stii sa te comporti cu o femeie ! De fiecare data cand vei simtii nevoia sa vi , te astept cu mare drag. Te pup si iti doresc un Weekend minunat !

Nu pot sa ma abtin si sa nu "ripostez" la un astfel de mesaj. Rar mi-a fost dat sa citesc un asemenea raspuns/multumesc din partea unei fete. Mai ca imi vine sa trec peste temerile mele legate de nenerocitul asta de virus si sa ii fac Denisei o vizita. Sper insa ca Denisa sa ramana la noi in oras cat mai mult si dupa ce scapam de "covidut" sa apuc sa o cunosc si eu. Pentru ca imi place si cum arata si cum scrie. Despre servicii o sa ma conving la fata locului. Felicitari Denisa pentru felul in care relationezi cu noi!

 

P.S. Ori colegul nostru "povestitor" e un om deosebit si atunci Denisa nu a facut altceva decat sa caracterizeze persoana care i-a trecut pragul (deci, un mare plus pentru "povestitor"), ori Denisa e de un maxim bun simt si atunci un mare plus pentru Denisa. Ori si una si alta, cazul ideal. Cele bune!

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nelutu, scoate dracu abtibildul ala din poza! Stiu ca poti!

Multumesc pentru incredere! Nu pot insa chiar orice. Poate o sa-i fac o vizita Denisei si o rog sa ma lase sa-i fac o poza "ca lumea". Pe care o voi posta cu dedicatie pentru tine si pentru "fanul meu" toporr :laugh2. 

 

P.S. Din ce vad eu, Denisa chiar are ce arata.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...