Sari la conținut

Alexa 0722930598


Vizitator blueangel20

Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 18.10.2021 la 4:09, scarlxxrd a spus:

ne-schimbata nici de data asta, o femeie de ne-ratat stie sa iti fure si ultimul strop de sperma si nici macar nu trebuie sa faca mult efort, pare sa fie nascuta pentru sex. din pacate pleaca azi pe 18.10. si va reduce zilele in constanta din noiembrie.

oral neprotejat: 9,5 frumos si incet fara graba cu destula saliva si adanc cat mergea la mine :D 69 este de nota 10 ca mi a placut rau sa o stimulez cu limba.

GFE: 10 ca o iubita adevarata, vorbesti cu ea despre orice si nu te plichtisesti, atractie maxima, saruturi intensive si usor umede parca faci deja sex cu ea din ochi si FK foarte bun

Sex Protejat: 10 miscari senzuale incet si cu pasiune nu ca pe fuga asa este misto si imi place ca nici eu nu tind sa imit o masina de cusut, cand sa urcat sus sa calareasca eram cel mai fericit ca m-am jucat cu sanii ei maricei si naturali, si mai ma intrerupea ea cu un sarut doua (cred ca era frica sa nu ii dea laptele cu mine hehe), asta este si motivul dece si de data asta am renuntat la doggy ca nu pot sa imi deslipesc ochi de ea, este fantastic cand o penetrezi si (prefacut sau neprefacut) vezi cum geme si traieste momentul intensiv. lub:nu stramta:da implicare:maximala

am scris din cand in cand pe o durata de doua ore pe whatsapp pentru programare ca eram ba ea ba eu ocupati pana am facut in fine drumul spre pescarilor. parcari sunt destule prin zona.

150 pentru o finalizare de nebunie cu studentica acesta diabolica :256

De cand obi mi-a recomandat sa merg la ea .. sunt fidel 😈 

E mortala... 

De recomandat DA

E buna de .... si se fute-n draci.. 

✌✌✌

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Am bifat și eu a doua vizita la ea, acum vreo 2 săptămâni. Fata e mortala rău și frumoasa.

Studenta nu stiu dacă este, ea a zis ca a început facultatea din septembrie, dar facultățile încep în Octombrie. Nu știu ce sa cred

Și când am intrebat-o ce rezidențial vrea sa facă mi-a zis ca ceva cu O..... Nici măcar nu stia specializările. De asta sunt circumspect în în crede ca este la facultate.

În rest m-am simțit foarte bine la ea. Cu curățenia sta mai prost, sa nu mergeți la baie ca are un câine și este cam mizerie, în rest numai note de 10 pe linie.

Este și inalta și am luat-o și intr-o poziție foarte interesanta. Eram în picioare și am pus-o cu Crăciun desfăcut pe umerii mei și i-am dat pana la saturație. E poziția bună având și cracii interninabili.

Spor la futăngeală! 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vitan
  • Oras:Vitan

Bună băieți îmi cer mi de scuze ca nu am mai postat am fost ocupata cu plecarirl la facultate eu decât astăzi mai muncesc mâine și luni sunt plecata la București e ziua mea osa mai vin marți dar după mai sta 3, 4 zile și plec de tot asa ca va pup cine mai poate veni azi sau de marți va astept😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 29 minute, alexanm a spus:

Bună băieți îmi cer mi de scuze ca nu am mai postat am fost ocupata cu plecarirl la facultate eu decât astăzi mai muncesc mâine și luni sunt plecata la București e ziua mea osa mai vin marți dar după mai sta 3, 4 zile și plec de tot asa ca va pup cine mai poate veni azi sau de marți va astept😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Pffff ce am mai sunat ieri la tine 😔

Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Să revin cu o recenzie (de pe WC):

Pe tipa "alexa" am prins-o chiar înainte să plece la București, ea făcând naveta în fiecare săptămână, făcând programarea înainte cu o zi respectandu-se de ambele părți.

1. Locație pe IC Bratianu, nașpa, dar mergem la futut nu în concediu.

2. Oral - NP, mai are puțin de învățat, dar ok; nota 7 spre 8.

3. Normal - P, în toate pozițiile: din picioare, pe masă, în pat (doggy, misionar, spate, lot plm); nota 9 spre 10

4. Atitudinea 10 spre 9, nu m-am simțit deloc grăbit. În plus mi-a povestit câte ceva din trecutul ei... chestii relativ nașpa. Pe ici colo nu e foarte sinceră și mai bagă câte-o minciunică (poate vezi recenzia, chiar dacă merg la futut nu-mi place să fiu mințit)

5. Fizic: 1.70 55/60kg; țâțe 10, cur 9, muie 9, aspect general 9, ținând cont că are și un bebe de un an juma e ceea ce trebuie.

6. GFE: 9+, tot ce trebuie.

7. Tarif: 600/2h cu multe nebunii

Concluzia: de recomandat da, de revenit da. Mulțumesc pentru sexuri. Voi reveni, poate și în București să fac poză cu pistolul :)))).

 

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 hour ago, amcuce_sefa said:

Să revin cu o recenzie (de pe WC):

Pe tipa "alexa" am prins-o chiar înainte să plece la București, ea făcând naveta în fiecare săptămână, făcând programarea înainte cu o zi respectandu-se de ambele părți.

1. Locație pe IC Bratianu, nașpa, dar mergem la futut nu în concediu.

2. Oral - NP, mai are puțin de învățat, dar ok; nota 7 spre 8.

3. Normal - P, în toate pozițiile: din picioare, pe masă, în pat (doggy, misionar, spate, lot plm); nota 9 spre 10

4. Atitudinea 10 spre 9, nu m-am simțit deloc grăbit. În plus mi-a povestit câte ceva din trecutul ei... chestii relativ nașpa. Pe ici colo nu e foarte sinceră și mai bagă câte-o minciunică (poate vezi recenzia, chiar dacă merg la futut nu-mi place să fiu mințit)

5. Fizic: 1.70 55/60kg; țâțe 10, cur 9, muie 9, aspect general 9, ținând cont că are și un bebe de un an juma e ceea ce trebuie.

6. GFE: 9+, tot ce trebuie.

7. Tarif: 600/2h cu multe nebunii

Concluzia: de recomandat da, de revenit da. Mulțumesc pentru sexuri. Voi reveni, poate și în București să fac poză cu pistolul :)))).

 

 

Nota 9 pentru recenzie! Nota -1 pentru remarca ca are un bebe (chiar trebuia sa specifici acest aspect ?). Pace tie !

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare,

In weekendul trecut am fost la domnișoara.

Locația pe Badea Cartan , garsoniera la parter, curata , numai buna pentru aceasta acțiune.

După ce am ajuns in locația, m-am dus la baie, am revenit și ne-a apucat de treabă.

OP- oralul făcut încet, fara grabă, atenție la oo, fara graba. Nota 9

NP - prima data s-a urcat pe mine m-a călărit bine, FK, a urmat capră unde am dat unei cât s-a putut, și misionar, contre,  unde am finalizat. Nota 9.

Atitudine pro client, nu m-ai grăbit, discuți , Nota 9.

Halat 150

De recomandat da 

De revenit da 

Spor colegilor și 🔨🔨 tari.

 

 

 

 

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator JustAss
Reputație: 0
La 26.02.2022 la 10:42, MicSiChel a spus:

Salutare.. a revenit Alexa... 

Deja vizitat si tras un futai de zile mari .

Nota generala 10

Sta pana Luni.

Spor baieti .. .. 

 

Salut.Scris pe WAP dar nimic,a schimbat cumva numărul de telefon?Dă-mi și mie o veste te rog.

Link spre comentariu
  • Oras:Vitan
  • Oras:Vitan

Bună ziua baieti, am sa va anunț ca începând de azi după- amiaza vin în Constanța și probabil am sa stau o săptămână începând de la ora 10 pana la 8 seara preturile sunt același 150 fin. 300 ora serviciile oral normal masaj sărutări și o companie plăcută lângă voi!va pup și va aștept zilele astea pentru programari.😘😘😘😋

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator JustAss
Reputație: 0
La 04.03.2022 la 12:03, alexanm a spus:

Bună ziua baieti, am sa va anunț ca începând de azi după- amiaza vin în Constanța și probabil am sa stau o săptămână începând de la ora 10 pana la 8 seara preturile sunt același 150 fin. 300 ora serviciile oral normal masaj sărutări și o companie plăcută lângă voi!va pup și va aștept zilele astea pentru programari.😘😘😘😋

Buna.Lucrezi?Locatie ceva???

Link spre comentariu
Vizitator JustAss
Reputație: 0
Acum 5 ore, alexanm a spus:

Bună băieți disponibila azi pana la ora 8 va astept pup😘

Buna.Ai schimbat numarul?Iti scrou pe wap dar...nimic.

Link spre comentariu
Vizitator JustAss
Reputație: 0
Acum 12 ore, mihaita2020 a spus:

De la cât începi mâine??

Și locația este pe Badea Cartan?

Nu ai frate cu cine sa vb...nu rasp mai deloc

Link spre comentariu

Salutare,

O noua vizita la Alexa și totul a fost perfect. O fugărești cu plăcere prin pat.

Note:

10 ON,

10 NP,

10 FK.

Preț 300/h, 2 numere.

Garsoniera cam mica și nu este intimă, dar te duci sa dai la buci, nu să stai.

Baftă

As merge și la....., dar are locatia cam departe.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...