Sari la conținut

Rugăciune către Dumnezeu!


chupa4ever1

Postări Recomandate

  • Oras:Prin spate...
  • Oras:Prin spate...

Doamne, fie-ți mila de niște bieti curvari din acest superb oraș de la poalele Tâmpei. Ai mila de noi. Îndurare, Doamne!

Asculta-mi ruga.

Un singur lucru-Ti cer: adu-ne înapoi aceste superbe făpturi(Larisssa, Lidia, Beatrice).

Arata-ne mărinimia Ta, lasa-ți mana cea ocrotitoare peste noi. Promit ca am sa ma căiesc.

Domnul fie cu noi, fratii mei. Amin!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

:) :) :)

 

No, amu' chiar suntem soul-mates. Eu -curvă cu frica de Dumnezeu Si tu -curvar cu frica de Dumnezeu.

Da' daca te asculta Doamne-Doamne , ce naiba faci ? Ca ai zis ca te caiestj, doar nu o sa ne footi!

Link spre comentariu
  • Oras:Prin spate...
  • Oras:Prin spate...

:) :) :)

 

No, amu' chiar suntem soul-mates. Eu -curvă cu frica de Dumnezeu Si tu -curvar cu frica de Dumnezeu.

Da' daca te asculta Doamne-Doamne , ce naiba faci ? Ca ai zis ca te caiestj, doar nu o sa ne footi!

aaaaa, nu. Nu va fut. Doar va dau o muie... :p
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Păi tot păcat e, măi! La oricare parte a p@@lii te-ai afla.

Link spre comentariu

Pe Ada bruneta (si ea pare ok ) au batut-o ,de Lidia au zis ca e bolnava ,a trebuit fata sa isi faca analizele ,pe Beatrice si pe colega ei le-a amenintat un individ ca le face o vizita de 5 secunde ,pe Daria si pe Vanessa le-a atacat un individ cu minusuri(par fete ok) ,la Larisssa pe forum a aberat unul cu secundele (sper ca nu isi aduce aminteste cine ðŸ˜),la Amalia abereaza unii cam tot timpul ,sa nu uitam de cioban ce recenzie i-a facut Melisei (saracuta ),sper ca nu am uitat pe nimeni .Mai pe scurt ,ne meritam soarta !!!Cred ca urmeaza Eva si cu Innes .

Link spre comentariu

Pe Ada bruneta (si ea pare ok ) au batut-o ,de Lidia au zis ca e bolnava ,a trebuit fata sa isi faca analizele ,pe Beatrice si pe colega ei le-a amenintat un individ ca le face o vizita de 5 secunde ,pe Daria si pe Vanessa le-a atacat un individ cu minusuri(par fete ok) ,la Larisssa pe forum a aberat unul cu secundele (sper ca nu isi aduce aminte cine ðŸ˜),la Amalia abereaza unii cam tot timpul ,sa nu uitam de cioban ce recenzie i-a facut Melisei (saracuta ),sper ca nu am uitat pe nimeni .Mai pe scurt ,ne meritam soarta !!!Cred ca urmeaza Eva si cu Innes .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

E păcat o pula. La arabeti/musulmani e interzis sa futi dacă nu ești căsătorit cu cucoana. Asa zice Coranul. Asa ca au inventat căsătoriile de o zi...

Buey, iar mă ceri de nevastă așa, mai voalat ? OMFG , am leșinat de emoție, sunt toata uda!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

@jardry, nu ăsta a fost motivul pentru care am renunțat la a mai veni în Brașov. Am mai fost după episodul ala. Si in Brașov, si în alte orașe. Momentan nu ma pot îndepărta de casă, probabil până în primăvară. Nu stiam de problemele celorlalte fete (doar de Beatrice , la Lidia citisem dar nu am crezut sa atârne atat de tare vorbele alea aiurea ,iar de celelalte nu aveam habar). Acum, da, pot spune ca si daca as putea zburda prin țară, nu Brașovul ar fi printre primele opțiuni. Păcat, serios, în Brașov am cunoscut cei mai ok oameni, din toate punctele de vedere. Mi-a fost drag Brașovul, încă imi sunt dragi brașovenii, dar...pacat.

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Pe Ada bruneta (si ea pare ok ) au batut-o ,de Lidia au zis ca e bolnava ,a trebuit fata sa isi faca analizele ,pe Beatrice si pe colega ei le-a amenintat un individ ca le face o vizita de 5 secunde ,pe Daria si pe Vanessa le-a atacat un individ cu minusuri(par fete ok) ,la Larisssa pe forum a aberat unul cu secundele (sper ca nu isi aduce aminteste cine ðŸ˜),la Amalia abereaza unii cam tot timpul ,sa nu uitam de cioban ce recenzie i-a facut Melisei (saracuta ),sper ca nu am uitat pe nimeni .Mai pe scurt ,ne meritam soarta !!!Cred ca urmeaza Eva si cu Innes .

A fost si Eva. Daca tii minte, platea unu 1000e ca sa isi faca ea analizele in regim de urgenta. Deci plm. Mor guvizii de foame ca bronzatele de pe publi nu au de lucru
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu, eram doar în trecere aseara. Dar eu va zic parerea mea sinceră:de ce sa stricați curvele luandu-le de neveste ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ah, fi-r-ar! Am încurcat thread-urile si nici nu mai pot edita.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Fire-ar... Adică 'fir-ar'...

 

.

Uite cum la ora asta m-ai facut sa caut în Gramatica Academiei. Aaaaaaand....claping....ai dreptate. L-am scris gresit toata viata. Logica mi l-a dictat așa ( infinitului de sine stătător în forma de condiționat optativ), dar pare ca aici e vorba de infinitivul lung al verbelor, care nu se mai utilizează în limba română decât în câteva construcţii arhaice, în componenţa modului condiţional-optativ:

Închinare-aş şi n-am cui/Închinare-aş murgului (Toma Alimoş)

Dare-ar boala în ei!

Fir(e)-ar să fie de proşti!

 

Thx, datling !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Uite cum la ora asta m-ai facut sa caut în Gramatica Academiei. Aaaaaaand....claping....ai dreptate. L-am scris gresit toata viata. Logica mi l-a dictat așa ( infinitului de sine stătător în forma de condiționat optativ), dar pare ca aici e vorba de infinitivul lung al verbelor, care nu se mai utilizează în limba română decât în câteva construcÅ£ii arhaice, în componenÅ£a modului condiÅ£ional-optativ:

ÃŽnchinare-aÅŸ ÅŸi n-am cui/ÃŽnchinare-aÅŸ murgului (Toma AlimoÅŸ)

Dare-ar boala în ei!

Fir(e)-ar să fie de proÅŸti!

 

Thx, datling !

ai de plm tu Larisa... mi-ai inodat creierul asa de dimineață🤦â€â™‚ï¸... iarasi vreti sa faceti SDK? 😂
Link spre comentariu

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Drago, nu tre' sa cauți in dex. Ma poți întreba pe mine. Ma descurc cu limba :p

Vezi, dacă nu mai avem doza de kultura?

Nu, mămică, din principiu nu ma incred în limba bărbațior misto. :)
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...