Sari la conținut

Galati - 0733163183


elprofesoare

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
"

Sunt aici pentru a va oferi o experiență plăcută și o companie perfectă. pozele sunt 100% reale . GARANTEZ !!!

"

 

Telefon corect : 0754791649

 


 

post-326337-0-86423200-1601118223_thumb.jpg

 

post-326337-0-98764300-1601118226_thumb.jpg

 

post-326337-0-39591200-1601118230_thumb.jpg

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
RECENZIE:

Locatie: 9 (garsoniera la G-urile din Mazepa 1)

Aspect: 9 (chip: 9 / corp: 9 domnisoara simpatica, undeva la 1.70 cm, ochi caprui, blondina, are extensii, sani mici fermi misto de tot, erecti, slim, fund bombat tare, piercing in mai multe locuri: gura, in zona arcadei, mai multe tatuaje)

Oral: 9 (neprotejat, foarte bun, cu atentie la sateliti, batut pula peste limbuta, lins obiectivul de sus pana jos, adanc, are mai multe artificii faine, reuseste deepthroat in 69 super original, chiar daca nu complet )

Normal: 9 (protejat, accepta pozitii, se implica maxim, se infinge in pula, miscari faine din bazin, super super stramta)

Gfe: 7 (nu saruta, accepta pupici pe gat, te trage in ea, stie sa te faci sa o doresti)

Atitudine: 10 (placuta, dezghetata, ai ce vorbi cu ea in limitele bunului simt)

Igiena: 10 (curata, nimic suspect, parfumata discret)

Halat: 200 RON (pentru o ora)

 

Naratiunea:

Fiind pe modul de vanatoare, in ultima saptamana din septembrie, intr-o vineri incendiara, pe la clasicul LMK, am sunat si am prins-o la telefon; mi-a raspuns prompt la intrebarile mele, 100 finalizare cu 200 ora, reper G-urile din Mazepa 1, mi-a spus ca ma asteapta, in 7 minute eram deja la ea. Mi-a deschis o domnisoara simpatica, fix gagicuta din poze, cu lantisorul din anuntul publi24 la gat, tatuajele sunt la locul lor. La intrare in apartament, (activase acum 2 saptamani domnisoara Adee in el, tipa cu Mickey Mouse tatoo la picior :))) , usor de recunoscut), m-a intampinat si o catelusa simpatica, jucausa, se mai urcase pe margini cand eram pe "treaba" , foarte comic, sa vada si ea despre ce este vorba. Un lucru bun este ca NU m-am trezit cu catelusa la fundul meu sa ma linga la "motocei", a fost comica treaba. Ii inman amenda pentru o finalizare, ma cer putin sa ma clatesc jos la baie, locatia este foarte ok, racoare in camera, mai ales ca venisem pe o caldura insuportabila afara. Acum, pipa arata bine la corp, mi-a placut cum arata, in scurt timp era beton armat. Well, in pat super meserie, oral de zile mari, cu de toate, reuseste deepthoat in 69, incet incet, chiar daca nu complet, super bestial, am simtit-o cand eram cu ea in gat, de ii dadeau lacrimele, mega senzatie. Nu cedeaza, nu am depistat gag reflex, repetata schema de mai multe or, senzatie super faina. La normal punem caciulita, si vine deasupra mea...pff, super super stramta, nu reusea sa intre si cand a intrat a iesit nebunie completa, iti asculta indicatiile. Gagicuta stie sa se miste deasupra, miscari din bazin, se infinge in pula cu forta, cu pofta, geme natural, la un moment dat tremura in pula. Am reusit sa rezist mai mult timp, nici eu nu stiu cum :), am incercat inca 2,3 pozitii toate de intensitate maxima. In misionar te trage in tine, se incolaceste, iar in doggy te trage de oaua, le stimuleaza ... belea mare fata, ii si place (, dupa cum reactioneaza). Ce sa zic dragilor, asa de final, pai am venit pentru o finalizare, am ramas o ora...ma batea gandul sa mai extind, am zis sa se bucure si alti colegi de ea cat este pe la noi. Eu m-am simtit foarte bine, o recomand pentru naturalete si serviciile oferite, sper sa mai ramana pe la noi.

Spor

 

Notite)

1)Pentru doritorii de fete slim este de vis

2)Pozele o dezavantajeaza, arata mult mai bine in realitate

3)In locatie mai avea o catelusa simpatica de culoare neagra

4)Raport calitate/pret foarte bun

 

Eu m-am simtit foarte bine in compania domnisoarei si am sa mai revin

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

la obiect, numărul de telefon a fost folosit de o matură ulterior, de asta am și mentionat dincolo pentru a nu exista confuzia asta. Când am văzut anunțul că a revenit am fugit val vârtej, doar că nu era blondina, ci o matură care îi folosea nr de telefon. Să nu uit, pozele sunt reale ^_^

 

Pfff... nu mai este valabil anuntul, si la nr de telefon postat de tine ca fiind corect apare alt topic si anume asta:

https://nimfomane.com/forum/topic/167683-galati-0754791649-doamna-matura/

 

 

 

PS: numărul a fost folosit și de domnișoara blondină de aici https://nimfomane.com/forum/topic/166164-galati-0733163183/ , care a activat 3 zile la G-uri , dar este altă căprioară

  • Like 7
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

1 Nu pot sa inteleg practica asta de a folosii acelasi numar mai multe fete...

2 de unde stim noi ca urmatoarea care intra in posesia numarului nu o sa fie o marmota de 130kg?

1. au deja salvate in acel telefon o serie de clienti "buni" (lista alba) si o serie de clienti "rai" (lista neagra) :lol:  Plus ca , atunci cand / daca revine , posesoarea vechiului numar il preia cu lista de clienti actualizata la zi :lol:  Practica asta e mai veche, vine din perioada cand fetele nu erau dotate cu smartphone pentru munca .... 

2. nu avem de unde sa stim    :lol:

  • Like 3

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...