Sari la conținut

Masaj de calitate 0730441393


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am fost eu nu se merita un masaj de tot cacatul,cel mai prost masaj la care am fost vreodată, ati face masaj la o pensiune   nu mai tin minte cum se numea pensiunea nu sunt din timișoara 

Pentru mine nu so meritat cei mai prosti 200 de lei investiți vreodată într-un masaj 

  • Minus 2
Link spre comentariu

Ba eu nu stii ce truda aveți cu fata aceasta, lăsați-o in pace, nu va convine mergeți altundeva, și nu zic ca am fost la ea, nu am fost dar am observat persoanele de încredere care au fost cu in feedback foarte bun. 
Curând voi merge la ea și chiar sunt curios. 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 15 ore, andrei124 a spus:

Știe cineva dacă mai este in Timisoara, a fost cineva recent la ea?

Dar de ce ne intrebi pe noi ? 

Tu nu stii sa dai un telefon ?

Sau asa e mai comod. 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
La 12.07.2021 la 20:40, toporr a spus:

Nici nu ai sa mai vezi vreo postare de-a ei aici pentru ca nu vrea sa mai intre in discutii idioate cu altii, dar ea tot frumoasa ramane.

 

Corect, eu plec relaxat de la ea, daca vreau sex mă duc în altă parte.

Link spre comentariu
  • Oras:timis
  • Oras:timis
15 hours ago, toporr said:

Nu trebuie sa te duci in alta parte, trebuie doar sa insisti si sa pulsezi, e fata de treaba, mai du-te.

Nu ai ce sa plusezi, fata nu vrea. La 200 ora, cat are clienti, nici nu are un interes sa vrea si altceva. Mai povesteste ea povesti ca se muta, ca locatia actuala e naspa, (chiar e naspa !), dar sunt doar povesti.

Dar daca tu ai primit mai mult, fa o recenzie, nu doar momi oamenii degeaba.

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna tuturor ❤️
 

In câteva zile o sa ajung  in frumosul vostru oraș 😘după o lunga perioada in care nu am mai activat pe acest topic . 

Va doresc tuturor zile frumoase , multa bucurie in suflet și realizări pe toate planurile . Pupici oameni frumoși ❤️
673CC27A-AA82-4F62-862C-FA60CA30F3AE.jpeg.66090490b03b92c720a5454eae22ff40.jpeg5FBBDA54-4DFF-44CC-BB43-1AA77B46D5DE.jpeg.db5c48855218139a4425b533c90bb37c.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am uitat sa spun ca vin la pachet cu aceasta sirena scufundată Marian,Costel,Distanță,Patriotul,Alurel , etc …. 

Din cauza acestui specimen eu nu am mai lucrat in TM cu forumul 😅 a durat 1 an și jumătate sa îmi dau seama ca este un singur om in spatele conturilor 😁 

Ma aștept sa scrie și aici vreo 10 pagini , adiminii forumului sunt de acord cu traumatizatul asta , eu nu am ce sa fac . Pupici și spor in toate 🥰

Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 2 minute, denisamasaj a spus:

Am uitat sa spun ca vin la pachet cu aceasta sirena scufundată Marian,Costel,Distanță,Patriotul,Alurel , etc …. 

Din cauza acestui specimen eu nu am mai lucrat in TM cu forumul 😅 a durat 1 an și jumătate sa îmi dau seama ca este un singur om in spatele conturilor 😁 

Ma aștept sa scrie și aici vreo 10 pagini , adiminii forumului sunt de acord cu traumatizatul asta , eu nu am ce sa fac . Pupici și spor in toate 🥰

Ai uitat sa le spui la oameni ca vi la pachet cu pestele care sta jos in masina și dacă nu îți convine ceva ai dai sms și vine repede maimuțoiu 

Asta nu le spui la oameni numai ce vrei tu le spui 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...