Sari la conținut

Caut Sugar Daddy


littlebunny9

Postări Recomandate

  • Oras:w
  • Oras:w

Ți-am dat câteva replici și tu crezi că vreau dialog cu tine, faci umbră pământului degeaba , continuă să te faci de rușine.

 

nu ai ce replici sa imi dai tu mie, nu e dialog

te mistocaresc, milogule ca esti o nulitate si nu ai contribuit cu nimic util pe forum

ai zero recenzii papitoiule

nu te mai baga in seama cu mine, retardatule!

comenteaza-ti rahaturile de recenzii pe care le scrii!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Nu este adevaratul brett, el nu scria atat de mult. Coincidenta face ca noul brett sa scrie cum face fosila bolsevica cerrone, mult si prost, din amintiri si foarte agresiv. Tot coincidenta face ca noul brett aka cerrone sa atace aceleasi fete ca in trecut, aceasi curvari incomozi lui pupparo, cristi, pidsadera, etc. Pace

da :)))) , nu e prima oară când încearcă găinării din ăstea cu mine sau cu alții de aici. Îl bag în seamă să mai râd și eu de el :)  

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Aici
  • Oras:Aici

da :)))) , nu e prima oară când încearcă găinării din ăstea cu mine sau cu alții de aici. Îl bag în seamă să mai râd și eu de el :)

 

hahaha, brett cel mai prost din curtea scolii =)))

 

  

cretinule, esti ko!

cauti postari vechi de-o saptamana la care sa raspunzi, poate gasesti inspiratie sa dai si tu o replica

hai gata, esti prea babalau sa te mai bag in seama

ce faci saracie? ai terminat iaurtul la oferta? Viata ta e o farsa la care contribui cu rate lunare =))) marsh la fazan!
  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...