Sari la conținut

Masaj de calitate 0730441393


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

😂😂😂 hotărăște-te te rog 😊 ori masajul meu nu face 2 lei , ori am peste , ca ai scris pe 3 orașe 50-100 comentarii ba despre masajul meu, ba despre aspectul meu fizic , ba despre peste 🥲 

Scrie cât vrei tu ca nu ma interesează 😘 

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 6 ore, denisamasaj a spus:

😂😂😂 hotărăște-te te rog 😊 ori masajul meu nu face 2 lei , ori am peste , ca ai scris pe 3 orașe 50-100 comentarii ba despre masajul meu, ba despre aspectul meu fizic , ba despre peste 🥲 

Scrie cât vrei tu ca nu ma interesează 😘 

Pe bune nu te interesează ca tu oricum vi sa prostești lume cum sa te intereseze 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 12 ore, alinflorea1 a spus:

Buna Denisa, te asteptam cu drag! Poți sa ne transmiți o actualizare a listei de servicii/preturi? 

Mama asta are doua postări și amândouă la Sărăcia asta ești chiar penibila pana aicea ai ajuns sa îți scri singura de pe  alt cont sa te chemi singura la Timișoara 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 33 minute, albertspeer a spus:

Sa stii ca nu sunt niciunu din conturile enumerate mai sus de tine.Mor cand va vad cu oferta asta de masaj…. Voi nu faceti masaj faceti laba…masaj fac cele care au o diploma un curs terminat ele stiu sa faca…

Ai de plm! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 4 ore, albertspeer a spus:

Sa stii ca nu sunt niciunu din conturile enumerate mai sus de tine.Mor cand va vad cu oferta asta de masaj…. Voi nu faceti masaj faceti laba…masaj fac cele care au o diploma un curs terminat ele stiu sa faca…

Nu este mai ușor sa te ungă cu un pic de Johnson și sa îți facă o laba și sa îți ia 200 Lei decât sa se futa pe bani aia 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 24.02.2022 la 17:23, albertspeer a spus:

Sa stii ca nu sunt niciunu din conturile enumerate mai sus de tine.Mor cand va vad cu oferta asta de masaj…. Voi nu faceti masaj faceti laba…masaj fac cele care au o diploma un curs terminat ele stiu sa faca…

Aia încerc și eu sa ai explic ca face un masaj de tot rahatul 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

❤️ DISPONIBILĂ ❤️
 

‼️SERVICIILE MELE‼️

 Masaj EROTIC ( include masajul de relaxare + tehnici de masaj erotic cu finalizare ) 200 RON o ora !

Masaj NURU (Unul dintre cele mai excitante masaje , cu ulei din abundentă , pentru a permite corpurilor sa alunece unul de celalat,punándu-se accent pe zonele erogene ), include săruturi 
corporale, annilingus/cunnilingus pasiv
69, sex intre sâni, FootFetish, finalizare
corporalã. Plus o micá surpriza din partea
mea👅🔥 400 RON o ora !


 

⚠️Nu fac sex  ⚠️

Ofer si sedinte de dominare soft /hard cu
uro inclus, spanking, penetrare, ball-
busting, dominance and submission,
dirtytalk, legare. imi place sa domin situatia!‼️‼️ 300 RON o ora !

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
La 24.02.2022 la 17:23, albertspeer a spus:

Sa stii ca nu sunt niciunu din conturile enumerate mai sus de tine.Mor cand va vad cu oferta asta de masaj…. Voi nu faceti masaj faceti laba…masaj fac cele care au o diploma un curs terminat ele stiu sa faca…

Da mare dreptate ai pe o laba 200 lei 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 05.03.2022 la 18:47, denisamasaj a spus:

❤️ DISPONIBILĂ ❤️
 

 

‼️SERVICIILE MELE‼️

 Masaj EROTIC ( include masajul de relaxare + tehnici de masaj erotic cu finalizare ) 200 RON o ora !

Masaj NURU (Unul dintre cele mai excitante masaje , cu ulei din abundentă , pentru a permite corpurilor sa alunece unul de celalat,punándu-se accent pe zonele erogene ), include săruturi 
corporale, annilingus/cunnilingus pasiv
69, sex intre sâni, FootFetish, finalizare
corporalã. Plus o micá surpriza din partea
mea👅🔥 400 RON o ora !


 

⚠️Nu fac sex  ⚠️

Ofer si sedinte de dominare soft /hard cu
uro inclus, spanking, penetrare, ball-
busting, dominance and submission,
dirtytalk, legare. imi place sa domin situatia!‼️‼️ 300 RON o ora !

 

La saloanele de masaj din oras de 400 lei primesti un masaj erotic si o partida de sex sau un ON,

Tu la 400 lei ce oferi in  plus ????

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna tuturor ❤️ după o lunga perioada de timp am revenit in Timișoara 🥰

 ❤️ DISPONIBILĂ de la ora 11:00 ❤️ Voi sta câteva zile ❤️ 

 

‼️SERVICIILE MELE‼️

 Masaj EROTIC ( include masajul de relaxare + tehnici de masaj erotic cu finalizare ) 200 RON !

Masaj NURU (Unul dintre cele mai excitante masaje , cu ulei din abundentă , pentru a permite corpurilor sa alunece unul de altul ,corpurite lipite unul de celalat,punándu-se accent pe zonele erogene ), include săruturi 
corporale,accept annilingus/cunnilingus 
69, sex intre sâni, FootFetish, finalizare
corporalã. Plus o micá surpriza din partea
mea👅🔥 400 RON o ora !


Ofer si sedinte de dominare soft /hard cu
uro inclus, spanking, penetrare, ball-
busting, dominance and submission,
dirtytalk, legare. imi place sa domin situatia!‼️‼️ 300 RON o ora !

🥂 Fac și deplasări la pensiune sau hotel 🥂

🌸 Pentru programări 0790526137 🌸 WhatsApp , SMS  🌸

B62CBD68-8F0B-4BEA-ABA1-A08A189E649D.jpeg.6396abb7359e346ca9d0c4faa85e106d.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
3 hours ago, denisamasaj said:

 

Buna tuturor ❤️ după o lunga perioada de timp am revenit in Timișoara 🥰

 ❤️ DISPONIBILĂ de la ora 11:00 ❤️ Voi sta câteva zile ❤️ 

 

‼️SERVICIILE MELE‼️

 Masaj EROTIC ( include masajul de relaxare + tehnici de masaj erotic cu finalizare ) 200 RON !

Masaj NURU (Unul dintre cele mai excitante masaje , cu ulei din abundentă , pentru a permite corpurilor sa alunece unul de altul ,corpurite lipite unul de celalat,punándu-se accent pe zonele erogene ), include săruturi 
corporale,accept annilingus/cunnilingus 
69, sex intre sâni, FootFetish, finalizare
corporalã. Plus o micá surpriza din partea
mea👅🔥 400 RON o ora !


Ofer si sedinte de dominare soft /hard cu
uro inclus, spanking, penetrare, ball-
busting, dominance and submission,
dirtytalk, legare. imi place sa domin situatia!‼️‼️ 300 RON o ora !

🥂 Fac și deplasări la pensiune sau hotel 🥂

🌸 Pentru programări 0790526137 🌸 WhatsApp , SMS  🌸

B62CBD68-8F0B-4BEA-ABA1-A08A189E649D.jpeg.6396abb7359e346ca9d0c4faa85e106d.jpeg

bine ai revenit

in ce zona ai locatie ?

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
21 hours ago, denisamasaj said:

 

Buna tuturor ❤️ după o lunga perioada de timp am revenit in Timișoara 🥰

 

 

Heeeyyy ..... bine ai revenit !!! :2qm40hg

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 6/13/2022 at 5:02 PM, toporr said:

La saloanele de masaj din oras de 400 lei primesti un masaj erotic si o partida de sex sau un ON,

Tu la 400 lei ce oferi in  plus ????

Pai a revenit cu preturi de "inflație" pt ea... Doar nu crezi ca a venit să ne facă mai mult nouă pe plac, s-au scumpit toate, are nevoie de bani, normal că mai nou se scumpesc și tarifele la curve odată cu scumpirea benzinei sau a devalorizării valutei. 

Fata vrea bani mulți făcuți cât mai repede să nu piardă prea mult timpul cu fraierii.. O freacă pe 400 iar altele se fut 1h de banii ăștia... Bine o sa zică că îți face o surpriza la final, care parca văd, lăsați-mă să ghicesc, e în funcție de preferințele domnișoarei, dacă ii place partenerul.... Clar e marketing asta cu surpriza, cel mult ți-o suge puțin și când vrei să finalizezi o scoate afară... 

În condițiile în care trăim în România aproape 100€ pt un frecuș cu ulei și o labă, e mult fetiță dragă... 

Spor și ciocane tari! 

Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
La 05.06.2023 la 10:31, freelancer69 a spus:

Pai a revenit cu preturi de "inflație" pt ea... Doar nu crezi ca a venit să ne facă mai mult nouă pe plac, s-au scumpit toate, are nevoie de bani, normal că mai nou se scumpesc și tarifele la curve odată cu scumpirea benzinei sau a devalorizării valutei. 

Fata vrea bani mulți făcuți cât mai repede să nu piardă prea mult timpul cu fraierii.. O freacă pe 400 iar altele se fut 1h de banii ăștia... Bine o sa zică că îți face o surpriza la final, care parca văd, lăsați-mă să ghicesc, e în funcție de preferințele domnișoarei, dacă ii place partenerul.... Clar e marketing asta cu surpriza, cel mult ți-o suge puțin și când vrei să finalizezi o scoate afară... 

În condițiile în care trăim în România aproape 100€ pt un frecuș cu ulei și o labă, e mult fetiță dragă... 

Spor și ciocane tari! 

Este o piata libera daca nu iti place oferta, mergi in alta parte. Personal, nu ii inteleg pe baietii care se plang asa....

 

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu se plinge de loc pur si simplu remarca faptul ca sint citeva care incearca sa smechereasca cu o pretentie financiara ridicola.

Sint unii care cheltuie mai mult, dar cind merita.

Mai sint citeva dastea, dar vin si pleaca repede ca nu le baga lumea in seama.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...