Sari la conținut

Masaj de calitate 0730441393


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Deci încep aceasta recenzie cu mult dor de a merge încă odată la aceasta domnișoara 🥰superbă🥰

ÃŽnainte de orice serviciu pot spune ca femeia aceasta este OM și asta contează cel mai mult.

Am luat o ora la domnișoara desigur e inclus masaj+o finalizare.

Cred ca orice bărbat are nevoie de o relaxare și cum face aceasta fata masajul nota 10 🤩

Finalizarea desigur la mână cred ca orice om trebuie sa încerce așa ceva.

Abia aștept ziua aceea de a merge încă odată la ea 🥰

Iti multumesccccc ðŸ˜ðŸ˜â¤ï¸â¤ï¸ðŸ¤—🤗 te astept cu drag de fiecare data 🤗🤗🤗 ma bucur enorm de mult ca esti mulțumit â¤ï¸ðŸ¤© Apreciez oamenii cu caracter dulce si frumos â¤ï¸ pupicii dulcii 💋💋💋

Link spre comentariu

Iti multumesccccc ðŸ˜ðŸ˜â¤ï¸â¤ï¸ðŸ¤—🤗 te astept cu drag de fiecare data 🤗🤗🤗 ma bucur enorm de mult ca esti mulțumit â¤ï¸ðŸ¤© Apreciez oamenii cu caracter dulce si frumos â¤ï¸ pupicii dulcii 💋💋💋

Mic drag Draga mea 🥰meriti sincer.

Dar pentru mai multă “reclama†mai Adaugă niște poze ca baietii nu știu ce pierd

Link spre comentariu

Deci încep aceasta recenzie cu mult dor de a merge încă odată la aceasta domnișoara superbă

Înainte de orice serviciu pot spune ca femeia aceasta este OM și asta contează cel mai mult.

Am luat o ora la domnișoara desigur e inclus masaj+o finalizare.

Cred ca orice bărbat are nevoie de o relaxare și cum face aceasta fata masajul nota 10

Finalizarea desigur la mână cred ca orice om trebuie sa încerce așa ceva.

Abia aștept ziua aceea de a merge încă odată la ea

Cat ai platit totusi pentru laba aia care trebuie sa o incerce orice om ? :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Heiii oameni minunați 🤗😠Va astept cu drag la o ședința de relaxare 🔥🔥🔥

Programari pentru maine intre orele 11:00 - 20:00 . Astept mesaj pe whatsapp 0730441393 â¤ï¸

Aici adaug o poza cu o “mini-costumație†ðŸ˜

Foto: https://ibb.co/wSyZcfN

 

Iar pentru cei care cred ca este o “simpla laba “ , le doresc tot binele si succes in tot ceea ce fac 🤗 si cand vor simtii nevoia de ceva diferit ii astept la o ora de masaj Happy End â¤ï¸ðŸ”¥

 

Am întâlnit multi oameni minunați in acest oras â¤ï¸ Va îmbrățișez si va astept cu drag â¤ï¸

Pupiciiiiiii â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

  • Like 2
Link spre comentariu

Heiii oameni minunați 🤗😠Va astept cu drag la o ședința de relaxare 🔥🔥🔥

Programari pentru maine intre orele 11:00 - 20:00 . Astept mesaj pe whatsapp 0730441393 â¤ï¸

Aici adaug o poza cu o “mini-costumație†ðŸ˜

Foto: https://ibb.co/wSyZcfN

 

Iar pentru cei care cred ca este o “simpla laba “ , le doresc tot binele si succes in tot ceea ce fac 🤗 si cand vor simtii nevoia de ceva diferit ii astept la o ora de masaj Happy End â¤ï¸ðŸ”¥

 

Am întâlnit multi oameni minunați in acest oras â¤ï¸ Va îmbrățișez si va astept cu drag â¤ï¸

Pupiciiiiiii â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

Nu trebuie sa ii bagi in seama 😂😂 oameni fără caracter 😋

Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

Pare atat de buna si ofera atat de putin...

Multi nu suntem satisfacuti doar cu un masaj...

Cei care ati fost la ea arata bine la fata?

Da, arata bine si la fata, dar sanii is punctul forte.

Ii o persoana deschisa, are o atitudine buna .. doar ca pe mine nu m-a dat pe spate masajul.

Si eu mi-as fi dorit mai mult, macar sa sarute.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Da, arata bine si la fata, dar sanii is punctul forte.

Ii o persoana deschisa, are o atitudine buna .. doar ca pe mine nu m-a dat pe spate masajul.

Si eu mi-as fi dorit mai mult, macar sa sarute.

Iti multumesc frumos pentru cele scrise si pentru timpul petrecut impreuna 🤗â¤ï¸ Apreciez sinceritatea 🥰 Pupicii

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Diseara o sa pun cateva poze ðŸ˜ðŸ”¥

 

•Va multumesc celor care ati fost deja la mine â¤ï¸

•Inca odata spun , nu ma sărut pe buze (cei ce doriți asta puteți merge la alte fete , nu cred ca e prea placut si normal sa mergi la o fata sa te saruti cu ea dupa ce s-a mai sărutat cu inca 5-10 in acea zi si poate alte mii in trecut ðŸ˜) si nici pentru mine nu este ok🤗

•Finalizarea diferă de la partener la partener ( o parte vor handjob, o parte footjob, o parte titsfuck 😠, altii au alte fantezii cateodata comune ðŸ˜) restul descoperiți voi.

•Fac si accept saruturi corporale (este vorba doar de ce simti in acel moment si de multe aspecte ) â¤ï¸

•Nu am cerut niciodata nimic extra ,cum se practica prin alte parti care nici macar nu atingi fata fara un “plus†. Eu nu imi doresc bani necuveniți . Spun tot ce fac clientului dinainte , nu chem oamenii la mine pe poze false, servicii false , etc ðŸ‘

•Nu discut despre nici o întâlnire cu nimeni pentru intimitatea clientului si a mea â¤ï¸ Sunt clienti care imi multumesc dupa ce pleaca pentru comportament si calitatea serviciilor . Vorbesc despre acei clienti care stiu ca vin la masaj erotic si se bucura din plin de corpul meu , atitudinea mea , comportamentul meu â¤ï¸

•Tratez fiecare client cu respect si incerc sa il scot din starea de oboseala , stres , vibe negativ 😘😊

•Va multumesc inca odata celor care ati fost si multi dintre voi si reveniti â¤ï¸

•Va pup dulce și va astept â¤ï¸ Pentru programari pe Whatsapp 0730441393 🌟

 

•Diseara poze sexi ðŸ˜ðŸ˜â¤ï¸ Un Weekend minunat va doresc si multe împliniri 🤗🤗🤗

  • Like 2
Link spre comentariu

Diseara o sa pun cateva poze ðŸ˜ðŸ”¥

 

•Va multumesc celor care ati fost deja la mine â¤ï¸

•Inca odata spun , nu ma sărut pe buze (cei ce doriți asta puteți merge la alte fete , nu cred ca e prea placut si normal sa mergi la o fata sa te saruti cu ea dupa ce s-a mai sărutat cu inca 5-10 in acea zi si poate alte mii in trecut ðŸ˜) si nici pentru mine nu este ok🤗

•Finalizarea diferă de la partener la partener ( o parte vor handjob, o parte footjob, o parte titsfuck 😠, altii au alte fantezii cateodata comune ðŸ˜) restul descoperiți voi.

•Fac si accept saruturi corporale (este vorba doar de ce simti in acel moment si de multe aspecte ) â¤ï¸

•Nu am cerut niciodata nimic extra ,cum se practica prin alte parti care nici macar nu atingi fata fara un “plus†. Eu nu imi doresc bani necuveniți . Spun tot ce fac clientului dinainte , nu chem oamenii la mine pe poze false, servicii false , etc ðŸ‘

•Nu discut despre nici o întâlnire cu nimeni pentru intimitatea clientului si a mea â¤ï¸ Sunt clienti care imi multumesc dupa ce pleaca pentru comportament si calitatea serviciilor . Vorbesc despre acei clienti care stiu ca vin la masaj erotic si se bucura din plin de corpul meu , atitudinea mea , comportamentul meu â¤ï¸

•Tratez fiecare client cu respect si incerc sa il scot din starea de oboseala , stres , vibe negativ 😘😊

•Va multumesc inca odata celor care ati fost si multi dintre voi si reveniti â¤ï¸

•Va pup dulce și va astept â¤ï¸ Pentru programari pe Whatsapp 0730441393 🌟

 

•Diseara poze sexi ðŸ˜ðŸ˜â¤ï¸ Un Weekend minunat va doresc si multe împliniri 🤗🤗🤗

🤩ce frumos ai scris, felicitări ești o femeie deosebita 😋💋

Așteptăm pozele 🥳🥳

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Ținând cont că nu e momentul de fk și fiind amator de masaj am vizitat domnița Denisa. După o programare respectată ,găsit loc parcare , urcat la cameră, domnișoara prezentabila. Fața 8,corp9, sânii 10.Poate sunt eu mai mofturos dar în afară de sâni nimic nu fost wow. Masajul de relaxare 8, erotic tot 8.Nu am simțit pasiune,dăruire, cam sec. Am avut parte de masaj erotic mai bun, din păcate. De recomandat, eventual pentru palmares. De revenit, eu nu.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Multumesc pentru timpul petrecut impreuna 😘 Imi pare rau ca nu m-am ridicat la nivelul așteptărilor tale 😔 cred ca nu am fost “compatibili†......si chiar imi pare rau.... Vreau sa multumesc pe toata lumea asa cum pot si stiu eu mai bine . Ma dăruiesc in totalitate si chiar pun pasiune si suflet in ceea ce fac . Imi doresc ca toata lumea sa fie mulțumită si fericita ! Iti doresc mult succes si inca odata multumesc pentru timpul petrecut impreuna .

 

OFF: A fost un Weekend linistit si in încheierea lui am avut parte de oameni minunați 🤗 cu care m-am simtit enorm de bine 🥰😠Lăsând banii la o parte , ma bucur sa vad oameni fericiti cu care pot sa rad, sa glumesc , sa deschidem subiecte de interes comun la “tigarea de dupaâ€.

 

Va pup si va doresc un inceput de saptamana minunat ðŸ˜ðŸ¥°ðŸ”¥

 

New Photo:

- https://ibb.co/8bVD5kk

- https://ibb.co/gSM1tLH

Spor in toate â¤ï¸ðŸ˜

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Am vizitato si eu pe domnisoara Nu mi so parut ceva iesit din comun .

Prefer sa pastrez discretia referitor la placerile mele in timpul unui masaj. Cert e ca de la experienta unui masaj (dincolo de curatenie si atractie fizica pentru fete), astept implicare din partea ei (suntem satui de miscari mecanice) si armonie. Si mai astept o maseuza sau mai multe care sa intelaga ca zonele erogene ale unui barbat sunt limitate in jurul organelor genitale, bile si fese...restul plimbarii cu sanii pe spate si toate clieseele aiuristice, ne pierd timpul. Imi place sa ne masturbam impreuna, sa ofer sex oral daca se iveste oportunitatea si maseuza imi starbeste si imi inspira asta, sa imi vorbeasca intr-un fel excitant in timp ce face masajul. Cele mai reusite experiente ale mele au fost cand maseuza si-a desfasurat masajul in zonele respective, aducandu-ma de cateva ori in pragul orgasmului, sa-mi creasca dorinta excitatea si apoi sa finalizez....poate si impreuna cu ea. Astea-s doar preferintele mele si sunt convins ca o maseuza nu poate asa cu oricine si de fiecare data...adica ma astept la o experienta la fel de placuta ca una sexuala doar ca nu exista penetrare, dar placerea este similara sau mai mare. O laba ne putem face singuri...nu e vreo rusine. Masaj de relaxare care vrem de calitate, mergem (eu merg) la o tipa care asta face si ma framanta bine...la erotic imi doresc masaj si teasing pana la finalizare a zonelor erogene. Kiss!

De revenit cu siguranta nu

Platit 200 lei

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...